Исландия - Купа на Исландия (2016)
вторник, 24 януари, 2017
22:15
Стярнан Гардабаер
Гриндавик
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Стярнан Гардабаер
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
6.50 |
9.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.04 |
1.10 |
4.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.06 |
8.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.40 |
1.33 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
24.01.2017 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гардабаер, а гостите от Гриндавик.
Разстоянието между двата града е 37.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Сторнувьолур,
който има капацитет от
1 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Сторнувьолур.
Мачът ще се играе в 20:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стярнан Гардабаер - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.10.2016 |
Висша Лига |
Стярнан Гардабаер |
4 - 1 |
Викингур Олафсвик |
1.40 |
4.42 |
6.21 |
| 25.09.2016 |
Висша Лига |
Фьолнир Рейкявик |
0 - 1 |
Стярнан Гардабаер |
2.12 |
3.48 |
2.93 |
| 19.09.2016 |
Висша Лига |
Стярнан Гардабаер |
3 - 1 |
Акранес |
1.49 |
4.18 |
5.36 |
| 16.09.2016 |
Висша Лига |
Вестманаейяр |
1 - 2 |
Стярнан Гардабаер |
3.07 |
3.33 |
2.13 |
| 11.09.2016 |
Висша Лига |
Стярнан Гардабаер |
2 - 3 |
Валур Рейкявик |
2.64 |
3.39 |
2.37 |
| 27.08.2016 |
Висша Лига |
Брейдаблик Коупавогюр |
2 - 1 |
Стярнан Гардабаер |
2.43 |
3.21 |
2.67 |
| 22.08.2016 |
Висша Лига |
ФХ Хафнарфьордур |
3 - 2 |
Стярнан Гардабаер |
1.79 |
3.45 |
4.01 |
| 15.08.2016 |
Висша Лига |
Стярнан Гардабаер |
1 - 3 |
КР Рейкявик |
2.49 |
3.28 |
2.55 |
| 08.08.2016 |
Висша Лига |
Тротур Рейкявик |
1 - 1 |
Стярнан Гардабаер |
7.22 |
4.44 |
1.34 |
| 04.08.2016 |
Висша Лига |
Стярнан Гардабаер |
3 - 0 |
Викингур Рейкявик |
1.98 |
3.37 |
3.23 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Гриндавик - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.01.2017 |
Купа на Исландия |
Акранес |
6 - 1 |
Гриндавик |
2.00 |
4.00 |
2.74 |
| 14.01.2017 |
Купа на Исландия |
Гриндавик |
2 - 2 |
Викингур Олафсвик |
2.52 |
3.53 |
2.35 |
| 24.09.2016 |
Първа Дивизия |
Гриндавик |
0 - 0 |
Фрам Рейкявик |
1.42 |
4.53 |
5.48 |
| 17.09.2016 |
Първа Дивизия |
КА Акурейри |
2 - 1 |
Гриндавик |
2.12 |
3.49 |
2.87 |
| 10.09.2016 |
Първа Дивизия |
Тор Акурейри |
4 - 3 |
Гриндавик |
4.18 |
3.71 |
1.66 |
| 03.09.2016 |
Първа Дивизия |
Гриндавик |
1 - 0 |
Фярдабигд |
1.20 |
5.53 |
9.97 |
| 25.08.2016 |
Първа Дивизия |
Селфос |
1 - 1 |
Гриндавик |
4.30 |
3.77 |
1.64 |
| 20.08.2016 |
Първа Дивизия |
Гриндавик |
4 - 0 |
ХК Коупавогюр |
1.40 |
4.46 |
5.77 |
| 16.08.2016 |
Първа Дивизия |
Лейкнир Рейкявик |
0 - 3 |
Гриндавик |
2.80 |
3.30 |
2.24 |
| 11.08.2016 |
Първа Дивизия |
Гриндавик |
1 - 0 |
Кефлавик |
1.85 |
3.51 |
3.51 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.01.2015 |
Купа на Исландия |
