Люксембург - Национална Дивизия (2026 - 2027)
17:00
Суифт Есперанж
Етцела Етелбрюк
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Есперанж, а гостите от Етелбрюк. Разстоянието между двата града е 31.4 км. Мачът ще се играе на стадион Алфонс Тайс, който има капацитет от 3 058 места. Снимки от Google карта стадион Алфонс Тайс. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Суифт Есперанж - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Нац. Дивизия | Каерйенг | 6 - 0 | Суифт Есперанж | 1.66 | 3.80 | 4.20 |
| 23.08.2026 | Нац. Дивизия | Суифт Есперанж | 0 - 2 | ЮС Хостерт | 4.55 | 3.92 | 1.56 |
| 16.08.2026 | Нац. Дивизия | Расинг ФК Унион | 5 - 0 | Суифт Есперанж | 1.20 | 5.65 | 9.46 |
| 09.08.2026 | Нац. Дивизия | Суифт Есперанж | 2 - 7 | Вилц 71 | 3.53 | 3.66 | 1.77 |
| 02.08.2026 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 1 - 0 | Суифт Есперанж | - | - | - |
| 23.05.2026 | Нац. Дивизия | Юнион Титус | 2 - 3 | Суифт Есперанж | 2.01 | 3.11 | 3.29 |
| 17.05.2026 | Нац. Дивизия | Суифт Есперанж | 3 - 0 | Виктория Роспорт | 1.98 | 3.36 | 3.13 |
| 10.05.2026 | Нац. Дивизия | Суифт Есперанж | 0 - 1 | ЮС Хостерт | 2.70 | 3.31 | 2.23 |
| 03.05.2026 | Нац. Дивизия | Мондорф-ле-Бен | 1 - 0 | Суифт Есперанж | 1.43 | 4.02 | 5.82 |
| 26.04.2026 | Нац. Дивизия | Суифт Есперанж | 0 - 3 | Ф91 Дюделанж | 4.93 | 3.87 | 1.52 |
Общо 2 победи и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 домакинства.
Етцела Етелбрюк - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Нац. Дивизия | Етцела Етелбрюк | 0 - 5 | Рез. Валферданж | 2.72 | 3.50 | 2.21 |
| 23.08.2026 | Нац. Дивизия | Етцела Етелбрюк | 0 - 1 | Каерйенг | 2.43 | 3.52 | 2.35 |
| 16.08.2026 | Нац. Дивизия | ЮС Хостерт | 5 - 1 | Етцела Етелбрюк | 1.93 | 3.50 | 3.18 |
| 09.08.2026 | Нац. Дивизия | Етцела Етелбрюк | 0 - 1 | Расинг ФК Унион | 4.76 | 3.96 | 1.52 |
| 01.08.2026 | Нац. Дивизия | Вилц 71 | 1 - 1 | Етцела Етелбрюк | 2.14 | 3.40 | 2.82 |
| 09.11.2025 | Купа на Люксембург | Етцела Етелбрюк | 1 - 1 | Расинг ФК Унион | 2.58 | 3.31 | 2.29 |
| 13.07.2025 | Приятелски срещи | Етцела Етелбрюк | 4 - 3 | Каерйенг | - | - | - |
| 24.07.2024 | Приятелски срещи | Жюнес Еш | 0 - 0 | Етцела Етелбрюк | 1.25 | 4.75 | 8.50 |
| 21.05.2023 | Нац. Дивизия | Юнион Титус | 3 - 2 | Етцела Етелбрюк | 1.33 | 5.10 | 6.90 |
| 14.05.2023 | Нац. Дивизия | Етцела Етелбрюк | 3 - 0 | УНА Щрасен | 3.11 | 3.34 | 1.97 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.03.2023 | Нац. Дивизия | Суифт Есперанж | 2 - 2 | Етцела Етелбрюк | 1.06 | 9.17 | 21.06 |
| 10.09.2022 | Нац. Дивизия | Етцела Етелбрюк | 0 - 4 | Суифт Есперанж | 8.24 | 5.49 | 1.24 |
| 20.02.2022 | Нац. Дивизия | Етцела Етелбрюк | 0 - 2 | Суифт Есперанж | 5.89 | 4.57 | 1.40 |
| 28.08.2021 | Нац. Дивизия | Суифт Есперанж | 5 - 2 | Етцела Етелбрюк | 1.19 | 6.04 | 11.69 |
| 12.05.2021 | Нац. Дивизия | Суифт Есперанж | 5 - 2 | Етцела Етелбрюк | 1.22 | 5.75 | 9.22 |
| 24.02.2021 | Нац. Дивизия | Етцела Етелбрюк | 0 - 0 | Суифт Есперанж | 5.91 | 4.39 | 1.41 |
| 27.04.2014 | Нац. Дивизия | Етцела Етелбрюк | 2 - 0 | Суифт Есперанж | 2.00 | 3.40 | 3.20 |
| 27.10.2013 | Нац. Дивизия | Суифт Есперанж | 1 - 0 | Етцела Етелбрюк | 2.48 | 3.18 | 2.48 |
| 17.04.2011 | Нац. Дивизия | Суифт Есперанж | 4 - 2 | Етцела Етелбрюк | 1.90 | 3.50 | 3.20 |
| 16.10.2010 | Нац. Дивизия | Етцела Етелбрюк | 2 - 3 | Суифт Есперанж | 1.68 | 3.43 | 4.28 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Суифт Есперанж имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Национална Дивизия класиране към 06.09.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | УНА Щрасен | 5 | +9 | 15 |
| 2 | Мондорф-ле-Бен | 5 | +6 | 15 |
| 3 | Диферданж | 5 | +7 | 12 |
| 4 | Расинг ФК Унион | 5 | +7 | 10 |
| 5 | Резиденс Валферданж | 5 | +5 | 9 |
| 6 | Прогрес Нидеркорн | 5 | +4 | 9 |
| 7 | Каерйенг | 5 | +4 | 9 |
| 8 | Атерт Бисен | 5 | 0 | 9 |
| 9 | ЮС Хостерт | 5 | +1 | 6 |
| 10 | Ф91 Дюделанж | 5 | -3 | 6 |
| 11 | Рюмеланж | 5 | -4 | 6 |
| 12 | Вилц 71 | 5 | -1 | 4 |
| 13 | Виктория Роспорт | 5 | -2 | 4 |
| 14 | Жюнес Еш | 5 | -3 | 3 |
| 15 | Етцела Етелбрюк | 5 | -11 | 1 |
| 16 | Суифт Есперанж | 5 | -19 | -12 |
Хронология в първенството
| Суифт Есперанж | |
| Етцела Етелбрюк | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Суифт Есперанж | Суифт Есперанж | Етцела Етелбрюк | Етцела Етелбрюк | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | УНА Щрасен | |||||||
| 2 | Мондорф-ле-Бен | |||||||
| 3 | Диферданж | |||||||
| 4 | Расинг ФК Унион | 5 - 0 | 0 - 1 | |||||
| 5 | Резиденс Валферданж | 0 - 5 | ||||||
| 6 | Прогрес Нидеркорн | |||||||
| 7 | Каерйенг | 6 - 0 | 0 - 1 | |||||
| 8 | Атерт Бисен | |||||||
| 9 | ЮС Хостерт | 0 - 2 | 0 - 2 | 5 - 1 | 5 - 1 | |||
| 10 | Ф91 Дюделанж | |||||||
| 11 | Рюмеланж | 1 - 0 | ||||||
| 12 | Вилц 71 | 2 - 7 | 2 - 7 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 13 | Виктория Роспорт | |||||||
| 14 | Жюнес Еш | |||||||
| 15 | Етцела Етелбрюк | - | - | - | ||||
| 16 | Суифт Есперанж | - | - | - | ||||
Представяне в Шампионата
| Суифт Есперанж | Етцела Етелбрюк | |
| Победи | 0 | 0 |
| Равни | 0 | 1 |
| Загуби | 5 | 4 |
| Вкарани Голове | 2 | 2 |
| Получени Голове | 21 | 13 |
| Средно Вкарани | 0.40 | 0.40 |
| Средно Получени | 4.20 | 2.60 |
| Мачове Вкарал | 20% | 40% |
| Мачове Получил | 100% | 100% |
| Гол/Гол | 20% | 40% |
| Над 1.5 | 80% | 60% |
| Над 2.5 | 60% | 40% |
| Над 3.5 | 60% | 40% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 0 | 0 |
| Равни | 0 | 1 |
| Загуби | 2 | 1 |
| Вкарани Голове | 2 | 2 |
| Получени Голове | 9 | 6 |
| Средно Вкарани | 1.00 | 1.00 |
| Средно Получени | 4.50 | 3.00 |
| Мачове Вкарал | 50% | 100% |
| Мачове Получил | 100% | 100% |
| Гол/Гол | 50% | 100% |
| Над 1.5 | 100% | 100% |
| Над 2.5 | 50% | 50% |
| Над 3.5 | 50% | 50% |
