Канада - Премиер Лига (2026)
събота, 17 октомври, 2026
02:00
Супра дю Квебек
Интер Торонто
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.46 |
4.41 |
5.16 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.13 |
1.15 |
2.45 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.19 |
4.05 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.38 |
1.09 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.92 |
1.35 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.79 |
1.91 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.45 |
2.49 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лавал, а гостите от Торонто.
Разстоянието между двата града е 494.6 км.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Супра дю Квебек - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Премиер Лига |
Супра дю Квебек |
2 - 2 |
Ванкувър ФК |
1.97 |
3.58 |
3.13 |
| 07.10.2026 |
Премиер Лига |
Интер Торонто |
1 - 2 |
Супра дю Квебек |
2.60 |
3.63 |
2.25 |
| 04.10.2026 |
Премиер Лига |
Супра дю Квебек |
5 - 0 |
Пасифик |
1.73 |
3.84 |
3.76 |
| 26.09.2026 |
Премиер Лига |
Кавалри |
6 - 0 |
Супра дю Квебек |
1.49 |
4.24 |
4.93 |
| 20.09.2026 |
Премиер Лига |
Атлетико Отава |
0 - 2 |
Супра дю Квебек |
2.49 |
3.58 |
2.36 |
| 16.09.2026 |
Първ. на Канада |
Фордж |
1 - 0 |
Супра дю Квебек |
1.45 |
3.98 |
5.39 |
| 12.09.2026 |
Премиер Лига |
Супра дю Квебек |
0 - 2 |
Халифакс Уонд. |
1.98 |
3.61 |
3.08 |
| 07.09.2026 |
Премиер Лига |
Ванкувър ФК |
3 - 2 |
Супра дю Квебек |
1.91 |
3.72 |
3.22 |
| 02.09.2026 |
Първ. на Канада |
Супра дю Квебек |
1 - 1 |
Фордж |
3.51 |
3.31 |
1.84 |
| 29.08.2026 |
Премиер Лига |
Супра дю Квебек |
1 - 0 |
Фордж |
3.19 |
3.53 |
1.96 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Интер Торонто - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.10.2026 |
Премиер Лига |
Фордж |
5 - 0 |
Интер Торонто |
1.35 |
4.81 |
6.49 |
| 07.10.2026 |
Премиер Лига |
Интер Торонто |
1 - 2 |
Супра дю Квебек |
2.60 |
3.63 |
2.25 |
| 03.10.2026 |
Премиер Лига |
Интер Торонто |
3 - 1 |
Кавалри |
4.39 |
4.11 |
1.57 |
| 27.09.2026 |
Премиер Лига |
Интер Торонто |
3 - 4 |
Пасифик |
1.96 |
3.66 |
3.12 |
| 24.09.2026 |
Премиер Лига |
Ванкувър ФК |
3 - 3 |
Интер Торонто |
1.85 |
3.76 |
3.35 |
| 20.09.2026 |
Премиер Лига |
Халифакс Уонд. |
4 - 1 |
Интер Торонто |
1.82 |
3.71 |
3.48 |
| 13.09.2026 |
Премиер Лига |
Интер Торонто |
3 - 1 |
Ванкувър ФК |
2.48 |
3.56 |
2.37 |
| 10.09.2026 |
Премиер Лига |
Интер Торонто |
3 - 3 |
Пасифик |
2.22 |
3.66 |
2.62 |
| 06.09.2026 |
Премиер Лига |
Фордж |
1 - 1 |
Интер Торонто |
1.23 |
5.42 |
9.28 |
| 29.08.2026 |
Премиер Лига |
Атлетико Отава |
2 - 1 |
Интер Торонто |
1.70 |
4.03 |
3.71 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.10.2026 |
Премиер Лига |
Интер Торонто |
1 - 2 |
Супра дю Квебек |
2.60 |
3.63 |
2.25 |
| 23.08.2026 |
Премиер Лига |
Интер Торонто |
1 - 1 |
Супра дю Квебек |
2.62 |
3.63 |
2.22 |
| 30.05.2026 |
Премиер Лига |
Супра дю Квебек |
3 - 1 |
Интер Торонто |
3.07 |
3.35 |
2.03 |
В последните 3 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Супра дю Квебек имат изиграна само 1 среща,
като победители са били домакините.
Премиер Лига класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Кавалри |
26 |
16 |
6 |
4 |
53 |
21 |
+32 |
54 |
| 2 |
Фордж |
26 |
16 |
6 |
4 |
46 |
20 |
+26 |
54 |
| 3 |
Атлетико Отава |
26 |
13 |
4 |
9 |
40 |
41 |
-1 |
43 |
| 4 |
Ванкувър ФК |
26 |
9 |
7 |
10 |
37 |
35 |
+2 |
34 |
| 5 |
Супра дю Квебек |
26 |
9 |
5 |
12 |
40 |
47 |
-7 |
32 |
| 6 |
Халифакс Уондърърс |
26 |
7 |
7 |
12 |
40 |
44 |
-4 |
28 |
| 7 |
Интер Торонто |
26 |
6 |
9 |
11 |
40 |
61 |
-21 |
27 |
| 8 |
Пасифик |
26 |
2 |
8 |
16 |
30 |
57 |
-27 |
14 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Супра дю Квебек |
|
| Интер Торонто |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Супра дю Квебек |
Супра дю Квебек |
|
Интер Торонто |
Интер Торонто |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Кавалри |
1 - 1 |
6 - 0 |
1 - 1 |
|
3 - 1 |
5 - 0 |
5 - 0 |
| 2 |
Фордж |
1 - 0 |
3 - 2 |
1 - 0 |
|
1 - 3 |
5 - 0 |
5 - 0 |
| 3 |
Атлетико Отава |
1 - 2 |
0 - 2 |
1 - 2 |
|
4 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 4 |
Ванкувър ФК |
2 - 2 |
3 - 2 |
2 - 2 |
|
3 - 1 |
3 - 3 |
3 - 3 |
| 5 |
Супра дю Квебек |
- |
- |
- |
|
1 - 2 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 6 |
Халифакс Уондърърс |
0 - 2 |
2 - 3 |
0 - 2 |
|
4 - 3 |
4 - 1 |
4 - 1 |
| 7 |
Интер Торонто |
3 - 1 |
1 - 2 |
3 - 1 |
|
- |
- |
- |
| 8 |
Пасифик |
5 - 0 |
1 - 2 |
5 - 0 |
|
3 - 4 |
1 - 1 |
1 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Супра дю Квебек |
Интер Торонто |
| Победи |
9 |
6 |
| Равни |
5 |
9 |
| Загуби |
12 |
11 |
| Вкарани Голове |
40 |
40 |
| Получени Голове |
47 |
61 |
| Средно Вкарани |
1.54 |
1.54 |
| Средно Получени |
1.81 |
2.35 |
| Мачове Вкарал |
81% |
88% |
| Мачове Получил |
88% |
92% |
| Гол/Гол |
69% |
81% |
| Над 1.5 |
85% |
92% |
| Над 2.5 |
62% |
69% |
| Над 3.5 |
38% |
62% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
1 |
| Равни |
3 |
6 |
| Загуби |
6 |
6 |
| Вкарани Голове |
18 |
12 |
| Получени Голове |
19 |
31 |
| Средно Вкарани |
1.38 |
0.92 |
| Средно Получени |
1.46 |
2.38 |
| Мачове Вкарал |
77% |
77% |
| Мачове Получил |
85% |
92% |
| Гол/Гол |
62% |
69% |
| Над 1.5 |
77% |
92% |
| Над 2.5 |
54% |
54% |
| Над 3.5 |
31% |
46% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.46 |
4.41 |
5.16 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.13 |
1.15 |
2.45 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.19 |
4.05 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.38 |
1.09 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.92 |
1.35 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.79 |
1.91 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.45 |
2.49 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака