Северна Македония - Първа Лига (2026 - 2027)
петък, 28 август, 2026
18:00
Струга Трим-Лум
Брегалница Щип
4 - 0
(1 - 0, 3 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Струга Трим-Лум
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.39 |
4.31 |
6.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.08 |
1.16 |
2.69 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.13 |
4.64 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.44 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.59 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.46 |
2.52 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.79 |
1.88 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
28.08.2026 16:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Струга, а гостите от Щип.
Разстоянието между двата града е 141.3 км.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Струга Трим-Лум - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.08.2026 |
Първа Лига |
Шкендия Тетово |
2 - 1 |
Струга Трим-Лум |
1.72 |
3.34 |
4.20 |
| 16.08.2026 |
Първа Лига |
Струга Трим-Лум |
1 - 0 |
Вардар Скопие |
2.61 |
2.96 |
2.51 |
| 09.08.2026 |
Първа Лига |
Скопие |
1 - 1 |
Струга Трим-Лум |
5.08 |
3.78 |
1.52 |
| 25.07.2026 |
Първа Лига |
Струга Трим-Лум |
3 - 0 |
Шк. Арачиново |
1.20 |
5.43 |
10.67 |
| 23.05.2026 |
Първа Лига |
Арсими Чегране |
1 - 0 |
Струга Трим-Лум |
- |
- |
- |
| 15.05.2026 |
Първа Лига |
Струга Трим-Лум |
0 - 1 |
Вардар Скопие |
- |
- |
- |
| 09.05.2026 |
Първа Лига |
Шкендия Тетово |
3 - 1 |
Струга Трим-Лум |
1.66 |
3.43 |
4.37 |
| 03.05.2026 |
Първа Лига |
Струга Трим-Лум |
0 - 1 |
АП Брера Стр. |
1.13 |
6.30 |
15.07 |
| 27.04.2026 |
Първа Лига |
Струга Трим-Лум |
2 - 0 |
Силекс Кратово |
1.66 |
3.42 |
4.35 |
| 19.04.2026 |
Първа Лига |
Башк. Куманово |
0 - 4 |
Струга Трим-Лум |
3.08 |
3.39 |
1.98 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Брегалница Щип - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.08.2026 |
Първа Лига |
Брегалница Щип |
3 - 0 |
Башк. Куманово |
1.32 |
4.79 |
6.98 |
| 16.08.2026 |
Първа Лига |
Шкендия Тетово |
4 - 1 |
Брегалница Щип |
1.17 |
5.76 |
12.97 |
| 08.08.2026 |
Първа Лига |
Брегалница Щип |
4 - 0 |
Арсими Чегране |
2.35 |
3.19 |
2.66 |
| 25.07.2026 |
Първа Лига |
Вардар Скопие |
2 - 0 |
Брегалница Щип |
1.15 |
6.27 |
12.92 |
| 21.10.2025 |
Купа на Сев. Мак. |
Работнички Скопие |
1 - 1 |
Брегалница Щип |
2.05 |
3.40 |
3.16 |
| 04.02.2025 |
Приятелски срещи |
Беса Добри Дол |
4 - 1 |
Брегалница Щип |
2.02 |
3.08 |
3.47 |
| 29.01.2025 |
Приятелски срещи |
Брегалница Щип |
0 - 2 |
АП Брера Стр. |
- |
- |
- |
| 25.01.2025 |
Приятелски срещи |
Брегалница Щип |
2 - 1 |
Тиквеш Кавад. |
- |
- |
- |
| 23.10.2024 |
Купа на Сев. Мак. |
Гостивар |
1 - 0 |
Брегалница Щип |
1.67 |
3.29 |
4.60 |
| 07.09.2024 |
Приятелски срещи |
Брегалница Щип |
1 - 2 |
Силекс Кратово |
- |
- |
- |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.04.2024 |
Първа Лига |
Струга Трим-Лум |
2 - 2 |
Брегалница Щип |
1.19 |
5.43 |
12.43 |
| 10.12.2023 |
Първа Лига |
Струга Трим-Лум |
2 - 1 |
Брегалница Щип |
1.35 |
4.46 |
7.36 |
| 17.09.2023 |
Първа Лига |
Брегалница Щип |
1 - 3 |
Струга Трим-Лум |
4.31 |
3.38 |
1.77 |
| 30.04.2023 |
Първа Лига |
Брегалница Щип |
0 - 3 |
Струга Трим-Лум |
3.18 |
2.82 |
2.19 |
| 09.11.2022 |
Купа на Сев. Мак. |
Струга Трим-Лум |
2 - 0 |
Брегалница Щип |
1.49 |
3.75 |
5.90 |
| 30.10.2022 |
Първа Лига |
Струга Трим-Лум |
2 - 2 |
Брегалница Щип |
1.73 |
3.00 |
4.57 |
| 14.08.2022 |
Първа Лига |
Брегалница Щип |
0 - 1 |
Струга Трим-Лум |
2.31 |
2.73 |
3.09 |
| 04.05.2022 |
Първа Лига |
Струга Трим-Лум |
1 - 0 |
Брегалница Щип |
1.49 |
3.60 |
5.58 |
| 20.02.2022 |
Първа Лига |
Струга Трим-Лум |
1 - 1 |
Брегалница Щип |
1.84 |
3.05 |
4.21 |
| 02.10.2021 |
Първа Лига |
Брегалница Щип |
1 - 0 |
Струга Трим-Лум |
2.44 |
2.89 |
2.80 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
имат 1 победа
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Струга Трим-Лум имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 3 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 28.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Шкендия Тетово |
4 |
4 |
0 |
0 |
11 |
2 |
+9 |
12 |
| 2 |
Тиквеш Кавадарци |
4 |
2 |
1 |
1 |
11 |
3 |
+8 |
7 |
| 3 |
Силекс Кратово |
4 |
2 |
1 |
1 |
11 |
5 |
+6 |
7 |
| 4 |
Струга Трим-Лум |
4 |
2 |
1 |
1 |
6 |
3 |
+3 |
7 |
| 5 |
Брегалница Щип |
4 |
2 |
0 |
2 |
8 |
6 |
+2 |
6 |
| 6 |
Вардар Скопие |
4 |
2 |
0 |
2 |
6 |
4 |
+2 |
6 |
| 7 |
Арсими Чегране |
4 |
2 |
0 |
2 |
4 |
9 |
-5 |
6 |
| 8 |
Шкендия Арачиново |
4 |
1 |
1 |
2 |
2 |
6 |
-4 |
4 |
| 9 |
Скопие |
4 |
0 |
2 |
2 |
2 |
8 |
-6 |
2 |
| 10 |
Башкими Куманово |
4 |
0 |
0 |
4 |
0 |
15 |
-15 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Струга Трим-Лум |
|
| Брегалница Щип |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Струга Трим-Лум |
Струга Трим-Лум |
|
Брегалница Щип |
Брегалница Щип |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Шкендия Тетово |
|
2 - 1 |
|
|
|
4 - 1 |
4 - 1 |
| 2 |
Тиквеш Кавадарци |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Силекс Кратово |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Струга Трим-Лум |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 5 |
Брегалница Щип |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
Вардар Скопие |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 7 |
Арсими Чегране |
|
|
|
|
4 - 0 |
|
|
| 8 |
Шкендия Арачиново |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
| 9 |
Скопие |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 10 |
Башкими Куманово |
|
|
|
|
3 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Струга Трим-Лум |
Брегалница Щип |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
1 |
2 |
| Вкарани Голове |
6 |
8 |
| Получени Голове |
3 |
6 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
2.00 |
| Средно Получени |
0.75 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
100% |
75% |
| Мачове Получил |
50% |
50% |
| Гол/Гол |
50% |
25% |
| Над 1.5 |
75% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
75% |
| Над 3.5 |
0% |
50% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
4 |
1 |
| Получени Голове |
0 |
6 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
0.50 |
| Средно Получени |
0.00 |
3.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
50% |
| Мачове Получил |
0% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
50% |
| Над 1.5 |
50% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.39 |
4.31 |
6.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.08 |
1.16 |
2.69 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.13 |
4.64 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.44 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.59 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.46 |
2.52 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.79 |
1.88 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
28.08.2026 16:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Струга Трим-Лум