Исландия - Висша Лига (2018)
петък, 27 април, 2018
23:00
Стярнан Гардабаер
Кефлавик
2 - 2
(0 - 0, 2 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Стярнан Гардабаер
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.39 |
4.20 |
9.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.04 |
1.22 |
2.75 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.11 |
6.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.19 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.37 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
27.04.2018 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гардабаер, а гостите от Кефлавик.
Разстоянието между двата града е 32.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Сторнувьолур,
който има капацитет от
1 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Сторнувьолур.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стярнан Гардабаер - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.03.2018 |
Купа на Лигата |
Валур Рейкявик |
3 - 1 |
Стярнан Гардабаер |
1.84 |
3.52 |
3.52 |
| 17.03.2018 |
Купа на Лигата |
Лейкнир Рейкявик |
0 - 2 |
Стярнан Гардабаер |
12.39 |
7.16 |
1.12 |
| 10.03.2018 |
Купа на Лигата |
Стярнан Гардабаер |
3 - 0 |
Викингур Олафсвик |
1.26 |
5.37 |
7.54 |
| 04.03.2018 |
Купа на Лигата |
Фьолнир Рейкявик |
5 - 2 |
Стярнан Гардабаер |
3.76 |
3.65 |
1.76 |
| 17.02.2018 |
Купа на Лигата |
Стярнан Гардабаер |
3 - 1 |
Хаукар Хафнарфьордур |
1.38 |
4.67 |
5.84 |
| 09.02.2018 |
Купа на Лигата |
Кефлавик |
0 - 1 |
Стярнан Гардабаер |
4.35 |
3.83 |
1.61 |
| 27.01.2018 |
Купа на Исландия |
Стярнан Гардабаер |
4 - 1 |
Вестманаейяр |
1.33 |
4.60 |
6.50 |
| 13.01.2018 |
Купа на Исландия |
Брейдаблик Коупавогюр |
0 - 1 |
Стярнан Гардабаер |
3.50 |
3.75 |
1.75 |
| 30.09.2017 |
Висша Лига |
КР Рейкявик |
0 - 1 |
Стярнан Гардабаер |
2.42 |
3.38 |
2.53 |
| 24.09.2017 |
Висша Лига |
Стярнан Гардабаер |
1 - 2 |
Валур Рейкявик |
2.18 |
3.40 |
2.90 |
Общо 7 победи и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Кефлавик - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.03.2018 |
Купа на Лигата |
Викингур Олафсвик |
1 - 0 |
Кефлавик |
2.82 |
3.56 |
2.09 |
| 10.03.2018 |
Купа на Лигата |
Кефлавик |
3 - 1 |
Хаукар Хафнарфьордур |
1.63 |
3.89 |
4.13 |
| 25.02.2018 |
Купа на Лигата |
Лейкнир Рейкявик |
0 - 4 |
Кефлавик |
2.78 |
3.43 |
2.16 |
| 16.02.2018 |
Купа на Лигата |
Кефлавик |
2 - 2 |
Фьолнир Рейкявик |
3.40 |
3.46 |
1.92 |
| 09.02.2018 |
Купа на Лигата |
Кефлавик |
0 - 1 |
Стярнан Гардабаер |
4.35 |
3.83 |
1.61 |
| 24.01.2018 |
Купа на Исландия |
Кефлавик |
1 - 3 |
ФХ Хафнарфьордур |
4.60 |
4.00 |
1.53 |
| 23.09.2017 |
Първа Дивизия |
ХК Коупавогюр |
2 - 1 |
Кефлавик |
2.89 |
3.53 |
2.06 |
| 16.09.2017 |
Първа Дивизия |
Кефлавик |
1 - 0 |
Фрам Рейкявик |
1.51 |
4.01 |
4.81 |
| 07.09.2017 |
Първа Дивизия |
Кефлавик |
3 - 0 |
Грота Селтярнарнес |
1.18 |
5.81 |
10.17 |
| 30.08.2017 |
Първа Дивизия |
Тор Акурейри |
0 - 3 |
Кефлавик |
2.68 |
3.39 |
2.26 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.02.2018 |
Купа на Лигата |
Кефлавик |
0 - 1 |
Стярнан Гардабаер |
4.35 |
3.83 |
1.61 |
| 09.03.2016 |
Исландия |
Кефлавик |
3 - 2 |
Стярнан Гардабаер |
4.16 |
4.16 |
1.57 |
| 26.09.2015 |
Висша Лига |
Стярнан Гардабаер |
7 - 0 |
Кефлавик |
1.39 |
4.32 |
6.39 |
| 29.06.2015 |
Висша Лига |
Кефлавик |
1 - 2 |
Стярнан Гардабаер |
3.70 |
3.49 |
1.82 |
| 20.01.2015 |
Купа на Исландия |
Стярнан Гардабаер |
1 - 2 |
Кефлавик |
1.57 |
4.00 |
4.33 |
| 14.09.2014 |
Висша Лига |
Стярнан Гардабаер |
2 - 0 |
Кефлавик |
1.36 |
4.60 |
6.34 |
| 15.06.2014 |
Висша Лига |
Кефлавик |
2 - 2 |
Стярнан Гардабаер |
2.55 |
3.35 |
2.30 |
| 01.09.2013 |
Висша Лига |
Кефлавик |
0 - 2 |
Стярнан Гардабаер |
3.49 |
3.36 |
1.94 |
| 16.06.2013 |
Висша Лига |
Стярнан Гардабаер |
1 - 0 |
Кефлавик |
1.51 |
4.10 |
5.14 |
| 09.03.2013 |
Исландия |
Кефлавик |
2 - 2 |
Стярнан Гардабаер |
3.75 |
3.75 |
1.70 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Стярнан Гардабаер имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.39 |
4.20 |
9.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.04 |
1.22 |
2.75 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.11 |
6.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.19 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.37 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
27.04.2018 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Стярнан Гардабаер