Тайланд - Тай Лига 1 (2018)
14:00
Сукотай
Ратчабури
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.60 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.28 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.05.2018 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сукотай, а гостите от Ратчабури. Разстоянието между двата града е 385.8 км. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сукотай - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2018 | Тай Лига 1 | Муангтонг Юнайтед | 4 - 3 | Сукотай | 1.55 | 4.03 | 4.56 |
| 13.05.2018 | Тай Лига 1 | Сукотай | 1 - 4 | Банкок Юнайтед | 3.59 | 3.76 | 1.75 |
| 05.05.2018 | Тай Лига 1 | Самут Пракан | 3 - 0 | Сукотай | 1.99 | 3.55 | 3.01 |
| 29.04.2018 | Тай Лига 1 | Сукотай | 1 - 0 | Бурирам Юнайтед | 4.79 | 3.77 | 1.56 |
| 25.04.2018 | Тай Лига 1 | Сукотай | 1 - 1 | Суфанабури | 1.80 | 3.53 | 3.61 |
| 22.04.2018 | Тай Лига 1 | Полис Теро | 2 - 1 | Сукотай | 2.86 | 3.43 | 2.10 |
| 11.04.2018 | Тай Лига 1 | Сукотай | 1 - 1 | БГ Патум Юнайтед | 2.49 | 3.20 | 2.48 |
| 08.04.2018 | Тай Лига 1 | ПТ Прачуап | 1 - 0 | Сукотай | 2.09 | 3.63 | 2.75 |
| 01.04.2018 | Тай Лига 1 | Сукотай | 1 - 0 | Убон УМТ Юнайтед | 1.58 | 3.87 | 4.46 |
| 28.03.2018 | Тай Лига 1 | Нейви | 3 - 2 | Сукотай | 2.64 | 3.36 | 2.29 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Ратчабури - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.05.2018 | Тай Лига 1 | Ратчабури | 3 - 2 | Полис Теро | 1.44 | 4.44 | 5.04 |
| 12.05.2018 | Тай Лига 1 | Ратчабури | 2 - 1 | Самут Пракан | 1.57 | 3.78 | 4.71 |
| 06.05.2018 | Тай Лига 1 | Чайнат Хорнбил | 2 - 1 | Ратчабури | 2.83 | 3.43 | 2.15 |
| 29.04.2018 | Тай Лига 1 | Муангтонг Юнайтед | 2 - 2 | Ратчабури | 1.54 | 4.00 | 4.68 |
| 25.04.2018 | Тай Лига 1 | Ратчабури | 2 - 1 | БГ Патум Юнайтед | 2.21 | 3.34 | 2.74 |
| 22.04.2018 | Тай Лига 1 | Суфанабури | 2 - 2 | Ратчабури | 1.99 | 3.37 | 3.16 |
| 11.04.2018 | Тай Лига 1 | Ратчабури | 2 - 1 | ПТ Прачуап | 1.58 | 3.80 | 4.59 |
| 07.04.2018 | Тай Лига 1 | Убон УМТ Юнайтед | 1 - 2 | Ратчабури | 2.60 | 3.42 | 2.30 |
| 01.04.2018 | Тай Лига 1 | Ратчабури | 4 - 0 | Нейви | 1.47 | 3.94 | 5.45 |
| 28.03.2018 | Тай Лига 1 | Чонбури | 2 - 1 | Ратчабури | 2.33 | 3.40 | 2.55 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2017 | Тайланд | Ратчабури | 1 - 0 | Сукотай | 1.36 | 4.33 | 6.50 |
| 01.07.2017 | Тай Лига 1 | Ратчабури | 1 - 1 | Сукотай | 1.33 | 4.51 | 7.01 |
| 08.03.2017 | Тай Лига 1 | Сукотай | 0 - 3 | Ратчабури | 2.18 | 3.25 | 2.86 |
| 16.03.2016 | Тай Лига 1 | Сукотай | 2 - 0 | Ратчабури | 3.20 | 3.40 | 1.95 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Сукотай имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Тай Лига 1 класиране към 26.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бурирам Юнайтед | 16 | +19 | 38 |
| 2 | Банкок Юнайтед | 16 | +18 | 36 |
| 3 | Порт Банкок | 16 | +12 | 31 |
| 4 | ПТ Прачуап | 16 | +9 | 28 |
| 5 | Чианграй Юнайтед | 16 | +6 | 27 |
| 6 | Муангтонг Юнайтед | 16 | 0 | 27 |
| 7 | Ратчабури | 16 | +6 | 26 |
| 8 | Чонбури | 16 | +2 | 24 |
| 9 | Суфанабури | 16 | +6 | 23 |
| 10 | Сукотай | 16 | -3 | 21 |
| 11 | Чайнат Хорнбил | 16 | -5 | 21 |
| 12 | Након Ратчасима | 16 | -5 | 21 |
| 13 | Полис Теро | 16 | -2 | 20 |
| 14 | Самут Пракан Сити | 16 | -3 | 20 |
| 15 | БГ Патум Юнайтед | 16 | +1 | 19 |
| 16 | Нейви | 16 | -29 | 10 |
| 17 | Убон УМТ Юнайтед | 16 | -13 | 9 |
| 18 | Утай Тани | 16 | -19 | 5 |
Хронология в първенството
| Сукотай | |
| Ратчабури | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сукотай | Сукотай | Ратчабури | Ратчабури | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Бурирам Юнайтед | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 2 | Банкок Юнайтед | 1 - 4 | 1 - 4 | 1 - 2 | ||||
| 3 | Порт Банкок | 2 - 2 | 2 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||
| 4 | ПТ Прачуап | 1 - 0 | 2 - 1 | |||||
| 5 | Чианграй Юнайтед | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 6 | Муангтонг Юнайтед | 4 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 7 | Ратчабури | - | - | - | ||||
| 8 | Чонбури | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 9 | Суфанабури | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 10 | Сукотай | - | - | - | ||||
| 11 | Чайнат Хорнбил | 4 - 2 | 4 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 12 | Након Ратчасима | 2 - 1 | 3 - 0 | |||||
| 13 | Полис Теро | 2 - 1 | 3 - 2 | |||||
| 14 | Самут Пракан Сити | 3 - 0 | 2 - 1 | |||||
| 15 | БГ Патум Юнайтед | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 16 | Нейви | 3 - 2 | 4 - 0 | |||||
| 17 | Убон УМТ Юнайтед | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 18 | Утай Тани | 1 - 2 | 1 - 0 | |||||
Класиране в шампионата
| Сукотай | Ратчабури | |
| Позиция | 10 | 7 |
| Точки | 21 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 14 |
| Точки | 15 | 5 |
Форма в шампионата
| Сукотай | Ратчабури | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
3 7 |
8
2 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
3 1 |
1
2 5 |
Голове в шампионата
| Сукотай | Ратчабури | |
|
Вкарани
Получени |
24
27 |
29
23 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
13
10 |
11
16 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.60 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.28 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.05.2018 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
