България - Втора ПФЛ (2017 - 2018)
неделя, 22 април, 2018
17:00
17:00
Струмска Слава Радомир
Лудогорец Разград II
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
Прогнози на потребителите
1 75% за Струмска Слава Радомир
X 25% за равен
2 0% за Лудогорец Разград II
Общо гласували: 4
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.68 | 3.35 | 2.22 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.54 | 1.27 | 1.41 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.38 | 1.49 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.59 | 2.18 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.43 | 2.60 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Радомир, а гостите от Разград. Разстоянието между двата града е 308.8 км. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Струмска Слава Радомир - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2018 | Втора ПФЛ | Черноморец Балчик | 4 - 0 | Струмска Слава | 1.56 | 3.98 | 4.61 |
| 14.04.2018 | Втора ПФЛ | Струмска Слава | 2 - 2 | Ботев Гълъбово | - | - | - |
| 06.04.2018 | Втора ПФЛ | Нефтохимик Бургас | 1 - 0 | Струмска Слава | 5.10 | 3.64 | 1.54 |
| 31.03.2018 | Втора ПФЛ | Струмска Слава | 1 - 0 | Созопол | - | - | - |
| 17.03.2018 | Втора ПФЛ | Локомотив София | 0 - 1 | Струмска Слава | 1.20 | 5.67 | 8.26 |
| 10.03.2018 | Втора ПФЛ | Струмска Слава | 1 - 3 | Царско Село София | 6.38 | 4.20 | 1.39 |
| 05.03.2018 | Втора ПФЛ | Марица Пловдив | 0 - 1 | Струмска Слава | 1.41 | 3.88 | 6.42 |
| 24.02.2018 | Втора ПФЛ | Струмска Слава | 0 - 0 | Локомотив ГО | 3.50 | 3.40 | 1.90 |
| 01.12.2017 | Втора ПФЛ | Монтана | 1 - 1 | Струмска Слава | 1.20 | 5.00 | 10.00 |
| 25.11.2017 | Втора ПФЛ | Струмска Слава | 1 - 0 | Ловеч | 3.30 | 3.60 | 1.90 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Лудогорец Разград II - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2018 | Втора ПФЛ | Лудогорец Р. II | 2 - 1 | Ботев Гълъбово | 1.62 | 3.66 | 4.37 |
| 15.04.2018 | Втора ПФЛ | Созопол | 1 - 2 | Лудогорец Р. II | - | - | - |
| 11.04.2018 | Втора ПФЛ | Черноморец Балчик | 3 - 0 | Лудогорец Р. II | 2.40 | 3.50 | 2.45 |
| 07.04.2018 | Втора ПФЛ | Лудогорец Р. II | 3 - 2 | Царско Село София | - | - | - |
| 01.04.2018 | Втора ПФЛ | Локомотив ГО | 2 - 2 | Лудогорец Р. II | 1.97 | 3.54 | 3.10 |
| 16.03.2018 | Втора ПФЛ | Лудогорец Р. II | 1 - 1 | Ловеч | 1.53 | 3.90 | 4.66 |
| 12.03.2018 | Втора ПФЛ | Поморие | 0 - 1 | Лудогорец Р. II | 2.03 | 3.40 | 3.01 |
| 04.03.2018 | Втора ПФЛ | Лудогорец Р. II | 0 - 2 | Несебър | - | - | - |
| 02.12.2017 | Втора ПФЛ | Лудогорец Р. II | 2 - 0 | Нефтохимик Бургас | 1.56 | 3.63 | 4.93 |
| 25.11.2017 | Втора ПФЛ | Локомотив София | 1 - 0 | Лудогорец Р. II | 1.61 | 3.75 | 4.54 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.2017 | Втора ПФЛ | Лудогорец Р. II | 1 - 2 | Струмска Слава | - | - | - |
Втора ПФЛ класиране към 22.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Царско Село София | 25 | +24 | 53 |
| 2 | Локомотив София | 25 | +16 | 50 |
| 3 | Ботев Враца | 25 | +12 | 49 |
| 4 | Монтана | 25 | +24 | 46 |
| 5 | Несебър | 26 | +5 | 43 |
| 6 | Ботев Гълъбово | 25 | +5 | 38 |
| 7 | Черноморец Балчик | 26 | +2 | 37 |
| 8 | Лудогорец Разград II | 25 | -1 | 37 |
| 9 | Поморие | 25 | 0 | 32 |
| 10 | Локомотив Горна Оряховица | 25 | +1 | 32 |
| 11 | Ловеч | 25 | -3 | 31 |
| 12 | Марица Пловдив | 25 | -8 | 29 |
| 13 | Струмска Слава Радомир | 25 | -13 | 28 |
| 14 | Оборище Панагюрище | 25 | -3 | 27 |
| 15 | Созопол | 25 | -20 | 18 |
| 16 | Нефтохимик Бургас | 25 | -41 | 7 |
Хронология в първенството
| Струмска Слава Радомир | |
| Лудогорец Разград II | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Струмска Слава Радомир | Струмска Слава Радомир | Лудогорец Разград II | Лудогорец Разград II | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Царско Село София | 1 - 3 | 3 - 2 | 1 - 3 | 3 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 2 | Локомотив София | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Ботев Враца | 1 - 0 | 4 - 1 | |||||
| 4 | Монтана | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 5 | Несебър | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 6 | Ботев Гълъбово | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 7 | Черноморец Балчик | 0 - 2 | 4 - 0 | 0 - 2 | 2 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 8 | Лудогорец Разград II | 1 - 2 | - | - | - | |||
| 9 | Поморие | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 10 | Локомотив Горна Оряховица | 0 - 0 | 4 - 3 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 11 | Ловеч | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 12 | Марица Пловдив | 3 - 6 | 0 - 1 | 3 - 6 | 3 - 3 | 3 - 3 | ||
| 13 | Струмска Слава Радомир | - | - | - | 1 - 2 | |||
| 14 | Оборище Панагюрище | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 15 | Созопол | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 16 | Нефтохимик Бургас | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Струмска Слава Радомир | Лудогорец Разград II | |
| Позиция | 13 | 8 |
| Точки | 28 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 12 |
| Точки | 17 | 10 |
Форма в шампионата
| Струмска Слава Радомир | Лудогорец Разград II | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
4 13 |
10
7 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 5 |
2
4 6 |
Голове в шампионата
| Струмска Слава Радомир | Лудогорец Разград II | |
|
Вкарани
Получени |
25
38 |
36
37 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
13
17 |
13
22 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.68 | 3.35 | 2.22 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.54 | 1.27 | 1.41 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.38 | 1.49 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.59 | 2.18 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.43 | 2.60 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 75% за Струмска Слава Радомир
X 25% за равен
2 0% за Лудогорец Разград II
Общо гласували: 4
