Исландия - Исландия
13:30
Стярнан Гардабаер
Вестманаейяр
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.37 | 4.85 | 5.81 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.14 | 2.71 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.68 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.74 | 2.06 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.63 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.02.2020 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гардабаер, а гостите от Вестманаейяр. Разстоянието между двата града е 109.6 км. Мачът ще се играе на стадион Сторнувьолур, който има капацитет от 1 000 места. Снимки от Google карта стадион Сторнувьолур. Мачът ще се играе в 11:30 местно време.
Отговорна Игра
Стярнан Гардабаер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.01.2020 | Исландия | Стярнан Гардабаер | 2 - 3 | Гриндавик | 1.34 | 5.18 | 6.01 |
| 16.01.2020 | Исландия | Стярнан Гардабаер | 4 - 1 | Грота Селтярнарнес | 1.67 | 3.90 | 4.02 |
| 11.01.2020 | Исландия | Акранес | 2 - 2 | Стярнан Гардабаер | 2.39 | 3.60 | 2.39 |
| 30.11.2019 | Приятелски срещи | Брейдаблик Коупавогюр | 2 - 2 | Стярнан Гардабаер | 2.00 | 3.75 | 2.75 |
| 23.11.2019 | Приятелски срещи | Стярнан Гардабаер | 4 - 1 | КА Акурейри | 2.06 | 3.83 | 2.66 |
| 28.09.2019 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 3 - 2 | Вестманаейяр | 1.18 | 7.06 | 10.88 |
| 22.09.2019 | Висша Лига | Филкир Рейкявик | 1 - 4 | Стярнан Гардабаер | 2.43 | 3.63 | 2.51 |
| 16.09.2019 | Висша Лига | Брейдаблик Коупавогюр | 1 - 1 | Стярнан Гардабаер | 1.79 | 3.80 | 3.79 |
| 31.08.2019 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 1 - 3 | ФХ Хафнарфьордур | 2.31 | 3.42 | 2.78 |
| 26.08.2019 | Висша Лига | Валур Рейкявик | 2 - 2 | Стярнан Гардабаер | 2.04 | 3.51 | 3.26 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Вестманаейяр - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.01.2020 | Исландия | ХК Коупавогюр | 1 - 3 | Вестманаейяр | 1.96 | 3.77 | 2.91 |
| 11.01.2020 | Исландия | ФХ Хафнарфьордур | 0 - 0 | Вестманаейяр | 1.19 | 6.34 | 8.89 |
| 28.09.2019 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 3 - 2 | Вестманаейяр | 1.18 | 7.06 | 10.88 |
| 22.09.2019 | Висша Лига | Вестманаейяр | 1 - 1 | Брейдаблик Коупавогюр | 6.48 | 4.80 | 1.37 |
| 18.09.2019 | Висша Лига | ФХ Хафнарфьордур | 6 - 4 | Вестманаейяр | 1.26 | 5.53 | 9.11 |
| 01.09.2019 | Висша Лига | Вестманаейяр | 2 - 1 | Валур Рейкявик | 5.91 | 4.31 | 1.45 |
| 24.08.2019 | Висша Лига | Акранес | 2 - 1 | Вестманаейяр | 1.34 | 4.77 | 7.32 |
| 18.08.2019 | Висша Лига | Вестманаейяр | 1 - 1 | КА Акурейри | 4.33 | 3.87 | 1.68 |
| 11.08.2019 | Висша Лига | Викингур Рейкявик | 3 - 1 | Вестманаейяр | 1.46 | 4.26 | 5.95 |
| 03.08.2019 | Висша Лига | Вестманаейяр | 0 - 1 | ХК Коупавогюр | 3.23 | 3.42 | 2.04 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.09.2019 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 3 - 2 | Вестманаейяр | 1.18 | 7.06 | 10.88 |
| 30.06.2019 | Висша Лига | Вестманаейяр | 0 - 2 | Стярнан Гардабаер | 4.32 | 3.95 | 1.64 |
| 01.05.2019 | Купа на Исландия | Вестманаейяр | 0 - 0 | Стярнан Гардабаер | 4.06 | 3.66 | 1.71 |
| 23.09.2018 | Висша Лига | Вестманаейяр | 2 - 1 | Стярнан Гардабаер | 4.97 | 4.26 | 1.53 |
| 19.06.2018 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 2 - 1 | Вестманаейяр | 1.31 | 5.23 | 7.29 |
| 27.01.2018 | Купа на Исландия | Стярнан Гардабаер | 4 - 1 | Вестманаейяр | 1.33 | 4.60 | 6.50 |
| 30.07.2017 | Висша Лига | Вестманаейяр | 2 - 2 | Стярнан Гардабаер | 3.37 | 3.45 | 1.94 |
| 27.07.2017 | Купа на Исландия | Стярнан Гардабаер | 1 - 2 | Вестманаейяр | 1.60 | 3.86 | 4.58 |
| 07.05.2017 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 5 - 0 | Вестманаейяр | 1.81 | 3.45 | 3.77 |
| 16.09.2016 | Висша Лига | Вестманаейяр | 1 - 2 | Стярнан Гардабаер | 3.07 | 3.33 | 2.13 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Стярнан Гардабаер имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.37 | 4.85 | 5.81 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.14 | 2.71 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.68 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.74 | 2.06 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.63 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.02.2020 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра