Дания - Група за Титлата (2025 - 2026)
неделя, 17 май, 2026
19:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.85 |
3.80 |
2.01 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.67 |
1.22 |
1.36 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хадерслев, а гостите от Фарум.
Разстоянието между двата града е 190.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Хадерслев Фодболдстадион,
който има капацитет от
10 000 места, от които седящи 3 005.
Размерите на терена са 102 x 65 m.
Снимки от Google карта
стадион Хадерслев Фодболдстадион.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сьондерийске - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.05.2026 |
Група за Титлата |
Виборг |
0 - 1 |
Сьондерийске |
1.59 |
4.29 |
4.43 |
| 03.05.2026 |
Група за Титлата |
Орхус |
2 - 1 |
Сьондерийске |
1.38 |
4.77 |
6.53 |
| 26.04.2026 |
Група за Титлата |
Сьондерийске |
3 - 0 |
Брьондби |
3.32 |
3.62 |
1.96 |
| 23.04.2026 |
Група за Титлата |
Сьондерийске |
1 - 2 |
Мидтиланд |
4.78 |
4.08 |
1.59 |
| 17.04.2026 |
Група за Титлата |
Брьондби |
6 - 0 |
Сьондерийске |
1.91 |
3.62 |
3.51 |
| 12.04.2026 |
Група за Титлата |
Сьондерийске |
0 - 2 |
Виборг |
2.69 |
3.52 |
2.31 |
| 04.04.2026 |
Група за Титлата |
Мидтиланд |
2 - 2 |
Сьондерийске |
1.44 |
4.56 |
5.74 |
| 22.03.2026 |
Група за Титлата |
Нордселанд |
2 - 0 |
Сьондерийске |
2.03 |
3.63 |
3.12 |
| 15.03.2026 |
Група за Титлата |
Сьондерийске |
1 - 1 |
Орхус |
3.32 |
3.50 |
1.99 |
| 01.03.2026 |
Суперлига |
Сьондерийске |
1 - 0 |
Одензе |
2.14 |
3.54 |
2.95 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Нордселанд - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Група за Титлата |
Нордселанд |
0 - 0 |
Мидтиланд |
2.90 |
3.68 |
2.12 |
| 01.05.2026 |
Група за Титлата |
Брьондби |
1 - 1 |
Нордселанд |
2.09 |
3.73 |
2.91 |
| 26.04.2026 |
Група за Титлата |
Виборг |
1 - 0 |
Нордселанд |
2.25 |
3.61 |
2.72 |
| 23.04.2026 |
Група за Титлата |
Нордселанд |
1 - 1 |
Орхус |
2.90 |
3.60 |
2.15 |
| 19.04.2026 |
Група за Титлата |
Нордселанд |
2 - 1 |
Виборг |
2.11 |
3.65 |
2.93 |
| 10.04.2026 |
Група за Титлата |
Орхус |
1 - 1 |
Нордселанд |
1.77 |
3.79 |
3.90 |
| 07.04.2026 |
Група за Титлата |
Нордселанд |
2 - 1 |
Брьондби |
2.20 |
3.41 |
2.93 |
| 22.03.2026 |
Група за Титлата |
Нордселанд |
2 - 0 |
Сьондерийске |
2.03 |
3.63 |
3.12 |
| 15.03.2026 |
Група за Титлата |
Мидтиланд |
0 - 1 |
Нордселанд |
1.47 |
4.54 |
5.33 |
| 01.03.2026 |
Суперлига |
Виборг |
2 - 1 |
Нордселанд |
2.23 |
3.61 |
2.76 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.03.2026 |
Група за Титлата |
Нордселанд |
2 - 0 |
Сьондерийске |
2.03 |
3.63 |
3.12 |
| 08.02.2026 |
Суперлига |
Нордселанд |
2 - 1 |
Сьондерийске |
1.69 |
3.84 |
4.26 |
| 03.08.2025 |
Суперлига |
Сьондерийске |
3 - 2 |
Нордселанд |
3.21 |
3.70 |
1.99 |
| 23.02.2025 |
Суперлига |
Нордселанд |
3 - 2 |
Сьондерийске |
1.39 |
4.77 |
6.58 |
| 06.10.2024 |
Суперлига |
Сьондерийске |
1 - 4 |
Нордселанд |
3.94 |
3.91 |
1.74 |
| 11.05.2022 |
Група за Изпадане |
Сьондерийске |
1 - 1 |
Нордселанд |
2.99 |
3.48 |
2.23 |
| 15.04.2022 |
Група за Изпадане |
Нордселанд |
2 - 0 |
Сьондерийске |
1.82 |
3.73 |
4.00 |
| 11.03.2022 |
Суперлига |
Нордселанд |
1 - 1 |
Сьондерийске |
1.88 |
3.55 |
3.81 |
| 02.08.2021 |
Суперлига |
Сьондерийске |
0 - 2 |
Нордселанд |
2.28 |
3.31 |
3.05 |
| 21.03.2021 |
Суперлига |
Нордселанд |
2 - 1 |
Сьондерийске |
2.26 |
3.60 |
2.92 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 7 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Сьондерийске имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Група за Титлата класиране към 17.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Орхус |
31 |
18 |
10 |
3 |
56 |
30 |
+26 |
64 |
| 2 |
Мидтиланд |
31 |
16 |
12 |
3 |
70 |
33 |
+37 |
60 |
| 3 |
Нордселанд |
31 |
14 |
5 |
12 |
47 |
45 |
+2 |
47 |
| 4 |
Виборг |
31 |
13 |
5 |
13 |
47 |
45 |
+2 |
44 |
| 5 |
Сьондерийске |
31 |
12 |
8 |
11 |
43 |
45 |
-2 |
44 |
| 6 |
Брьондби |
31 |
12 |
6 |
13 |
41 |
33 |
+8 |
42 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Сьондерийске |
|
| Нордселанд |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Сьондерийске |
Сьондерийске |
|
Нордселанд |
Нордселанд |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Орхус |
1 - 1 |
2 - 1 |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 2 |
Мидтиланд |
1 - 2 |
2 - 2 |
1 - 2 |
|
0 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 3 |
Нордселанд |
|
2 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 4 |
Виборг |
0 - 2 |
0 - 1 |
0 - 2 |
|
2 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 5 |
Сьондерийске |
- |
- |
- |
|
2 - 0 |
|
|
| 6 |
Брьондби |
3 - 0 |
6 - 0 |
3 - 0 |
|
2 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Сьондерийске |
Нордселанд |
| Победи |
12 |
14 |
| Равни |
8 |
5 |
| Загуби |
11 |
12 |
| Вкарани Голове |
43 |
47 |
| Получени Голове |
45 |
45 |
| Средно Вкарани |
1.39 |
1.52 |
| Средно Получени |
1.45 |
1.45 |
| Мачове Вкарал |
77% |
77% |
| Мачове Получил |
71% |
71% |
| Гол/Гол |
55% |
52% |
| Над 1.5 |
81% |
74% |
| Над 2.5 |
55% |
58% |
| Над 3.5 |
26% |
29% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
8 |
5 |
| Равни |
3 |
2 |
| Загуби |
4 |
8 |
| Вкарани Голове |
24 |
18 |
| Получени Голове |
16 |
28 |
| Средно Вкарани |
1.60 |
1.20 |
| Средно Получени |
1.07 |
1.87 |
| Мачове Вкарал |
87% |
67% |
| Мачове Получил |
73% |
87% |
| Гол/Гол |
60% |
53% |
| Над 1.5 |
87% |
80% |
| Над 2.5 |
60% |
60% |
| Над 3.5 |
13% |
27% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.85 |
3.80 |
2.01 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.67 |
1.22 |
1.36 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака