Норвегия - Първа Дивизия (2017)
19:00
Стрьомен
Тромсдален
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.50 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.30 | 2.05 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.05.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Стрьомен, а гостите от Тромсьо. Разстоянието между двата града е 1 140.1 км. Мачът ще се играе на стадион Стрьомен, който има капацитет от 3 000 места, от които седящи 1 800. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стрьомен. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стрьомен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.05.2017 | Първа Дивизия | Левангер | 0 - 1 | Стрьомен | 1.95 | 3.42 | 3.43 |
| 30.04.2017 | Първа Дивизия | Стрьомен | 1 - 0 | Арендал | 1.70 | 3.62 | 4.32 |
| 26.04.2017 | Купа на Норвегия | Льоренског | 1 - 5 | Стрьомен | 7.70 | 6.01 | 1.24 |
| 23.04.2017 | Първа Дивизия | Йерв Гримстад | 0 - 1 | Стрьомен | 1.72 | 3.55 | 4.35 |
| 17.04.2017 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 2 - 0 | Стрьомен | 2.25 | 3.38 | 2.85 |
| 09.04.2017 | Първа Дивизия | Стрьомен | 1 - 1 | Флурьо | 1.71 | 3.61 | 4.34 |
| 02.04.2017 | Първа Дивизия | Ранхайм | 1 - 0 | Стрьомен | 2.08 | 3.35 | 3.23 |
| 07.03.2017 | Приятелски срещи | Стабек | 3 - 3 | Стрьомен | 1.61 | 3.75 | 4.40 |
| 28.01.2017 | Приятелски срещи | Лилестрьом | 5 - 0 | Стрьомен | 1.59 | 4.12 | 4.09 |
| 20.01.2017 | Приятелски срещи | Волеренга Осло | 3 - 2 | Стрьомен | 1.32 | 4.77 | 7.01 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 1 равенство в последните 2 домакинства.
Тромсдален - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.05.2017 | Първа Дивизия | Тромсдален | 2 - 3 | Бодьо Глимт | 3.69 | 3.55 | 1.84 |
| 30.04.2017 | Първа Дивизия | Саннес Улф | 2 - 0 | Тромсдален | 1.47 | 3.98 | 6.15 |
| 23.04.2017 | Първа Дивизия | Тромсдален | 1 - 2 | Старт Кристиансанд | 3.16 | 3.33 | 2.11 |
| 17.04.2017 | Първа Дивизия | Тромсдален | 2 - 2 | Конгсвингер | 2.64 | 3.34 | 2.41 |
| 09.04.2017 | Първа Дивизия | Елверум | 1 - 1 | Тромсдален | 2.24 | 3.33 | 2.90 |
| 02.04.2017 | Първа Дивизия | Тромсдален | 2 - 0 | Осане | 2.21 | 3.28 | 3.01 |
| 06.03.2017 | Приятелски срещи | Тромсьо | 2 - 0 | Тромсдален | 1.43 | 4.66 | 5.27 |
| 22.10.2016 | Д2 Група 1 | Тромсдален | 3 - 1 | Тромсьо 2 | - | - | - |
| 15.10.2016 | Д2 Група 1 | Хаща | 0 - 2 | Тромсдален | 4.02 | 4.44 | 1.56 |
| 09.10.2016 | Д2 Група 1 | Тромсдален | 6 - 2 | Киелсос | 1.25 | 5.31 | 7.99 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2014 | Първа Дивизия | Стрьомен | 4 - 4 | Тромсдален | 1.77 | 3.67 | 3.78 |
| 06.04.2014 | Първа Дивизия | Тромсдален | 2 - 1 | Стрьомен | 2.31 | 3.36 | 2.73 |
| 02.09.2012 | Първа Дивизия | Тромсдален | 3 - 0 | Стрьомен | 1.97 | 3.54 | 3.31 |
| 29.07.2012 | Първа Дивизия | Стрьомен | 5 - 0 | Тромсдален | 1.96 | 3.45 | 3.44 |
| 03.10.2010 | Първа Дивизия | Тромсдален | 1 - 0 | Стрьомен | 2.15 | 3.40 | 2.92 |
| 05.04.2010 | Първа Дивизия | Стрьомен | 2 - 2 | Тромсдален | - | - | - |
В последните 6 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Стрьомен имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Дивизия класиране към 13.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бодьо Глимт | 6 | +9 | 16 |
| 2 | Ранхайм | 6 | +4 | 14 |
| 3 | Старт Кристиансанд | 6 | +8 | 13 |
| 4 | Уленсакер Киса | 6 | +5 | 13 |
| 5 | Саннес Улф | 6 | +2 | 13 |
| 6 | Мьондален | 6 | +8 | 12 |
| 7 | Стрьомен | 6 | 0 | 10 |
| 8 | Флурьо | 6 | -1 | 7 |
| 9 | Тромсдален | 6 | -2 | 5 |
| 10 | Осане | 6 | -3 | 5 |
| 11 | Арендал | 6 | -2 | 4 |
| 12 | Левангер | 6 | -2 | 4 |
| 13 | Фредрикстад | 6 | -3 | 3 |
| 14 | Йерв Гримстад | 6 | -5 | 3 |
| 15 | Елверум | 6 | -10 | 3 |
| 16 | Конгсвингер | 6 | -8 | 2 |
Хронология в първенството
| Стрьомен | |
| Тромсдален | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Стрьомен | Стрьомен | Тромсдален | Тромсдален | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Бодьо Глимт | 2 - 3 | ||||||
| 2 | Ранхайм | 1 - 0 | ||||||
| 3 | Старт Кристиансанд | 1 - 2 | ||||||
| 4 | Уленсакер Киса | 2 - 0 | ||||||
| 5 | Саннес Улф | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 6 | Мьондален | |||||||
| 7 | Стрьомен | - | - | - | ||||
| 8 | Флурьо | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 9 | Тромсдален | - | - | - | ||||
| 10 | Осане | 2 - 0 | ||||||
| 11 | Арендал | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 12 | Левангер | 0 - 1 | ||||||
| 13 | Фредрикстад | |||||||
| 14 | Йерв Гримстад | 0 - 1 | ||||||
| 15 | Елверум | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 16 | Конгсвингер | 2 - 2 | ||||||
Класиране в шампионата
| Стрьомен | Тромсдален | |
| Позиция | 7 | 9 |
| Точки | 10 | 5 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 12 |
| Точки | 4 | 1 |
Форма в шампионата
| Стрьомен | Тромсдален | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
1 2 |
1
2 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 0 |
0
1 1 |
Голове в шампионата
| Стрьомен | Тромсдален | |
|
Вкарани
Получени |
4
4 |
8
10 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
2
1 |
1
3 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.50 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.30 | 2.05 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.05.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
