Черна Гора - Първа Лига (2026 - 2027)
16:00
Сутиеска Никшич
Петровац
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Никшич, а гостите от Петровац. Разстоянието между двата града е 63.1 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Никшич, който има капацитет от 10 800 места. Размерите на терена са 105 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Никшич. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Отговорна Игра
Сутиеска Никшич - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Първа Лига | Младост Д. Гор. | 0 - 1 | Сутиеска Никшич | 3.84 | 3.17 | 1.83 |
| 29.10.2026 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 2 - 2 | Йезеро Плав | 1.46 | 3.98 | 5.44 |
| 24.10.2026 | Първа Лига | Отрант-Олимпик | 1 - 1 | Сутиеска Никшич | 2.73 | 3.00 | 2.37 |
| 19.10.2026 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 4 - 0 | Бокели Котор | 1.66 | 3.20 | 4.98 |
| 14.10.2026 | Купа Черна Гора | Сутиеска Никшич | 0 - 0 | Дечич Тузи | 2.04 | 3.07 | 3.30 |
| 10.10.2026 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 0 - 0 | Сутиеска Никшич | 2.72 | 2.89 | 2.45 |
| 19.09.2026 | Първа Лига | Арсенал Тиват | 0 - 2 | Сутиеска Никшич | 4.10 | 3.13 | 1.81 |
| 13.09.2026 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 2 - 0 | Дечич Тузи | 2.06 | 3.03 | 3.34 |
| 08.09.2026 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 1 - 0 | Морнар Бар | 2.47 | 2.93 | 2.72 |
| 04.09.2026 | Първа Лига | Петровац | 0 - 0 | Сутиеска Никшич | 2.52 | 2.85 | 2.72 |
Общо 5 победи и 5 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Петровац - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Първа Лига | Морнар Бар | 0 - 0 | Петровац | 2.00 | 3.00 | 3.46 |
| 28.10.2026 | Първа Лига | Петровац | 1 - 0 | Младост Д. Гор. | 1.87 | 3.17 | 3.68 |
| 23.10.2026 | Първа Лига | Йезеро Плав | 1 - 2 | Петровац | 2.81 | 3.04 | 2.32 |
| 19.10.2026 | Първа Лига | Петровац | 2 - 3 | Отрант-Олимпик | 2.26 | 2.92 | 2.98 |
| 15.10.2026 | Купа Черна Гора | Петровац | 2 - 0 | Ком Подгорица | 1.69 | 3.20 | 4.40 |
| 28.09.2026 | Приятелски срещи | Петровац | 0 - 1 | Младост Д. Гор. | 1.77 | 3.36 | 3.90 |
| 18.09.2026 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 4 - 1 | Петровац | 2.18 | 2.94 | 3.15 |
| 14.09.2026 | Първа Лига | Петровац | 1 - 2 | Арсенал Тиват | 1.66 | 3.22 | 5.01 |
| 09.09.2026 | Първа Лига | Дечич Тузи | 1 - 1 | Петровац | 2.29 | 2.78 | 3.18 |
| 04.09.2026 | Първа Лига | Петровац | 0 - 0 | Сутиеска Никшич | 2.52 | 2.85 | 2.72 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Първа Лига | Петровац | 0 - 0 | Сутиеска Никшич | 2.52 | 2.85 | 2.72 |
| 18.04.2026 | Първа Лига | Петровац | 0 - 1 | Сутиеска Никшич | 2.97 | 2.88 | 2.30 |
| 25.02.2026 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 2 - 1 | Петровац | 2.31 | 2.93 | 2.92 |
| 18.10.2025 | Първа Лига | Петровац | 0 - 1 | Сутиеска Никшич | 2.17 | 3.03 | 3.06 |
| 17.08.2025 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 1 - 1 | Петровац | 2.12 | 3.07 | 3.11 |
| 20.04.2025 | Първа Лига | Петровац | 1 - 0 | Сутиеска Никшич | 2.17 | 3.02 | 2.97 |
| 26.02.2025 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 0 - 3 | Петровац | - | - | - |
| 19.10.2024 | Първа Лига | Петровац | 1 - 0 | Сутиеска Никшич | 2.20 | 3.04 | 3.01 |
| 17.08.2024 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 0 - 2 | Петровац | 1.83 | 3.20 | 3.85 |
| 04.05.2024 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 0 - 1 | Петровац | 1.65 | 3.37 | 5.06 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сутиеска Никшич имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 07.11.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Будучност Подгорица | 14 | +7 | 25 |
| 2 | Отрант-Олимпик Улцин | 14 | +6 | 24 |
| 3 | Сутиеска Никшич | 14 | +9 | 23 |
| 4 | Морнар Бар | 14 | +5 | 21 |
| 5 | Бокели Котор | 13 | 0 | 19 |
| 6 | Дечич Тузи | 13 | +1 | 18 |
| 7 | Петровац | 13 | -1 | 15 |
| 8 | Йезеро Плав | 14 | -6 | 15 |
| 9 | Младост Доня Горица | 14 | -12 | 12 |
| 10 | Арсенал Тиват | 13 | -9 | 9 |
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Сутиеска Никшич | |
| Петровац | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сутиеска Никшич | Сутиеска Никшич | Петровац | Петровац | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Будучност Подгорица | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||
| 2 | Отрант-Олимпик Улцин | 1 - 4 | 1 - 1 | 1 - 4 | 2 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 3 | Сутиеска Никшич | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 4 | Морнар Бар | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 5 | Бокели Котор | 4 - 0 | 1 - 0 | 4 - 0 | 0 - 1 | |||
| 6 | Дечич Тузи | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 7 | Петровац | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 8 | Йезеро Плав | 2 - 2 | 0 - 0 | 2 - 2 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 9 | Младост Доня Горица | 5 - 1 | 0 - 1 | 5 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 10 | Арсенал Тиват | 0 - 2 | 1 - 2 | |||||
*** По 4 мача в сезон
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Сутиеска Никшич | Петровац | |
| Победи | 6 | 3 |
| Равни | 5 | 6 |
| Загуби | 3 | 4 |
| Вкарани Голове | 19 | 12 |
| Получени Голове | 10 | 13 |
| Средно Вкарани | 1.36 | 0.92 |
| Средно Получени | 0.71 | 1.00 |
| Мачове Вкарал | 64% | 62% |
| Мачове Получил | 43% | 54% |
| Гол/Гол | 29% | 46% |
| Над 1.5 | 50% | 54% |
| Над 2.5 | 29% | 38% |
| Над 3.5 | 29% | 15% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 4 | 1 |
| Равни | 1 | 4 |
| Загуби | 2 | 1 |
| Вкарани Голове | 15 | 4 |
| Получени Голове | 8 | 6 |
| Средно Вкарани | 2.14 | 0.67 |
| Средно Получени | 1.14 | 1.00 |
| Мачове Вкарал | 86% | 50% |
| Мачове Получил | 57% | 50% |
| Гол/Гол | 43% | 50% |
| Над 1.5 | 71% | 50% |
| Над 2.5 | 57% | 33% |
| Над 3.5 | 57% | 17% |
Отговорна Игра