Приятелски Срещи - Клубни
15:00
Стрьомен
(Норвегия)
Хьонефос
(Норвегия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 3.84 | 2.71 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 1.21 | 1.67 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.61 | 1.10 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.67 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.67 | 2.01 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 2.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.02.2025 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Стрьомен, а гостите от Хьонефос. Разстоянието между двата града е 47.9 км.
Отговорна Игра
Стрьомен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.02.2025 | Приятелски срещи | Стрьомен | 0 - 2 | Киелсос | 2.32 | 3.79 | 2.39 |
| 01.02.2025 | Приятелски срещи | Стрьомен | 0 - 2 | Фолу | 1.56 | 4.13 | 4.24 |
| 25.01.2025 | Приятелски срещи | Рауфос | 0 - 0 | Стрьомен | 1.80 | 3.63 | 3.58 |
| 26.10.2024 | Д2 Група 2 | Киелсос | 1 - 4 | Стрьомен | 1.78 | 3.85 | 3.38 |
| 19.10.2024 | Д2 Група 2 | Стрьомен | 4 - 3 | Уленсакер Киса | 1.79 | 3.61 | 3.48 |
| 05.10.2024 | Д2 Група 2 | Фолу | 2 - 1 | Стрьомен | 2.41 | 3.59 | 2.41 |
| 29.09.2024 | Д2 Група 2 | Стрьомен | 1 - 0 | Тромсдален | 2.31 | 3.53 | 2.45 |
| 22.09.2024 | Д2 Група 2 | Волеренга Осло 2 | 0 - 2 | Стрьомен | 6.54 | 5.28 | 1.29 |
| 14.09.2024 | Д2 Група 2 | Стрьомен | 0 - 1 | Шайд | 2.91 | 3.64 | 1.99 |
| 07.09.2024 | Д2 Група 2 | Стриндхайм | 0 - 1 | Стрьомен | 2.62 | 3.73 | 2.14 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Хьонефос - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.02.2025 | Приятелски срещи | Хьонефос | 2 - 1 | Фолу | 1.77 | 4.18 | 3.25 |
| 08.02.2025 | Приятелски срещи | Елверум | 1 - 3 | Хьонефос | - | - | - |
| 01.02.2025 | Приятелски срещи | Уленсакер Киса | 4 - 1 | Хьонефос | 2.58 | 3.80 | 2.13 |
| 25.01.2025 | Приятелски срещи | Согндал | 3 - 2 | Хьонефос | 1.34 | 4.69 | 6.67 |
| 25.04.2024 | Купа на Норвегия | Хьонефос | 1 - 2 | Сарпсборг 08 | 6.60 | 5.50 | 1.33 |
| 10.04.2024 | Купа на Норвегия | Хьонефос | 5 - 0 | Йовик-Лин | 1.53 | 3.95 | 5.91 |
| 09.03.2024 | Приятелски срещи | Хьонефос | 2 - 2 | Стрьомен | - | - | - |
| 24.02.2024 | Приятелски срещи | Мьондален | 3 - 1 | Хьонефос | - | - | - |
| 24.05.2023 | Купа на Норвегия | Хьонефос | 1 - 4 | КФУМ Осло | 7.38 | 5.69 | 1.28 |
| 18.02.2023 | Приятелски срещи | Гроруд | 2 - 0 | Хьонефос | - | - | - |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.03.2024 | Приятелски срещи | Хьонефос | 2 - 2 | Стрьомен | - | - | - |
| 26.07.2015 | Първа Дивизия | Хьонефос | 1 - 3 | Стрьомен | 2.47 | 3.21 | 2.65 |
| 09.05.2015 | Първа Дивизия | Стрьомен | 1 - 0 | Хьонефос | 2.02 | 3.27 | 3.35 |
| 19.10.2014 | Първа Дивизия | Хьонефос | 3 - 2 | Стрьомен | 1.86 | 3.50 | 3.66 |
| 15.06.2014 | Първа Дивизия | Стрьомен | 6 - 0 | Хьонефос | 2.00 | 3.40 | 3.00 |
| 11.09.2011 | Първа Дивизия | Стрьомен | 0 - 0 | Хьонефос | 3.66 | 3.56 | 1.84 |
| 29.05.2011 | Първа Дивизия | Хьонефос | 1 - 2 | Стрьомен | 1.70 | 3.59 | 4.43 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Стрьомен имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 3.84 | 2.71 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 1.21 | 1.67 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.61 | 1.10 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.67 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.67 | 2.01 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 2.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.02.2025 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра