Италия - Серия Б (2026 - 2027)
събота, 22 август, 2026
20:00
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.05 |
3.10 |
3.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.36 |
1.70 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.50 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.48 |
2.60 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.17 |
5.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
22.08.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Болцано, а гостите от Киавари.
Разстоянието между двата града е 288.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Стадио Друсо,
който има капацитет от
3 500 места, от които седящи 600.
Размерите на терена са 105 x 63 m.
Снимки от Google карта
стадион Стадио Друсо.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Судтирол - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.08.2026 |
Купа на Италия |
Катанзаро |
2 - 2 |
Судтирол |
2.08 |
3.25 |
3.49 |
| 07.08.2026 |
Приятелски срещи |
Судтирол |
1 - 0 |
Виртус Верона |
1.20 |
5.58 |
10.63 |
| 22.05.2026 |
Плейофи |
Судтирол |
0 - 0 |
Бари |
1.91 |
3.18 |
3.97 |
| 15.05.2026 |
Плейофи |
Бари |
0 - 0 |
Судтирол |
2.78 |
2.92 |
2.59 |
| 08.05.2026 |
Серия Б |
Судтирол |
1 - 1 |
Юве Стабия |
1.54 |
3.96 |
5.39 |
| 01.05.2026 |
Серия Б |
Сампдория |
1 - 0 |
Судтирол |
2.20 |
3.10 |
3.23 |
| 25.04.2026 |
Серия Б |
Судтирол |
0 - 3 |
Мантова |
2.29 |
2.90 |
3.25 |
| 18.04.2026 |
Серия Б |
Специя |
6 - 1 |
Судтирол |
2.42 |
3.12 |
2.83 |
| 11.04.2026 |
Серия Б |
Судтирол |
1 - 1 |
Модена |
2.90 |
3.02 |
2.42 |
| 06.04.2026 |
Серия Б |
Чезена |
1 - 1 |
Судтирол |
2.15 |
3.19 |
3.24 |
Общо 1 победа, 6 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Виртус Ентела - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.08.2026 |
Купа на Италия |
Верона |
2 - 2 |
Виртус Ентела |
1.63 |
3.70 |
5.21 |
| 08.05.2026 |
Серия Б |
Виртус Ентела |
2 - 1 |
Карарезе |
1.65 |
3.89 |
4.48 |
| 01.05.2026 |
Серия Б |
Бари |
2 - 0 |
Виртус Ентела |
2.76 |
3.11 |
2.48 |
| 25.04.2026 |
Серия Б |
Виртус Ентела |
1 - 0 |
Падуа |
1.99 |
3.23 |
3.64 |
| 19.04.2026 |
Серия Б |
Емполи |
1 - 1 |
Виртус Ентела |
2.05 |
3.09 |
3.63 |
| 11.04.2026 |
Серия Б |
Виртус Ентела |
1 - 1 |
Венеция |
4.64 |
3.75 |
1.65 |
| 06.04.2026 |
Серия Б |
Мантова |
1 - 0 |
Виртус Ентела |
1.97 |
3.28 |
3.63 |
| 22.03.2026 |
Серия Б |
Виртус Ентела |
3 - 0 |
Реджиана 1919 |
1.94 |
3.12 |
3.96 |
| 18.03.2026 |
Серия Б |
Пескара |
3 - 0 |
Виртус Ентела |
2.09 |
3.30 |
3.25 |
| 15.03.2026 |
Серия Б |
Виртус Ентела |
1 - 2 |
Авелино |
2.29 |
2.88 |
3.28 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.03.2026 |
Серия Б |
Судтирол |
0 - 1 |
Виртус Ентела |
1.87 |
3.03 |
4.48 |
| 21.12.2025 |
Серия Б |
Виртус Ентела |
1 - 1 |
Судтирол |
2.35 |
2.97 |
3.07 |
| 11.08.2019 |
Купа на Италия |
Виртус Ентела |
1 - 2 |
Судтирол |
1.56 |
3.83 |
5.64 |
| 23.02.2014 |
Лига Про C1 A |
Виртус Ентела |
2 - 0 |
Судтирол |
1.58 |
3.41 |
5.34 |
| 20.10.2013 |
Лига Про C1 A |
Судтирол |
1 - 2 |
Виртус Ентела |
2.50 |
2.88 |
2.70 |
| 21.04.2013 |
Лига Про C1 A |
Судтирол |
3 - 0 |
Виртус Ентела |
2.30 |
2.84 |
3.03 |
| 02.12.2012 |
Лига Про C1 A |
Виртус Ентела |
1 - 1 |
Судтирол |
- |
- |
- |
В последните 7 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Судтирол имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Серия Б класиране към 22.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Виченца |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 2 |
Катанзаро |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
0 |
| 3 |
Авелино |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Арецо |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Асколи |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Беневенто |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Верона |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Виртус Ентела |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Емполи |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Карарезе |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Кремонезе |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Мантова |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Модена |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Падуа |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Палермо |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Пиза |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Сампдория |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Судтирол |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Чезена |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 20 |
Юве Стабия |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
-4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Судтирол |
Виртус Ентела |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.05 |
3.10 |
3.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.36 |
1.70 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.50 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.48 |
2.60 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.17 |
5.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
22.08.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите