Италия - Серия Б (2026 - 2027)
събота, 5 септември, 2026
16:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.25 |
3.00 |
3.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.36 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.65 |
2.20 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.95 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Болцано, а гостите от Катанзаро.
Разстоянието между двата града е 948.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Стадио Друсо,
който има капацитет от
3 500 места, от които седящи 600.
Размерите на терена са 105 x 63 m.
Снимки от Google карта
стадион Стадио Друсо.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Судтирол - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Серия Б |
Беневенто |
1 - 1 |
Судтирол |
2.06 |
3.10 |
3.59 |
| 22.08.2026 |
Серия Б |
Судтирол |
1 - 0 |
Виртус Ентела |
2.06 |
2.99 |
3.79 |
| 15.08.2026 |
Купа на Италия |
Катанзаро |
2 - 2 |
Судтирол |
2.08 |
3.25 |
3.49 |
| 07.08.2026 |
Приятелски срещи |
Судтирол |
1 - 0 |
Виртус Верона |
1.20 |
5.58 |
10.63 |
| 22.05.2026 |
Плейофи |
Судтирол |
0 - 0 |
Бари |
1.91 |
3.18 |
3.97 |
| 15.05.2026 |
Плейофи |
Бари |
0 - 0 |
Судтирол |
2.78 |
2.92 |
2.59 |
| 08.05.2026 |
Серия Б |
Судтирол |
1 - 1 |
Юве Стабия |
1.54 |
3.96 |
5.39 |
| 01.05.2026 |
Серия Б |
Сампдория |
1 - 0 |
Судтирол |
2.20 |
3.10 |
3.23 |
| 25.04.2026 |
Серия Б |
Судтирол |
0 - 3 |
Мантова |
2.29 |
2.90 |
3.25 |
| 18.04.2026 |
Серия Б |
Специя |
6 - 1 |
Судтирол |
2.42 |
3.12 |
2.83 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Катанзаро - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Серия Б |
Пиза |
2 - 1 |
Катанзаро |
1.84 |
3.21 |
4.28 |
| 21.08.2026 |
Серия Б |
Виченца |
3 - 2 |
Катанзаро |
2.53 |
3.09 |
2.71 |
| 15.08.2026 |
Купа на Италия |
Катанзаро |
2 - 2 |
Судтирол |
2.08 |
3.25 |
3.49 |
| 29.05.2026 |
Плейофи |
Монца |
0 - 2 |
Катанзаро |
1.89 |
3.51 |
3.63 |
| 24.05.2026 |
Плейофи |
Катанзаро |
0 - 2 |
Монца |
2.64 |
3.10 |
2.58 |
| 20.05.2026 |
Плейофи |
Палермо |
2 - 0 |
Катанзаро |
1.71 |
3.74 |
4.25 |
| 17.05.2026 |
Плейофи |
Катанзаро |
3 - 0 |
Палермо |
2.69 |
3.10 |
2.52 |
| 12.05.2026 |
Плейофи |
Катанзаро |
3 - 0 |
Авелино |
2.13 |
3.17 |
3.31 |
| 08.05.2026 |
Серия Б |
Катанзаро |
2 - 3 |
Бари |
2.63 |
3.16 |
2.55 |
| 01.05.2026 |
Серия Б |
Палермо |
3 - 2 |
Катанзаро |
1.68 |
3.79 |
4.40 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.08.2026 |
Купа на Италия |
Катанзаро |
2 - 2 |
Судтирол |
2.08 |
3.25 |
3.49 |
| 31.01.2026 |
Серия Б |
Судтирол |
2 - 1 |
Катанзаро |
2.18 |
2.97 |
3.40 |
| 24.08.2025 |
Серия Б |
Катанзаро |
1 - 1 |
Судтирол |
2.26 |
3.00 |
3.20 |
| 12.01.2025 |
Серия Б |
Судтирол |
1 - 1 |
Катанзаро |
2.25 |
2.92 |
3.32 |
| 27.10.2024 |
Серия Б |
Катанзаро |
3 - 0 |
Судтирол |
2.28 |
2.76 |
3.49 |
| 17.02.2024 |
Серия Б |
Катанзаро |
2 - 2 |
Судтирол |
1.88 |
3.13 |
4.34 |
| 07.10.2023 |
Серия Б |
Судтирол |
0 - 1 |
Катанзаро |
2.56 |
3.06 |
2.82 |
В последните 7 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 2 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Судтирол имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Серия Б класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Модена |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
1 |
+4 |
6 |
| 2 |
Мантова |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
6 |
| 3 |
Палермо |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
6 |
| 4 |
Асколи |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 4 |
Чезена |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 6 |
Падуа |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 6 |
Судтирол |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 8 |
Авелино |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
2 |
+2 |
3 |
| 9 |
Арецо |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
4 |
0 |
3 |
| 10 |
Пиза |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 11 |
Емполи |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
| 12 |
Виченца |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
5 |
-2 |
3 |
| 13 |
Юве Стабия |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 14 |
Беневенто |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 14 |
Верона |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 14 |
Карарезе |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 14 |
Сампдория |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 18 |
Катанзаро |
2 |
0 |
0 |
2 |
3 |
5 |
-2 |
0 |
| 19 |
Виртус Ентела |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 20 |
Кремонезе |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
4 |
-4 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Судтирол |
|
| Катанзаро |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Судтирол |
Судтирол |
|
Катанзаро |
Катанзаро |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Модена |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Мантова |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Палермо |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Асколи |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Чезена |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Падуа |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Судтирол |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 8 |
Авелино |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Арецо |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Пиза |
|
|
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 11 |
Емполи |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Виченца |
|
|
|
|
|
3 - 2 |
3 - 2 |
| 13 |
Юве Стабия |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Беневенто |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 14 |
Верона |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Карарезе |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Сампдория |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Катанзаро |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 19 |
Виртус Ентела |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
| 20 |
Кремонезе |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Судтирол |
Катанзаро |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
2 |
3 |
| Получени Голове |
1 |
5 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.50 |
| Средно Получени |
0.50 |
2.50 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
100% |
| Над 1.5 |
50% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
50% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
1 |
3 |
| Получени Голове |
0 |
5 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.50 |
| Средно Получени |
0.00 |
2.50 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
0% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
100% |
| Над 1.5 |
0% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.25 |
3.00 |
3.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.36 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.65 |
2.20 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.95 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака