Азербайджан - Висша Лига (2026 - 2027)
неделя, 16 август, 2026
18:00
1 - 3
(0 - 2, 1 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.17 |
3.47 |
1.73 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.96 |
1.27 |
1.19 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.04 |
1.31 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.45 |
1.27 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.84 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.31 |
3.17 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.08.2026 16:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сумгаит, а гостите от Баку.
Разстоянието между двата града е 30.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Мехди Гусейнзаде,
който има капацитет от
15 350 места.
Снимки от Google карта
стадион Мехди Гусейнзаде.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сумгаит - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.05.2026 |
Висша Лига |
Сумгаит |
3 - 4 |
Карабах Агдам |
7.80 |
4.85 |
1.29 |
| 17.05.2026 |
Висша Лига |
Зира Баку |
2 - 1 |
Сумгаит |
1.69 |
3.34 |
4.60 |
| 09.05.2026 |
Висша Лига |
Сумгаит |
2 - 1 |
Араз-Нахичеван |
2.18 |
3.14 |
2.92 |
| 02.05.2026 |
Висша Лига |
Капаз Ганджа |
2 - 1 |
Сумгаит |
3.04 |
2.98 |
2.21 |
| 25.04.2026 |
Висша Лига |
Имишли |
0 - 2 |
Сумгаит |
2.33 |
2.96 |
2.87 |
| 19.04.2026 |
Висша Лига |
Сумгаит |
1 - 0 |
Габала |
2.31 |
2.99 |
2.90 |
| 12.04.2026 |
Висша Лига |
Туран Товуз |
2 - 1 |
Сумгаит |
1.68 |
3.37 |
4.54 |
| 05.04.2026 |
Висша Лига |
Сумгаит |
1 - 3 |
Нефтчи Баку |
3.88 |
3.21 |
1.84 |
| 19.03.2026 |
Висша Лига |
Сабах Баку |
3 - 1 |
Сумгаит |
1.28 |
4.81 |
8.40 |
| 13.03.2026 |
Висша Лига |
Сумгаит |
0 - 1 |
Шамахи |
2.26 |
2.86 |
3.10 |
Общо 3 победи и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 домакинства.
Нефтчи Баку - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Динамо Минск |
0 - 1 |
Нефтчи Баку |
2.74 |
3.27 |
2.40 |
| 22.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Нефтчи Баку |
2 - 4 |
Динамо Минск |
1.98 |
3.15 |
3.76 |
| 13.07.2026 |
Приятелски срещи |
Нефтчи Баку |
0 - 1 |
Осиек |
- |
- |
- |
| 10.07.2026 |
Приятелски срещи |
Раднички Ниш |
0 - 3 |
Нефтчи Баку |
2.87 |
3.43 |
2.12 |
| 06.07.2026 |
Приятелски срещи |
Партизан Белград |
1 - 0 |
Нефтчи Баку |
2.00 |
3.58 |
3.21 |
| 02.07.2026 |
Приятелски срещи |
Нефтчи Баку |
1 - 2 |
Клуж |
- |
- |
- |
| 23.05.2026 |
Висша Лига |
Капаз Ганджа |
0 - 1 |
Нефтчи Баку |
4.91 |
3.84 |
1.55 |
| 17.05.2026 |
Висша Лига |
Сабах Баку |
1 - 2 |
Нефтчи Баку |
1.76 |
3.55 |
3.88 |
| 10.05.2026 |
Висша Лига |
Нефтчи Баку |
3 - 0 |
Шамахи |
1.48 |
3.86 |
5.75 |
| 05.05.2026 |
Висша Лига |
Карван Евлах |
0 - 3 |
Нефтчи Баку |
8.41 |
4.98 |
1.27 |
Общо 6 победи и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 победи и 1 загуба
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.04.2026 |
Висша Лига |
Сумгаит |
1 - 3 |
Нефтчи Баку |
3.88 |
3.21 |
1.84 |
| 15.12.2025 |
Висша Лига |
Нефтчи Баку |
2 - 2 |
Сумгаит |
1.81 |
3.18 |
4.02 |
| 21.09.2025 |
Висша Лига |
Сумгаит |
0 - 2 |
Нефтчи Баку |
3.82 |
3.13 |
1.87 |
| 28.04.2025 |
Висша Лига |
Сумгаит |
2 - 2 |
Нефтчи Баку |
2.71 |
2.95 |
2.42 |
| 21.02.2025 |
Висша Лига |
Нефтчи Баку |
1 - 0 |
Сумгаит |
1.78 |
3.12 |
4.14 |
| 08.12.2024 |
Висша Лига |
Сумгаит |
2 - 0 |
Нефтчи Баку |
2.79 |
3.03 |
2.38 |
| 28.09.2024 |
Висша Лига |
Нефтчи Баку |
1 - 1 |
Сумгаит |
1.62 |
3.53 |
4.80 |
| 07.04.2024 |
Висша Лига |
Нефтчи Баку |
1 - 1 |
Сумгаит |
1.73 |
3.35 |
4.20 |
| 09.02.2024 |
Купа на Азербайджан |
Нефтчи Баку |
1 - 1 |
Сумгаит |
1.82 |
3.23 |
4.10 |
| 04.02.2024 |
Висша Лига |
Сумгаит |
2 - 1 |
Нефтчи Баку |
3.26 |
3.03 |
2.08 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 3 победи
и 5 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Сумгаит имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 16.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сабах Баку |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 2 |
Туран Товуз |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 3 |
Араз-Нахичеван |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 3 |
Имишли |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 5 |
Габала |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 6 |
Капаз Ганджа |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 7 |
Зира Баку |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 7 |
Карабах Агдам |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 7 |
Нефтчи Баку |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 7 |
Сумгаит |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 7 |
Шамахи |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 7 |
Шафа Баку |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Сумгаит |
Нефтчи Баку |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.17 |
3.47 |
1.73 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.96 |
1.27 |
1.19 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.04 |
1.31 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.45 |
1.27 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.84 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.31 |
3.17 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.08.2026 16:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите