Исландия - Купа на Исландия (2018)
вторник, 1 май, 2018
19:00
Стярнан Гардабаер
Филкир Рейкявик
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Стярнан Гардабаер
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.60 |
3.79 |
4.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.16 |
1.25 |
2.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.16 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.39 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.61 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
01.05.2018 16:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гардабаер, а гостите от Рейкявик.
Разстоянието между двата града е 5.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Сторнувьолур,
който има капацитет от
1 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Сторнувьолур.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стярнан Гардабаер - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 27.04.2018 |
Висша Лига |
Стярнан Гардабаер |
2 - 2 |
Кефлавик |
1.41 |
4.29 |
6.34 |
| 23.03.2018 |
Купа на Лигата |
Валур Рейкявик |
3 - 1 |
Стярнан Гардабаер |
1.84 |
3.52 |
3.52 |
| 17.03.2018 |
Купа на Лигата |
Лейкнир Рейкявик |
0 - 2 |
Стярнан Гардабаер |
12.39 |
7.16 |
1.12 |
| 10.03.2018 |
Купа на Лигата |
Стярнан Гардабаер |
3 - 0 |
Викингур Олафсвик |
1.26 |
5.37 |
7.54 |
| 04.03.2018 |
Купа на Лигата |
Фьолнир Рейкявик |
5 - 2 |
Стярнан Гардабаер |
3.76 |
3.65 |
1.76 |
| 17.02.2018 |
Купа на Лигата |
Стярнан Гардабаер |
3 - 1 |
Хаукар Хафнарфьордур |
1.38 |
4.67 |
5.84 |
| 09.02.2018 |
Купа на Лигата |
Кефлавик |
0 - 1 |
Стярнан Гардабаер |
4.35 |
3.83 |
1.61 |
| 27.01.2018 |
Купа на Исландия |
Стярнан Гардабаер |
4 - 1 |
Вестманаейяр |
1.33 |
4.60 |
6.50 |
| 13.01.2018 |
Купа на Исландия |
Брейдаблик Коупавогюр |
0 - 1 |
Стярнан Гардабаер |
3.50 |
3.75 |
1.75 |
| 30.09.2017 |
Висша Лига |
КР Рейкявик |
0 - 1 |
Стярнан Гардабаер |
2.42 |
3.38 |
2.53 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 равенство
в последните 4 домакинства.
Филкир Рейкявик - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.04.2018 |
Висша Лига |
Викингур Рейкявик |
1 - 0 |
Филкир Рейкявик |
2.31 |
3.35 |
2.72 |
| 17.03.2018 |
Купа на Лигата |
Гриндавик |
3 - 0 |
Филкир Рейкявик |
2.16 |
3.60 |
2.70 |
| 09.03.2018 |
Купа на Лигата |
Филкир Рейкявик |
4 - 1 |
Селфос |
1.37 |
4.79 |
5.85 |
| 24.02.2018 |
Купа на Лигата |
Тор Акурейри |
0 - 2 |
Филкир Рейкявик |
2.96 |
3.42 |
2.07 |
| 18.02.2018 |
Купа на Лигата |
Филкир Рейкявик |
2 - 2 |
ХК Коупавогюр |
1.45 |
4.32 |
5.35 |
| 11.02.2018 |
Купа на Лигата |
Филкир Рейкявик |
2 - 1 |
ФХ Хафнарфьордур |
3.43 |
3.53 |
1.89 |
| 05.02.2018 |
Исландия |
Фьолнир Рейкявик |
3 - 2 |
Филкир Рейкявик |
2.27 |
3.71 |
2.52 |
| 01.02.2018 |
Исландия |
КР Рейкявик |
0 - 1 |
Филкир Рейкявик |
1.80 |
3.65 |
3.59 |
| 17.01.2018 |
Исландия |
Филкир Рейкявик |
3 - 0 |
ИР Рейкявик |
1.20 |
5.75 |
8.50 |
| 12.01.2018 |
Исландия |
Валур Рейкявик |
1 - 3 |
Филкир Рейкявик |
1.68 |
3.75 |
3.75 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.07.2016 |
Висша Лига |
Филкир Рейкявик |
1 - 2 |
Стярнан Гардабаер |
3.10 |
3.29 |
2.12 |
| 02.05.2016 |
Висша Лига |
Стярнан Гардабаер |
2 - 0 |
Филкир Рейкявик |
1.92 |
3.41 |
3.45 |
| 14.09.2015 |
Висша Лига |
Стярнан Гардабаер |
1 - 0 |
Филкир Рейкявик |
1.97 |
3.54 |
3.19 |
| 18.06.2015 |
Купа на Исландия |
Стярнан Гардабаер |
0 - 3 |
Филкир Рейкявик |
2.18 |
3.34 |
2.84 |
| 15.06.2015 |
Висша Лига |
Филкир Рейкявик |
0 - 2 |
Стярнан Гардабаер |
2.83 |
3.35 |
2.22 |
| 20.07.2014 |
Висша Лига |
Филкир Рейкявик |
1 - 3 |
Стярнан Гардабаер |
3.23 |
3.45 |
1.96 |
| 04.05.2014 |
Висша Лига |
Стярнан Гардабаер |
1 - 0 |
Филкир Рейкявик |
1.57 |
3.60 |
4.75 |
| 07.08.2013 |
Висша Лига |
Стярнан Гардабаер |
1 - 2 |
Филкир Рейкявик |
1.46 |
4.17 |
5.75 |
| 07.07.2013 |
Купа на Исландия |
Филкир Рейкявик |
2 - 2 |
Стярнан Гардабаер |
4.58 |
3.68 |
1.59 |
| 16.05.2013 |
Висша Лига |
Филкир Рейкявик |
0 - 1 |
Стярнан Гардабаер |
2.74 |
3.32 |
2.30 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 7 победи,
гостите
имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Стярнан Гардабаер имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стярнан Гардабаер класиране във Висша Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Брейдаблик Коупавогюр |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
3 |
| 2 |
Валур Рейкявик |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 3 |
Викингур Рейкявик |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 3 |
ФХ Хафнарфьордур |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 5 |
КА Акурейри |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 5 |
Кефлавик |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 5 |
Стярнан Гардабаер |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 5 |
Фьолнир Рейкявик |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 9 |
КР Рейкявик |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 10 |
Гриндавик |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 10 |
Филкир Рейкявик |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 12 |
Вестманаейяр |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
Филкир Рейкявик класиране в Първа Дивизия
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Филкир Рейкявик |
22 |
15 |
3 |
4 |
50 |
19 |
+31 |
48 |
| 2 |
Кефлавик |
22 |
14 |
4 |
4 |
43 |
24 |
+19 |
46 |
| 3 |
Тротур Рейкявик |
22 |
13 |
3 |
6 |
37 |
21 |
+16 |
42 |
| 4 |
ХК Коупавогюр |
22 |
14 |
0 |
8 |
36 |
28 |
+8 |
42 |
| 5 |
Лейкнир Рейкявик |
22 |
10 |
6 |
6 |
38 |
31 |
+7 |
36 |
| 6 |
Тор Акурейри |
22 |
10 |
4 |
8 |
35 |
31 |
+4 |
34 |
| 7 |
Хаукар Хафнарфьордур |
22 |
9 |
6 |
7 |
34 |
39 |
-5 |
33 |
| 8 |
Селфос |
22 |
8 |
4 |
10 |
27 |
29 |
-2 |
28 |
| 9 |
Фрам Рейкявик |
22 |
7 |
6 |
9 |
32 |
39 |
-7 |
27 |
| 10 |
ИР Рейкявик |
22 |
5 |
4 |
13 |
27 |
38 |
-11 |
19 |
| 11 |
Лейкнир Фаскрудсфирди |
22 |
3 |
1 |
18 |
23 |
53 |
-30 |
10 |
| 12 |
Грота Селтярнарнес |
22 |
2 |
3 |
17 |
16 |
46 |
-30 |
9 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.60 |
3.79 |
4.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.16 |
1.25 |
2.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.16 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.39 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.61 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
01.05.2018 16:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Стярнан Гардабаер