Тайланд - Тай Лига 1 (2026 - 2027)
неделя, 6 септември, 2026
15:00
1 - 3
(0 - 3, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Бурирам Юнайтед
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
7.51 |
4.66 |
1.29 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
3.07 |
1.12 |
1.07 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
5.62 |
1.08 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.24 |
1.15 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.21 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.48 |
2.33 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.78 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.09.2026 12:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сукотай, а гостите от Бури Рам.
Разстоянието между двата града е 415.6 км.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сукотай - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Тай Лига 1 |
Сукотай |
3 - 0 |
Муангтонг Юнайтед |
2.37 |
3.30 |
2.45 |
| 02.05.2026 |
Тай Лига 1 |
Након Ратчасима |
1 - 0 |
Сукотай |
2.17 |
3.11 |
2.84 |
| 24.04.2026 |
Тай Лига 1 |
Сукотай |
1 - 2 |
Ратчабури |
3.46 |
3.38 |
1.83 |
| 11.04.2026 |
Тай Лига 1 |
Чианграй Юнайтед |
1 - 1 |
Сукотай |
1.97 |
3.24 |
3.22 |
| 03.04.2026 |
Тай Лига 1 |
Банкок Юнайтед |
2 - 0 |
Сукотай |
1.21 |
5.06 |
8.94 |
| 21.03.2026 |
Тай Лига 1 |
Чонбури |
2 - 0 |
Сукотай |
1.54 |
3.63 |
4.79 |
| 15.03.2026 |
Тай Лига 1 |
Канчанабури П. |
1 - 0 |
Сукотай |
1.71 |
3.46 |
3.87 |
| 07.03.2026 |
Тай Лига 1 |
Сукотай |
2 - 1 |
Районг |
2.61 |
3.22 |
2.26 |
| 01.03.2026 |
Тай Лига 1 |
БГ Патум Юнайтед |
2 - 1 |
Сукотай |
1.30 |
4.44 |
7.41 |
| 21.02.2026 |
Тай Лига 1 |
Бурирам Юнайтед |
6 - 0 |
Сукотай |
1.12 |
7.11 |
14.64 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 1 загуба
в последните 3 домакинства.
Бурирам Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Приятелски срещи |
Бурирам Юнайтед |
2 - 1 |
Порт Банкок |
- |
- |
- |
| 28.08.2026 |
Приятелски срещи |
Бурирам Юнайтед |
3 - 3 |
Сисакет Юнайтед |
- |
- |
- |
| 23.08.2026 |
Приятелски срещи |
Аютая Юнайтед |
0 - 3 |
Бурирам Юнайтед |
- |
- |
- |
| 31.05.2026 |
Тай ФА Къп |
Бурирам Юнайтед |
0 - 0 |
ПТ Прачуап |
1.43 |
4.29 |
5.52 |
| 27.05.2026 |
АСЕАН Чемп |
Бурирам Юнайтед |
2 - 1 |
Селангор |
1.47 |
4.00 |
5.88 |
| 20.05.2026 |
АСЕАН Чемп |
Селангор |
0 - 1 |
Бурирам Юнайтед |
- |
- |
- |
| 17.05.2026 |
Тай ФА Къп |
Бурирам Юнайтед |
5 - 0 |
Аютая Юнайтед |
- |
- |
- |
| 13.05.2026 |
АСЕАН Чемп |
Бурирам Юнайтед |
0 - 2 |
Джохор Дарул Такзим |
2.98 |
3.38 |
2.12 |
| 10.05.2026 |
Тай Лига 1 |
Бурирам Юнайтед |
1 - 1 |
Ламфун Уориърс |
1.25 |
5.03 |
7.79 |
| 06.05.2026 |
АСЕАН Чемп |
Джохор Дарул Такзим |
1 - 3 |
Бурирам Юнайтед |
1.61 |
3.67 |
4.78 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи
в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.02.2026 |
Тай Лига 1 |
Бурирам Юнайтед |
6 - 0 |
Сукотай |
1.12 |
7.11 |
14.64 |
| 24.12.2025 |
Тай Лига 1 |
Сукотай |
0 - 1 |
Бурирам Юнайтед |
6.85 |
4.45 |
1.35 |
| 06.04.2025 |
Тай Лига 1 |
Сукотай |
1 - 2 |
Бурирам Юнайтед |
8.00 |
5.24 |
1.26 |
| 22.11.2024 |
Тай Лига 1 |
Бурирам Юнайтед |
2 - 0 |
Сукотай |
1.12 |
7.33 |
14.11 |
| 14.02.2024 |
Тай Лига 1 |
Бурирам Юнайтед |
4 - 0 |
Сукотай |
1.21 |
5.80 |
9.50 |
| 26.08.2023 |
Тай Лига 1 |
Сукотай |
0 - 1 |
Бурирам Юнайтед |
6.25 |
4.23 |
1.43 |
| 22.01.2023 |
Тай Лига 1 |
Сукотай |
0 - 3 |
Бурирам Юнайтед |
7.33 |
4.64 |
1.31 |
| 19.08.2022 |
Тай Лига 1 |
Бурирам Юнайтед |
6 - 1 |
Сукотай |
1.16 |
6.17 |
15.14 |
| 10.03.2021 |
Тай Лига 1 |
Бурирам Юнайтед |
3 - 0 |
Сукотай |
1.24 |
5.23 |
9.76 |
| 22.11.2020 |
Тай Лига 1 |
Сукотай |
0 - 3 |
Бурирам Юнайтед |
2.31 |
3.50 |
2.67 |
В последните 10 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 10 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Сукотай имат изиграни 5 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 5 победи
и нямат равен мач.
Тай Лига 1 класиране към 06.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Банкок Юнайтед |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 2 |
Порт Банкок |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 3 |
Районг |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 3 |
Чианграй Юнайтед |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 5 |
БГ Патум Юнайтед |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 5 |
Патани |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 7 |
Расисалай Юнайтед |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 8 |
ПТ Прачуап |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 8 |
Чонбури |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 10 |
Сисакет Юнайтед |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 11 |
Аютая Юнайтед |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 11 |
Бурирам Юнайтед |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 11 |
Ламфун Уориърс |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 11 |
Ратчабури |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 11 |
Сукотай |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 11 |
Утай Тани |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Сукотай |
Бурирам Юнайтед |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
7.51 |
4.66 |
1.29 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
3.07 |
1.12 |
1.07 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
5.62 |
1.08 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.24 |
1.15 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.21 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.48 |
2.33 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.78 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.09.2026 12:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Бурирам Юнайтед