Исландия - Група за Изпадане (2026)
17:00
Стярнан Гардабаер
Вестманаейяр
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.81 | 3.92 | 3.19 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.18 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.42 | 2.47 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.64 | 1.06 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.19 | 1.27 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.95 | 1.70 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.05 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.09.2026 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гардабаер, а гостите от Вестманаейяр. Разстоянието между двата града е 109.6 км. Мачът ще се играе на стадион Сторнувьолур, който има капацитет от 1 000 места. Снимки от Google карта стадион Сторнувьолур. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Отговорна Игра
Стярнан Гардабаер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 2 - 2 | Вестманаейяр | 1.71 | 3.98 | 3.53 |
| 31.08.2026 | Висша Лига | Брейдаблик Коупавогюр | 0 - 2 | Стярнан Гардабаер | 1.91 | 3.91 | 2.91 |
| 23.08.2026 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 4 - 2 | Тор Акурейри | 1.39 | 4.79 | 5.17 |
| 17.08.2026 | Висша Лига | Фрам Рейкявик | 3 - 1 | Стярнан Гардабаер | 1.89 | 3.92 | 2.98 |
| 09.08.2026 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 1 - 0 | Кефлавик | 1.80 | 4.00 | 3.20 |
| 03.08.2026 | Висша Лига | Валур Рейкявик | 2 - 3 | Стярнан Гардабаер | 2.29 | 3.83 | 2.37 |
| 30.07.2026 | ЛК Квалификации | Илвес Тампере | 1 - 0 | Стярнан Гардабаер | 1.68 | 3.88 | 4.30 |
| 26.07.2026 | Висша Лига | Акранес | 5 - 1 | Стярнан Гардабаер | 2.17 | 3.83 | 2.50 |
| 23.07.2026 | ЛК Квалификации | Стярнан Гардабаер | 1 - 0 | Илвес Тампере | 2.70 | 3.75 | 2.21 |
| 19.07.2026 | Висша Лига | КР Рейкявик | 5 - 0 | Стярнан Гардабаер | 1.51 | 4.81 | 4.01 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Вестманаейяр - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 2 - 2 | Вестманаейяр | 1.71 | 3.98 | 3.53 |
| 29.08.2026 | Висша Лига | Вестманаейяр | 0 - 1 | Тор Акурейри | 1.66 | 3.93 | 3.86 |
| 23.08.2026 | Висша Лига | Кефлавик | 1 - 0 | Вестманаейяр | 1.93 | 3.80 | 2.95 |
| 16.08.2026 | Висша Лига | Вестманаейяр | 1 - 3 | Акранес | 2.32 | 3.58 | 2.44 |
| 09.08.2026 | Висша Лига | Викингур Рейкявик | 2 - 2 | Вестманаейяр | 1.29 | 5.13 | 6.80 |
| 01.08.2026 | Висша Лига | Вестманаейяр | 1 - 2 | Фрам Рейкявик | 3.43 | 3.80 | 1.77 |
| 27.07.2026 | Висша Лига | Брейдаблик Коупавогюр | 1 - 0 | Вестманаейяр | 1.61 | 4.05 | 3.97 |
| 19.07.2026 | Висша Лига | Вестманаейяр | 2 - 2 | КА Акурейри | 2.16 | 3.60 | 2.60 |
| 12.07.2026 | Висша Лига | КР Рейкявик | 5 - 2 | Вестманаейяр | 1.40 | 4.92 | 4.94 |
| 04.07.2026 | Висша Лига | Вестманаейяр | 1 - 0 | Валур Рейкявик | 2.17 | 3.65 | 2.58 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 2 - 2 | Вестманаейяр | 1.71 | 3.98 | 3.53 |
| 21.06.2026 | Висша Лига | Вестманаейяр | 2 - 1 | Стярнан Гардабаер | 2.48 | 3.72 | 2.21 |
| 14.07.2025 | Висша Лига | Вестманаейяр | 1 - 0 | Стярнан Гардабаер | 2.47 | 3.42 | 2.35 |
| 28.04.2025 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 2 - 3 | Вестманаейяр | 1.88 | 3.86 | 3.21 |
| 08.02.2025 | Купа на Лигата | Стярнан Гардабаер | 3 - 2 | Вестманаейяр | 1.37 | 4.78 | 5.53 |
| 05.08.2023 | Висша Лига | Вестманаейяр | 0 - 2 | Стярнан Гардабаер | 2.58 | 3.44 | 2.42 |
| 13.05.2023 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 4 - 0 | Вестманаейяр | 2.05 | 3.60 | 3.07 |
| 19.04.2023 | Купа на Исландия | Стярнан Гардабаер | 0 - 0 | Вестманаейяр | 1.72 | 3.71 | 3.89 |
| 28.08.2022 | Висша Лига | Вестманаейяр | 3 - 1 | Стярнан Гардабаер | 2.35 | 3.76 | 2.58 |
| 29.05.2022 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 1 - 0 | Вестманаейяр | 1.67 | 3.99 | 4.09 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Стярнан Гардабаер имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.81 | 3.92 | 3.19 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.18 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.42 | 2.47 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.64 | 1.06 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.19 | 1.27 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.95 | 1.70 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.05 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.09.2026 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра