Исландия - Висша Лига (2018)
22:15
Стярнан Гардабаер
Викингур Рейкявик
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.79 | 4.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.25 | 2.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.07 | 1.72 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.05.2018 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гардабаер, а гостите от Рейкявик. Разстоянието между двата града е 5.6 км. Мачът ще се играе на стадион Сторнувьолур, който има капацитет от 1 000 места. Снимки от Google карта стадион Сторнувьолур. Мачът ще се играе в 19:15 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стярнан Гардабаер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.05.2018 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 2 - 3 | КР Рейкявик | 2.30 | 3.44 | 2.67 |
| 01.05.2018 | Купа на Исландия | Стярнан Гардабаер | 2 - 1 | Филкир Рейкявик | 1.52 | 3.91 | 4.75 |
| 27.04.2018 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 2 - 2 | Кефлавик | 1.41 | 4.29 | 6.34 |
| 23.03.2018 | Купа на Лигата | Валур Рейкявик | 3 - 1 | Стярнан Гардабаер | 1.84 | 3.52 | 3.52 |
| 17.03.2018 | Купа на Лигата | Лейкнир Рейкявик | 0 - 2 | Стярнан Гардабаер | 12.39 | 7.16 | 1.12 |
| 10.03.2018 | Купа на Лигата | Стярнан Гардабаер | 3 - 0 | Викингур Олафсвик | 1.26 | 5.37 | 7.54 |
| 04.03.2018 | Купа на Лигата | Фьолнир Рейкявик | 5 - 2 | Стярнан Гардабаер | 3.76 | 3.65 | 1.76 |
| 17.02.2018 | Купа на Лигата | Стярнан Гардабаер | 3 - 1 | Хаукар Хафнарфьордур | 1.38 | 4.67 | 5.84 |
| 09.02.2018 | Купа на Лигата | Кефлавик | 0 - 1 | Стярнан Гардабаер | 4.35 | 3.83 | 1.61 |
| 27.01.2018 | Купа на Исландия | Стярнан Гардабаер | 4 - 1 | Вестманаейяр | 1.33 | 4.60 | 6.50 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Викингур Рейкявик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.05.2018 | Висша Лига | Викингур Рейкявик | 0 - 0 | Валур Рейкявик | 4.98 | 3.76 | 1.58 |
| 28.04.2018 | Висша Лига | Викингур Рейкявик | 1 - 0 | Филкир Рейкявик | 2.31 | 3.35 | 2.72 |
| 18.03.2018 | Купа на Лигата | Викингур Рейкявик | 1 - 2 | Вестманаейяр | 1.86 | 3.50 | 3.59 |
| 13.03.2018 | Купа на Лигата | Акранес | 3 - 0 | Викингур Рейкявик | 2.13 | 3.53 | 2.81 |
| 09.03.2018 | Купа на Лигата | Викингур Рейкявик | 0 - 1 | Фрам Рейкявик | 1.30 | 5.12 | 6.89 |
| 22.02.2018 | Купа на Лигата | Нярдвик | 2 - 3 | Викингур Рейкявик | 5.13 | 4.00 | 1.48 |
| 17.02.2018 | Купа на Лигата | Викингур Рейкявик | 1 - 2 | Валур Рейкявик | 3.40 | 3.64 | 1.84 |
| 26.01.2018 | Исландия | Викингур Рейкявик | 0 - 1 | Лейкнир Рейкявик | 1.50 | 4.00 | 4.60 |
| 19.01.2018 | Исландия | КР Рейкявик | 2 - 2 | Викингур Рейкявик | 1.35 | 5.16 | 5.45 |
| 13.01.2018 | Исландия | Викингур Рейкявик | 1 - 2 | Тротур Рейкявик | 1.60 | 4.00 | 4.00 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.09.2017 | Висша Лига | Викингур Рейкявик | 2 - 2 | Стярнан Гардабаер | 2.98 | 3.36 | 2.15 |
| 15.06.2017 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 1 - 2 | Викингур Рейкявик | 1.72 | 3.74 | 4.01 |
| 04.08.2016 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 3 - 0 | Викингур Рейкявик | 1.98 | 3.37 | 3.23 |
| 08.05.2016 | Висша Лига | Викингур Рейкявик | 1 - 2 | Стярнан Гардабаер | 2.67 | 3.41 | 2.27 |
| 09.08.2015 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 1 - 1 | Викингур Рейкявик | 1.86 | 3.60 | 3.43 |
| 20.05.2015 | Висша Лига | Викингур Рейкявик | 2 - 2 | Стярнан Гардабаер | 3.09 | 3.28 | 2.08 |
| 18.09.2014 | Висша Лига | Викингур Рейкявик | 0 - 1 | Стярнан Гардабаер | 2.96 | 3.35 | 2.20 |
| 12.05.2014 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 0 - 0 | Викингур Рейкявик | 1.42 | 4.20 | 5.75 |
| 16.02.2014 | Исландия | Викингур Рейкявик | 2 - 2 | Стярнан Гардабаер | 3.60 | 3.75 | 1.72 |
| 03.08.2011 | Висша Лига | Викингур Рейкявик | 1 - 1 | Стярнан Гардабаер | 3.40 | 3.46 | 1.92 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 6 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Стярнан Гардабаер имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 14.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Брейдаблик Коупавогюр | 3 | +6 | 9 |
| 2 | ФХ Хафнарфьордур | 3 | 0 | 6 |
| 3 | Валур Рейкявик | 3 | +1 | 5 |
| 4 | КА Акурейри | 3 | +1 | 4 |
| 5 | Гриндавик | 3 | +1 | 4 |
| 6 | Викингур Рейкявик | 2 | +1 | 4 |
| 7 | КР Рейкявик | 3 | 0 | 4 |
| 8 | Филкир Рейкявик | 3 | 0 | 4 |
| 9 | Фьолнир Рейкявик | 3 | -1 | 2 |
| 10 | Стярнан Гардабаер | 2 | -1 | 1 |
| 11 | Кефлавик | 3 | -3 | 1 |
| 12 | Вестманаейяр | 3 | -5 | 1 |
Хронология в първенството
| Стярнан Гардабаер | |
| Викингур Рейкявик | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Стярнан Гардабаер | Стярнан Гардабаер | Викингур Рейкявик | Викингур Рейкявик | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Брейдаблик Коупавогюр | |||||||
| 2 | ФХ Хафнарфьордур | |||||||
| 3 | Валур Рейкявик | 0 - 0 | ||||||
| 4 | КА Акурейри | |||||||
| 5 | Гриндавик | |||||||
| 6 | Викингур Рейкявик | - | - | - | ||||
| 7 | КР Рейкявик | 2 - 3 | 2 - 3 | |||||
| 8 | Филкир Рейкявик | 1 - 0 | ||||||
| 9 | Фьолнир Рейкявик | |||||||
| 10 | Стярнан Гардабаер | - | - | - | ||||
| 11 | Кефлавик | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||
| 12 | Вестманаейяр | |||||||
Класиране в шампионата
| Стярнан Гардабаер | Викингур Рейкявик | |
| Позиция | 10 | 6 |
| Точки | 1 | 4 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 11 |
| Точки | 1 | 0 |
Форма в шампионата
| Стярнан Гардабаер | Викингур Рейкявик | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 1 |
1
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 1 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Стярнан Гардабаер | Викингур Рейкявик | |
|
Вкарани
Получени |
4
5 |
1
0 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
4
5 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.79 | 4.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.25 | 2.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.07 | 1.72 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.05.2018 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
