Шотландия - Втора Лига (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.70 |
3.70 |
3.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.22 |
1.95 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.36 |
3.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Странрар, а гостите от Стърлинг.
Разстоянието между двата града е 151.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Стеир Парк,
който има капацитет от
5 600 места, от които седящи 1 830.
Снимки от Google карта
стадион Стеир Парк.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Странрар - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Втора Лига |
Странрар |
0 - 0 |
Клайд |
2.18 |
3.56 |
2.72 |
| 17.10.2026 |
Втора Лига |
Спартанс |
0 - 2 |
Странрар |
2.10 |
3.60 |
2.85 |
| 10.10.2026 |
Втора Лига |
Анан Атлетик |
1 - 6 |
Странрар |
2.65 |
3.43 |
2.28 |
| 03.10.2026 |
Втора Лига |
Странрар |
0 - 0 |
Единбург Сити |
1.93 |
3.55 |
3.25 |
| 26.09.2026 |
Чалъндж Къп |
Странрар |
4 - 3 |
Ийст Килбрайд |
3.45 |
3.96 |
1.76 |
| 22.09.2026 |
Чалъндж Къп |
Берик Рейнджърс |
3 - 2 |
Странрар |
4.05 |
3.95 |
1.63 |
| 19.09.2026 |
Втора Лига |
Елгин Сити |
1 - 5 |
Странрар |
2.03 |
3.42 |
3.10 |
| 12.09.2026 |
Втора Лига |
Странрар |
3 - 1 |
Дъмбартън |
1.54 |
4.00 |
4.82 |
| 05.09.2026 |
Втора Лига |
Форфар Атлетик |
0 - 3 |
Странрар |
2.72 |
3.23 |
2.32 |
| 29.08.2026 |
Втора Лига |
Странрар |
2 - 0 |
Келти Хартс |
2.05 |
3.41 |
3.06 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 равенства
в последните 5 домакинства.
Стърлинг Албиън - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.11.2026 |
Чалъндж Къп |
Ийст Килбрайд |
7 - 3 |
Стърлинг Албиън |
1.49 |
4.30 |
4.75 |
| 31.10.2026 |
Втора Лига |
Стърлинг Албиън |
5 - 2 |
Форфар Атлетик |
1.92 |
3.53 |
3.30 |
| 17.10.2026 |
Втора Лига |
Дъмбартън |
1 - 1 |
Стърлинг Албиън |
2.29 |
3.57 |
2.56 |
| 10.10.2026 |
Втора Лига |
Стърлинг Албиън |
2 - 1 |
Келти Хартс |
2.37 |
3.51 |
2.49 |
| 03.10.2026 |
Втора Лига |
Анан Атлетик |
0 - 1 |
Стърлинг Албиън |
1.69 |
3.77 |
4.01 |
| 19.09.2026 |
Втора Лига |
Стърлинг Албиън |
1 - 1 |
Клайд |
3.73 |
3.88 |
1.72 |
| 12.09.2026 |
Втора Лига |
Единбург Сити |
7 - 3 |
Стърлинг Албиън |
1.68 |
3.66 |
4.29 |
| 05.09.2026 |
Втора Лига |
Стърлинг Албиън |
0 - 2 |
Спартанс |
3.47 |
3.58 |
1.85 |
| 29.08.2026 |
Втора Лига |
Елгин Сити |
4 - 0 |
Стърлинг Албиън |
1.83 |
3.52 |
3.64 |
| 25.08.2026 |
Чалъндж Къп |
Еърдриониънс |
1 - 3 |
Стърлинг Албиън |
1.52 |
4.05 |
4.90 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.08.2026 |
Втора Лига |
Стърлинг Албиън |
2 - 2 |
Странрар |
2.82 |
3.38 |
2.18 |
| 25.04.2026 |
Втора Лига |
Странрар |
1 - 1 |
Стърлинг Албиън |
1.39 |
4.30 |
6.38 |
| 31.01.2026 |
Втора Лига |
Стърлинг Албиън |
1 - 1 |
Странрар |
2.67 |
3.37 |
2.27 |
| 06.12.2025 |
Втора Лига |
Странрар |
3 - 2 |
Стърлинг Албиън |
1.77 |
3.41 |
3.95 |
| 30.08.2025 |
Втора Лига |
Стърлинг Албиън |
1 - 0 |
Странрар |
1.89 |
3.33 |
3.58 |
| 12.04.2025 |
Втора Лига |
Стърлинг Албиън |
3 - 1 |
Странрар |
2.23 |
3.31 |
2.79 |
| 22.02.2025 |
Втора Лига |
Странрар |
3 - 0 |
Стърлинг Албиън |
2.36 |
3.30 |
2.60 |
| 21.12.2024 |
Втора Лига |
Стърлинг Албиън |
1 - 1 |
Странрар |
2.17 |
3.20 |
3.02 |
| 28.09.2024 |
Втора Лига |
Странрар |
0 - 2 |
Стърлинг Албиън |
2.06 |
3.24 |
3.19 |
| 23.07.2024 |
Купа на Лигата |
Стърлинг Албиън |
2 - 2 |
Странрар |
1.70 |
3.61 |
4.35 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 3 победи
и 5 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Странрар имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Странрар |
12 |
7 |
3 |
2 |
25 |
9 |
+16 |
24 |
| 2 |
Клайд |
12 |
7 |
3 |
2 |
27 |
18 |
+9 |
24 |
| 3 |
Елгин Сити |
12 |
6 |
3 |
3 |
28 |
17 |
+11 |
21 |
| 4 |
Спартанс |
12 |
5 |
3 |
4 |
25 |
22 |
+3 |
18 |
| 5 |
Келти Хартс |
12 |
5 |
0 |
7 |
16 |
22 |
-6 |
15 |
| 6 |
Стърлинг Албиън |
12 |
4 |
3 |
5 |
19 |
26 |
-7 |
15 |
| 7 |
Единбург Сити |
12 |
5 |
4 |
3 |
22 |
19 |
+3 |
14 |
| 8 |
Дъмбартън |
12 |
4 |
1 |
7 |
13 |
20 |
-7 |
13 |
| 9 |
Форфар Атлетик |
12 |
3 |
2 |
7 |
13 |
24 |
-11 |
11 |
| 10 |
Анан Атлетик |
12 |
3 |
0 |
9 |
13 |
24 |
-11 |
9 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Странрар |
|
| Стърлинг Албиън |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Странрар |
Странрар |
|
Стърлинг Албиън |
Стърлинг Албиън |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Странрар |
- |
- |
- |
|
2 - 2 |
|
|
| 2 |
Клайд |
0 - 0 |
3 - 1 |
0 - 0 |
|
1 - 1 |
|
|
| 3 |
Елгин Сити |
|
1 - 5 |
|
|
|
4 - 0 |
4 - 0 |
| 4 |
Спартанс |
1 - 0 |
0 - 2 |
1 - 0 |
|
0 - 2 |
|
|
| 5 |
Келти Хартс |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
2 - 1 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 6 |
Стърлинг Албиън |
|
2 - 2 |
|
|
- |
- |
- |
| 7 |
Единбург Сити |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
7 - 3 |
7 - 3 |
| 8 |
Дъмбартън |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
2 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 9 |
Форфар Атлетик |
|
0 - 3 |
|
|
5 - 2 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 10 |
Анан Атлетик |
0 - 1 |
1 - 6 |
0 - 1 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Странрар |
Стърлинг Албиън |
| Победи |
7 |
4 |
| Равни |
3 |
3 |
| Загуби |
2 |
5 |
| Вкарани Голове |
25 |
19 |
| Получени Голове |
9 |
26 |
| Средно Вкарани |
2.08 |
1.58 |
| Средно Получени |
0.75 |
2.17 |
| Мачове Вкарал |
75% |
75% |
| Мачове Получил |
50% |
83% |
| Гол/Гол |
42% |
58% |
| Над 1.5 |
67% |
92% |
| Над 2.5 |
50% |
58% |
| Над 3.5 |
42% |
42% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
1 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
1 |
4 |
| Вкарани Голове |
6 |
7 |
| Получени Голове |
2 |
18 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.17 |
| Средно Получени |
0.33 |
3.00 |
| Мачове Вкарал |
50% |
67% |
| Мачове Получил |
33% |
83% |
| Гол/Гол |
17% |
50% |
| Над 1.5 |
33% |
83% |
| Над 2.5 |
17% |
67% |
| Над 3.5 |
17% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.70 |
3.70 |
3.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.22 |
1.95 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.36 |
3.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака