Норвегия - Първа Дивизия (2026)
сряда, 14 октомври, 2026
16:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.80 |
3.80 |
3.90 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.25 |
1.95 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.36 |
3.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.70 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.10.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Стрьомен, а гостите от Осане.
Разстоянието между двата града е 318.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Стрьомен,
който има капацитет от
3 000 места, от които седящи 1 800.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Стрьомен.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стрьомен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Първа Дивизия |
Стабек |
2 - 2 |
Стрьомен |
1.38 |
4.93 |
5.75 |
| 03.10.2026 |
Първа Дивизия |
Стрьомен |
3 - 3 |
Саннес Улф |
2.39 |
3.42 |
2.57 |
| 20.09.2026 |
Първа Дивизия |
Хаугесунд |
4 - 2 |
Стрьомен |
1.30 |
5.43 |
6.91 |
| 13.09.2026 |
Първа Дивизия |
Согндал |
1 - 1 |
Стрьомен |
1.89 |
3.94 |
3.21 |
| 08.09.2026 |
Купа на Норвегия |
Тромсдален |
9 - 1 |
Стрьомен |
- |
- |
- |
| 05.09.2026 |
Първа Дивизия |
Стрьомен |
2 - 0 |
Брюне |
3.35 |
3.54 |
1.93 |
| 30.08.2026 |
Първа Дивизия |
Мос |
1 - 2 |
Стрьомен |
2.02 |
3.75 |
2.94 |
| 26.08.2026 |
Първа Дивизия |
Стрьомен |
3 - 1 |
Рауфос |
1.85 |
3.70 |
3.46 |
| 16.08.2026 |
Първа Дивизия |
Хьодд |
4 - 3 |
Стрьомен |
2.05 |
3.55 |
3.02 |
| 09.08.2026 |
Първа Дивизия |
Стрьомен |
1 - 4 |
Ранхайм |
2.23 |
3.89 |
2.56 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Осане - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Първа Дивизия |
Осане |
2 - 1 |
Согндал |
2.45 |
3.77 |
2.33 |
| 03.10.2026 |
Първа Дивизия |
Стрьомгодсет |
1 - 0 |
Осане |
1.13 |
8.11 |
12.20 |
| 19.09.2026 |
Първа Дивизия |
Осане |
0 - 4 |
Брюне |
3.48 |
3.65 |
1.85 |
| 16.09.2026 |
Купа на Норвегия |
Сандвикен Берген |
2 - 2 |
Осане |
2.83 |
3.66 |
2.08 |
| 13.09.2026 |
Първа Дивизия |
Ранхайм |
2 - 2 |
Осане |
1.55 |
4.46 |
4.36 |
| 05.09.2026 |
Първа Дивизия |
Осане |
2 - 2 |
Хьодд |
2.31 |
3.52 |
2.59 |
| 30.08.2026 |
Първа Дивизия |
Айерсун |
2 - 2 |
Осане |
1.44 |
4.52 |
5.32 |
| 26.08.2026 |
Първа Дивизия |
Осане |
1 - 2 |
Лин Осло |
3.09 |
3.83 |
1.94 |
| 16.08.2026 |
Първа Дивизия |
Рауфос |
1 - 2 |
Осане |
1.89 |
3.68 |
3.38 |
| 09.08.2026 |
Първа Дивизия |
Осане |
1 - 2 |
Конгсвингер |
5.54 |
4.97 |
1.40 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 19.04.2026 |
Първа Дивизия |
Осане |
4 - 5 |
Стрьомен |
2.53 |
3.39 |
2.48 |
| 28.08.2021 |
Първа Дивизия |
Осане |
2 - 1 |
Стрьомен |
1.71 |
3.48 |
4.53 |
| 18.06.2021 |
Първа Дивизия |
Стрьомен |
1 - 0 |
Осане |
3.19 |
3.57 |
2.06 |
| 07.12.2020 |
Първа Дивизия |
Осане |
1 - 4 |
Стрьомен |
1.99 |
3.68 |
3.24 |
| 20.07.2020 |
Първа Дивизия |
Стрьомен |
0 - 3 |
Осане |
2.40 |
3.69 |
2.57 |
| 04.11.2018 |
Първа Дивизия |
Осане |
0 - 5 |
Стрьомен |
2.44 |
3.38 |
2.62 |
| 08.04.2018 |
Първа Дивизия |
Стрьомен |
3 - 0 |
Осане |
1.97 |
3.32 |
3.46 |
| 17.09.2017 |
Първа Дивизия |
Стрьомен |
2 - 2 |
Осане |
2.00 |
3.37 |
3.36 |
| 28.05.2017 |
Първа Дивизия |
Осане |
2 - 2 |
Стрьомен |
1.92 |
3.40 |
3.53 |
| 02.10.2016 |
Първа Дивизия |
Осане |
2 - 0 |
Стрьомен |
2.24 |
3.36 |
2.88 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Стрьомен имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Първа Дивизия класиране към 14.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Конгсвингер |
25 |
17 |
5 |
3 |
76 |
37 |
+39 |
56 |
| 2 |
Хаугесунд |
25 |
18 |
2 |
5 |
75 |
40 |
+35 |
56 |
| 3 |
Стрьомгодсет |
25 |
16 |
6 |
3 |
66 |
32 |
+34 |
54 |
| 4 |
Стабек |
25 |
14 |
4 |
7 |
59 |
33 |
+26 |
46 |
| 5 |
Од БК |
25 |
12 |
6 |
7 |
52 |
39 |
+13 |
42 |
| 6 |
Брюне |
25 |
12 |
2 |
11 |
34 |
33 |
+1 |
38 |
| 7 |
Хьодд |
25 |
10 |
4 |
11 |
41 |
51 |
-10 |
34 |
| 8 |
Айерсун |
25 |
9 |
5 |
11 |
39 |
50 |
-11 |
32 |
| 9 |
Ранхайм |
25 |
9 |
4 |
12 |
63 |
64 |
-1 |
31 |
| 10 |
Лин Осло |
25 |
8 |
4 |
13 |
40 |
54 |
-14 |
28 |
| 11 |
Мос |
25 |
8 |
4 |
13 |
40 |
55 |
-15 |
28 |
| 12 |
Стрьомен |
25 |
7 |
6 |
12 |
40 |
57 |
-17 |
27 |
| 13 |
Саннес Улф |
25 |
7 |
5 |
13 |
36 |
46 |
-10 |
26 |
| 14 |
Согндал |
24 |
6 |
5 |
13 |
39 |
55 |
-16 |
23 |
| 15 |
Осане |
25 |
6 |
5 |
14 |
36 |
54 |
-18 |
22 |
| 16 |
Рауфос |
24 |
6 |
1 |
17 |
27 |
63 |
-36 |
19 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Стрьомен |
|
| Осане |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Стрьомен |
Стрьомен |
|
Осане |
Осане |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Конгсвингер |
2 - 2 |
1 - 3 |
2 - 2 |
|
1 - 2 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 2 |
Хаугесунд |
0 - 7 |
4 - 2 |
0 - 7 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 3 |
Стрьомгодсет |
|
3 - 0 |
|
|
0 - 3 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 4 |
Стабек |
1 - 0 |
2 - 2 |
1 - 0 |
|
|
4 - 0 |
4 - 0 |
| 5 |
Од БК |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
2 - 1 |
4 - 1 |
4 - 1 |
| 6 |
Брюне |
2 - 0 |
4 - 2 |
2 - 0 |
|
0 - 4 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 7 |
Хьодд |
1 - 2 |
4 - 3 |
1 - 2 |
|
2 - 2 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 8 |
Айерсун |
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
3 - 3 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 9 |
Ранхайм |
1 - 4 |
2 - 2 |
1 - 4 |
|
3 - 0 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 10 |
Лин Осло |
|
1 - 0 |
|
|
1 - 2 |
6 - 2 |
6 - 2 |
| 11 |
Мос |
3 - 2 |
1 - 2 |
3 - 2 |
|
2 - 3 |
|
|
| 12 |
Стрьомен |
- |
- |
- |
|
4 - 5 |
|
|
| 13 |
Саннес Улф |
3 - 3 |
2 - 0 |
3 - 3 |
|
2 - 0 |
|
|
| 14 |
Согндал |
2 - 3 |
1 - 1 |
2 - 3 |
|
2 - 1 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 15 |
Осане |
|
4 - 5 |
|
|
- |
- |
- |
| 16 |
Рауфос |
3 - 1 |
1 - 0 |
3 - 1 |
|
3 - 0 |
1 - 2 |
1 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Стрьомен |
Осане |
| Победи |
7 |
6 |
| Равни |
6 |
5 |
| Загуби |
12 |
14 |
| Вкарани Голове |
40 |
36 |
| Получени Голове |
57 |
54 |
| Средно Вкарани |
1.60 |
1.44 |
| Средно Получени |
2.28 |
2.16 |
| Мачове Вкарал |
72% |
72% |
| Мачове Получил |
88% |
88% |
| Гол/Гол |
64% |
60% |
| Над 1.5 |
84% |
88% |
| Над 2.5 |
72% |
76% |
| Над 3.5 |
56% |
44% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
1 |
| Равни |
3 |
3 |
| Загуби |
5 |
8 |
| Вкарани Голове |
18 |
11 |
| Получени Голове |
27 |
28 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
0.92 |
| Средно Получени |
2.25 |
2.33 |
| Мачове Вкарал |
75% |
58% |
| Мачове Получил |
75% |
100% |
| Гол/Гол |
58% |
58% |
| Над 1.5 |
83% |
75% |
| Над 2.5 |
75% |
58% |
| Над 3.5 |
58% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.80 |
3.80 |
3.90 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.25 |
1.95 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.36 |
3.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.70 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.10.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака