Шотландия - Първа Лига (2017 - 2018)
17:00
Странрар
Рейт Роувърс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.33 | 3.60 | 1.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.28 | 1.19 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 1.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.01.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Странрар, а гостите от Кърколди. Разстоянието между двата града е 178.4 км. Мачът ще се играе на стадион Стеир Парк, който има капацитет от 5 600 места, от които седящи 1 830. Снимки от Google карта стадион Стеир Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Странрар - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.01.2018 | Първа Лига | Странрар | 3 - 2 | Еърдриониънс | 2.29 | 3.47 | 2.70 |
| 06.01.2018 | Първа Лига | Куинс парк ФК | 2 - 2 | Странрар | 1.87 | 3.37 | 3.86 |
| 02.01.2018 | Първа Лига | Странрар | 1 - 5 | Еър Юнайтед | 4.12 | 3.91 | 1.67 |
| 30.12.2017 | Първа Лига | Рейт Роувърс | 3 - 0 | Странрар | 1.68 | 3.72 | 4.35 |
| 23.12.2017 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 1 - 0 | Странрар | 2.12 | 3.35 | 3.09 |
| 19.12.2017 | Първа Лига | Странрар | 2 - 2 | Албион Роувърс | 1.68 | 3.86 | 4.12 |
| 16.12.2017 | Първа Лига | Странрар | 3 - 0 | Форфар Атлетик | 1.51 | 4.11 | 5.16 |
| 09.12.2017 | Първа Лига | Ийст Файф | 1 - 1 | Странрар | 2.26 | 3.41 | 2.79 |
| 02.12.2017 | Първа Лига | Арброут | 1 - 2 | Странрар | 1.77 | 3.76 | 3.80 |
| 11.11.2017 | Първа Лига | Еърдриониънс | 2 - 0 | Странрар | 2.75 | 3.47 | 2.26 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Рейт Роувърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.01.2018 | Първа Лига | Рейт Роувърс | 1 - 1 | Еър Юнайтед | 2.25 | 3.50 | 2.75 |
| 06.01.2018 | Първа Лига | Рейт Роувърс | 2 - 1 | Форфар Атлетик | 1.26 | 5.29 | 8.89 |
| 02.01.2018 | Първа Лига | Ийст Файф | 2 - 3 | Рейт Роувърс | 3.45 | 3.56 | 1.91 |
| 30.12.2017 | Първа Лига | Рейт Роувърс | 3 - 0 | Странрар | 1.68 | 3.72 | 4.35 |
| 23.12.2017 | Първа Лига | Арброут | 1 - 2 | Рейт Роувърс | 2.83 | 3.32 | 2.27 |
| 10.12.2017 | Първа Лига | Еърдриониънс | 2 - 2 | Рейт Роувърс | 3.50 | 3.61 | 1.88 |
| 02.12.2017 | Първа Лига | Рейт Роувърс | 2 - 1 | Алоа Атлетик | 1.83 | 3.49 | 3.86 |
| 25.11.2017 | Първа Лига | Рейт Роувърс | 2 - 0 | Куинс парк ФК | 1.47 | 4.21 | 5.75 |
| 18.11.2017 | Купа на Шотландия | Питърхед | 3 - 0 | Рейт Роувърс | 2.71 | 3.32 | 2.35 |
| 14.11.2017 | Първа Лига | Еър Юнайтед | 3 - 0 | Рейт Роувърс | 2.21 | 3.42 | 2.87 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.12.2017 | Първа Лига | Рейт Роувърс | 3 - 0 | Странрар | 1.68 | 3.72 | 4.35 |
| 12.08.2017 | Първа Лига | Рейт Роувърс | 3 - 0 | Странрар | 1.56 | 3.83 | 5.26 |
| 04.04.2009 | Първа Лига | Странрар | 0 - 3 | Рейт Роувърс | 8.61 | 5.31 | 1.24 |
| 17.01.2009 | Първа Лига | Рейт Роувърс | 2 - 1 | Странрар | 1.35 | 4.51 | 6.93 |
| 23.08.2008 | Първа Лига | Рейт Роувърс | 2 - 1 | Странрар | 1.52 | 3.82 | 5.18 |
| 31.03.2007 | Първа Лига | Рейт Роувърс | 0 - 0 | Странрар | 1.55 | 3.65 | 5.03 |
| 27.01.2007 | Първа Лига | Странрар | 0 - 2 | Рейт Роувърс | 2.95 | 3.43 | 2.05 |
| 25.11.2006 | Първа Лига | Рейт Роувърс | 1 - 1 | Странрар | - | - | - |
| 09.09.2006 | Първа Лига | Странрар | 1 - 4 | Рейт Роувърс | 1.83 | 3.44 | 3.60 |
| 10.08.2004 | Купа на Лигата | Странрар | 2 - 1 | Рейт Роувърс | - | - | - |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 7 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Странрар имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
Първа Лига класиране към 20.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Рейт Роувърс | 20 | +26 | 46 |
| 2 | Еър Юнайтед | 22 | +30 | 45 |
| 3 | Арброут | 20 | +11 | 33 |
| 4 | Алоа Атлетик | 20 | +6 | 31 |
| 5 | Странрар | 21 | -3 | 29 |
| 6 | Ийст Файф | 22 | -7 | 27 |
| 7 | Еърдриониънс | 21 | -9 | 25 |
| 8 | Албион Роувърс | 20 | -6 | 22 |
| 9 | Куинс парк ФК | 22 | -22 | 18 |
| 10 | Форфар Атлетик | 22 | -26 | 18 |
Хронология в първенството
| Странрар | |
| Рейт Роувърс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Странрар | Странрар | Рейт Роувърс | Рейт Роувърс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Рейт Роувърс | 3 - 0 | - | - | - | |||
| 2 | Еър Юнайтед | 1 - 5 | 2 - 0 | 1 - 5 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 3 | Арброут | 2 - 6 | 1 - 2 | 2 - 6 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 4 | Алоа Атлетик | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 5 | Странрар | - | - | - | 3 - 0 | |||
| 6 | Ийст Файф | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 7 | Еърдриониънс | 3 - 2 | 2 - 0 | 3 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 8 | Албион Роувърс | 2 - 2 | 0 - 4 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 9 | Куинс парк ФК | 3 - 0 | 2 - 2 | 3 - 0 | 2 - 0 | 0 - 5 | 0 - 5 | |
| 10 | Форфар Атлетик | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Странрар | Рейт Роувърс | |
| Позиция | 5 | 1 |
| Точки | 29 | 46 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 3 |
| Точки | 19 | 15 |
Форма в шампионата
| Странрар | Рейт Роувърс | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
5 8 |
14
4 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
1 3 |
4
3 2 |
Голове в шампионата
| Странрар | Рейт Роувърс | |
|
Вкарани
Получени |
35
38 |
43
17 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
23
20 |
20
12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.33 | 3.60 | 1.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.28 | 1.19 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 1.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.01.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