Стярнан Гардабаер |
3 - 1 |
Гриндавик |
1.16 |
6.00 |
11.00 |
| 12.08.2012 |
Висша Лига |
Стярнан Гардабаер |
3 - 4 |
Гриндавик |
1.43 |
4.24 |
6.33 |
| 21.05.2012 |
Висша Лига |
Гриндавик |
1 - 4 |
Стярнан Гардабаер |
3.61 |
3.46 |
1.88 |
| 11.09.2011 |
Висша Лига |
Гриндавик |
2 - 2 |
Стярнан Гардабаер |
3.03 |
3.32 |
2.09 |
| 06.06.2011 |
Висша Лига |
Стярнан Гардабаер |
2 - 1 |
Гриндавик |
1.85 |
3.46 |
3.66 |
| 19.07.2010 |
Висша Лига |
Гриндавик |
1 - 1 |
Стярнан Гардабаер |
2.29 |
3.55 |
2.54 |
| 11.05.2010 |
Висша Лига |
Стярнан Гардабаер |
4 - 0 |
Гриндавик |
1.90 |
3.40 |
3.50 |
| 19.07.2009 |
Висша Лига |
Гриндавик |
4 - 2 |
Стярнан Гардабаер |
2.46 |
3.29 |
2.55 |
| 10.05.2009 |
Висша Лига |
Стярнан Гардабаер |
3 - 1 |
Гриндавик |
2.25 |
3.16 |
2.83 |
В последните 9 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Стярнан Гардабаер имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стярнан Гардабаер класиране във Висша Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ФХ Хафнарфьордур |
22 |
12 |
7 |
3 |
32 |
17 |
+15 |
43 |
| 2 |
Стярнан Гардабаер |
22 |
12 |
3 |
7 |
43 |
31 |
+12 |
39 |
| 3 |
КР Рейкявик |
22 |
11 |
5 |
6 |
29 |
20 |
+9 |
38 |
| 4 |
Фьолнир Рейкявик |
22 |
11 |
4 |
7 |
42 |
25 |
+17 |
37 |
| 5 |
Валур Рейкявик |
22 |
10 |
5 |
7 |
41 |
28 |
+13 |
35 |
| 6 |
Брейдаблик Коупавогюр |
22 |
10 |
5 |
7 |
27 |
20 |
+7 |
35 |
| 7 |
Викингур Рейкявик |
22 |
9 |
5 |
8 |
29 |
32 |
-3 |
32 |
| 8 |
Акранес |
22 |
10 |
1 |
11 |
28 |
33 |
-5 |
31 |
| 9 |
Вестманаейяр |
22 |
6 |
5 |
11 |
23 |
27 |
-4 |
23 |
| 10 |
Викингур Олафсвик |
22 |
5 |
6 |
11 |
23 |
38 |
-15 |
21 |
| 11 |
Филкир Рейкявик |
22 |
4 |
7 |
11 |
25 |
40 |
-15 |
19 |
| 12 |
Тротур Рейкявик |
22 |
3 |
5 |
14 |
19 |
50 |
-31 |
14 |
Гриндавик класиране в Първа Дивизия
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
КА Акурейри |
22 |
16 |
3 |
3 |
42 |
16 |
+26 |
51 |
| 2 |
Гриндавик |
22 |
12 |
6 |
4 |
50 |
21 |
+29 |
42 |
| 3 |
Кефлавик |
22 |
8 |
11 |
3 |
31 |
20 |
+11 |
35 |
| 4 |
Тор Акурейри |
22 |
10 |
3 |
9 |
34 |
38 |
-4 |
33 |
| 5 |
Хаукар Хафнарфьордур |
22 |
9 |
4 |
9 |
31 |
35 |
-4 |
31 |
| 6 |
Фрам Рейкявик |
22 |
8 |
6 |
8 |
25 |
29 |
-4 |
30 |
| 7 |
Лейкнир Рейкявик |
22 |
8 |
5 |
9 |
21 |
28 |
-7 |
29 |
| 8 |
Селфос |
22 |
6 |
10 |
6 |
28 |
25 |
+3 |
28 |
| 9 |
ХК Коупавогюр |
22 |
5 |
7 |
10 |
32 |
45 |
-13 |
22 |
| 10 |
Лейкнир Фаскрудсфирди |
22 |
6 |
3 |
13 |
32 |
45 |
-13 |
21 |
| 11 |
Хугин |
22 |
5 |
6 |
11 |
20 |
34 |
-14 |
21 |
| 12 |
Фярдабигд |
22 |
3 |
8 |
11 |
26 |
36 |
-10 |
17 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
6.50 |
9.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.04 |
1.10 |
4.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.06 |
8.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.40 |
1.33 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
24.01.2017 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Стярнан Гардабаер