Лига на Конференциите Квалификации (2021 - 2022)
22:45
Стярнан Гардабаер
(Исландия)
Бохемианс
(Ирландия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.40 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.28 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.05 | 1.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.07.2021 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гардабаер (Исландия), а гостите от Дъблин (Ирландия). Разстоянието между двата града е 1 491.0 км. Мачът ще се играе на стадион Сторнувьолур, който има капацитет от 1 000 места. Снимки от Google карта стадион Сторнувьолур. Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Отговорна Игра
Стярнан Гардабаер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.07.2021 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 2 - 3 | Кефлавик | 1.76 | 3.85 | 3.85 |
| 28.06.2021 | Висша Лига | КР Рейкявик | 1 - 2 | Стярнан Гардабаер | 1.63 | 3.97 | 4.72 |
| 23.06.2021 | Купа на Исландия | Стярнан Гардабаер | 1 - 1 | КА Акурейри | 2.52 | 3.42 | 2.50 |
| 20.06.2021 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 2 - 1 | ХК Коупавогюр | 2.12 | 3.46 | 3.09 |
| 16.06.2021 | Висша Лига | ФХ Хафнарфьордур | 1 - 1 | Стярнан Гардабаер | 1.69 | 3.82 | 4.30 |
| 12.06.2021 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 2 - 1 | Валур Рейкявик | 3.67 | 3.59 | 1.87 |
| 30.05.2021 | Висша Лига | Филкир Рейкявик | 1 - 1 | Стярнан Гардабаер | 2.72 | 3.60 | 2.29 |
| 24.05.2021 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 0 - 1 | КА Акурейри | 2.83 | 3.26 | 2.38 |
| 21.05.2021 | Висша Лига | Брейдаблик Коупавогюр | 4 - 0 | Стярнан Гардабаер | 1.70 | 3.77 | 4.26 |
| 17.05.2021 | Висша Лига | Акранес | 0 - 0 | Стярнан Гардабаер | 3.88 | 3.90 | 1.76 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Бохемианс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.07.2021 | Висша Дивизия | Бохемианс | 3 - 2 | Сейнт Патрикс | 2.37 | 3.16 | 2.97 |
| 26.06.2021 | Висша Дивизия | Слиго Роувърс | 4 - 0 | Бохемианс | 3.44 | 3.13 | 2.13 |
| 21.06.2021 | Висша Дивизия | Бохемианс | 1 - 0 | Шамрок Роувърс | 3.10 | 3.12 | 2.32 |
| 18.06.2021 | Висша Дивизия | Бохемианс | 5 - 0 | Дрогеда Юнайтед | 1.68 | 3.62 | 4.72 |
| 11.06.2021 | Висша Дивизия | Дери Сити | 1 - 1 | Бохемианс | 3.34 | 3.25 | 2.11 |
| 29.05.2021 | Висша Дивизия | Бохемианс | 3 - 0 | Уотърфорд | 1.30 | 4.81 | 9.44 |
| 24.05.2021 | Висша Дивизия | Бохемианс | 5 - 1 | Дъндолк | 2.58 | 3.21 | 2.60 |
| 21.05.2021 | Висша Дивизия | Сейнт Патрикс | 2 - 1 | Бохемианс | 2.36 | 3.01 | 3.10 |
| 15.05.2021 | Висша Дивизия | Лонгфорд Таун | 0 - 2 | Бохемианс | 5.38 | 3.71 | 1.60 |
| 08.05.2021 | Висша Дивизия | Бохемианс | 4 - 0 | Фин Харпс | 1.84 | 3.41 | 4.05 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Стярнан Гардабаер класиране в Исландия - Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Валур Рейкявик | 12 | +10 | 27 |
| 2 | Брейдаблик Коупавогюр | 11 | +13 | 22 |
| 3 | Викингур Рейкявик | 11 | +8 | 22 |
| 4 | КР Рейкявик | 11 | +5 | 18 |
| 5 | КА Акурейри | 10 | +8 | 17 |
| 6 | Кефлавик | 10 | -5 | 13 |
| 7 | Стярнан Гардабаер | 12 | -6 | 13 |
| 8 | ФХ Хафнарфьордур | 11 | -3 | 12 |
| 9 | Филкир Рейкявик | 10 | -3 | 11 |
| 10 | Лейкнир Рейкявик | 11 | -7 | 11 |
| 11 | ХК Коупавогюр | 10 | -8 | 6 |
| 12 | Акранес | 11 | -12 | 6 |
Бохемианс класиране в Ирландия - Висша Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Шамрок Роувърс | 19 | +15 | 38 |
| 2 | Слиго Роувърс | 19 | +14 | 38 |
| 3 | Сейнт Патрикс | 19 | +12 | 35 |
| 4 | Бохемианс | 19 | +11 | 30 |
| 5 | Дрогеда Юнайтед | 19 | +11 | 29 |
| 6 | Дери Сити | 19 | -2 | 25 |
| 7 | Дъндолк | 19 | -3 | 24 |
| 8 | Фин Харпс | 19 | -12 | 20 |
| 9 | Уотърфорд | 19 | -26 | 13 |
| 10 | Лонгфорд Таун | 19 | -20 | 9 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.40 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.28 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.05 | 1.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.07.2021 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра