Приятелски Срещи - Клубни
15:00
Стрьомен
(Норвегия)
Фолу
(Норвегия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.56 | 4.13 | 4.24 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.17 | 2.19 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.26 | 3.45 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.81 | 1.10 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.78 | 1.37 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.71 | 1.99 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.43 | 2.61 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.02.2025 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Стрьомен, а гостите от Ши. Разстоянието между двата града е 27.2 км.
Отговорна Игра
Стрьомен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.01.2025 | Приятелски срещи | Рауфос | 0 - 0 | Стрьомен | 1.80 | 3.63 | 3.58 |
| 26.10.2024 | Д2 Група 2 | Киелсос | 1 - 4 | Стрьомен | 1.78 | 3.85 | 3.38 |
| 19.10.2024 | Д2 Група 2 | Стрьомен | 4 - 3 | Уленсакер Киса | 1.79 | 3.61 | 3.48 |
| 05.10.2024 | Д2 Група 2 | Фолу | 2 - 1 | Стрьомен | 2.41 | 3.59 | 2.41 |
| 29.09.2024 | Д2 Група 2 | Стрьомен | 1 - 0 | Тромсдален | 2.31 | 3.53 | 2.45 |
| 22.09.2024 | Д2 Група 2 | Волеренга Осло 2 | 0 - 2 | Стрьомен | 6.54 | 5.28 | 1.29 |
| 14.09.2024 | Д2 Група 2 | Стрьомен | 0 - 1 | Шайд | 2.91 | 3.64 | 1.99 |
| 07.09.2024 | Д2 Група 2 | Стриндхайм | 0 - 1 | Стрьомен | 2.62 | 3.73 | 2.14 |
| 31.08.2024 | Д2 Група 2 | Стрьомен | 2 - 2 | Гроруд | 2.38 | 3.73 | 2.33 |
| 25.08.2024 | Д2 Група 2 | Йовик-Лин | 1 - 2 | Стрьомен | 6.24 | 4.79 | 1.34 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Фолу - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2024 | Д2 Група 2 | Фолу | 2 - 2 | Гроруд | 3.37 | 4.26 | 1.71 |
| 19.10.2024 | Д2 Група 2 | Шайд | 6 - 0 | Фолу | 1.28 | 5.41 | 6.97 |
| 05.10.2024 | Д2 Група 2 | Фолу | 2 - 1 | Стрьомен | 2.41 | 3.59 | 2.41 |
| 28.09.2024 | Д2 Група 2 | Йовик-Лин | 0 - 4 | Фолу | 4.17 | 4.02 | 1.60 |
| 22.09.2024 | Д2 Група 2 | Фолу | 2 - 3 | Стьордалс Блинк | 3.38 | 3.95 | 1.76 |
| 14.09.2024 | Д2 Група 2 | Тромсдален | 8 - 0 | Фолу | 1.39 | 4.76 | 5.36 |
| 07.09.2024 | Д2 Група 2 | Фолу | 0 - 0 | Киелсос | 2.53 | 3.70 | 2.22 |
| 31.08.2024 | Д2 Група 2 | Фолу | 3 - 0 | Уленсакер Киса | 2.90 | 3.82 | 1.96 |
| 24.08.2024 | Д2 Група 2 | Стриндхайм | 1 - 1 | Фолу | 2.02 | 3.87 | 2.76 |
| 18.08.2024 | Д2 Група 2 | Фолу | 3 - 2 | Юнкерен | 1.21 | 6.01 | 8.25 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.10.2024 | Д2 Група 2 | Фолу | 2 - 1 | Стрьомен | 2.41 | 3.59 | 2.41 |
| 06.04.2024 | Д2 Група 2 | Стрьомен | 2 - 0 | Фолу | 1.94 | 3.58 | 3.17 |
| 24.08.2015 | Първа Дивизия | Фолу | 1 - 1 | Стрьомен | 2.15 | 3.32 | 3.02 |
| 21.06.2015 | Първа Дивизия | Стрьомен | 1 - 2 | Фолу | 1.75 | 3.55 | 4.15 |
| 20.10.2013 | Първа Дивизия | Фолу | 3 - 0 | Стрьомен | 2.74 | 3.34 | 2.30 |
| 30.06.2013 | Първа Дивизия | Стрьомен | 1 - 0 | Фолу | 1.92 | 3.44 | 3.55 |
| 10.10.2010 | Първа Дивизия | Стрьомен | 0 - 2 | Фолу | 1.57 | 3.85 | 4.93 |
| 25.07.2010 | Първа Дивизия | Фолу | 2 - 0 | Стрьомен | 2.22 | 3.33 | 2.85 |
В последните 8 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 5 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Стрьомен имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.56 | 4.13 | 4.24 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.17 | 2.19 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.26 | 3.45 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.81 | 1.10 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.78 | 1.37 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.71 | 1.99 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.43 | 2.61 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.02.2025 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра