Армения - Висша Лига (2026 - 2027)
петък, 4 септември, 2026
15:00
15:00
Сюник
Пюник Ереван
Прогнози на потребителите
1 0% за Сюник
X 0% за равен
2 0% за Пюник Ереван
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 10.25 | 4.84 | 1.24 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.47 | 1.12 | 1.03 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 7.77 | 1.04 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.74 | 1.23 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.35 | 2.93 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.33 | 1.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.09.2026 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Капан, а гостите от Ереван. Разстоянието между двата града е 194.7 км. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сюник - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Висша Лига | Сардарапат | 3 - 1 | Сюник | 1.75 | 3.51 | 3.86 |
| 27.08.2026 | Купа на Армения | Сардарапат | 1 - 1 | Сюник | 1.79 | 3.65 | 3.53 |
| 20.08.2026 | Висша Лига | Ван Чаренцаван | 1 - 1 | Сюник | 2.32 | 3.23 | 2.69 |
| 13.08.2026 | Висша Лига | Урарту Ереван | 3 - 0 | Сюник | 1.39 | 4.47 | 5.89 |
| 08.08.2026 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 3 - 1 | Сюник | 2.15 | 3.30 | 2.93 |
| 02.08.2026 | Висша Лига | Ной Ереван | 3 - 0 | Сюник | 1.22 | 5.36 | 9.54 |
Общо 2 равенства и 4 загуби в последните 6 изиграни футболни срещи.
Пюник Ереван - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Висша Лига | Пюник Ереван | 2 - 1 | Арарат-Армения | 2.12 | 3.13 | 3.09 |
| 21.08.2026 | Висша Лига | Арарат Ереван | 0 - 2 | Пюник Ереван | 8.49 | 4.76 | 1.28 |
| 09.08.2026 | Висша Лига | Пюник Ереван | 3 - 0 | Ван Чаренцаван | 1.18 | 5.80 | 11.74 |
| 02.08.2026 | Висша Лига | Урарту Ереван | 2 - 2 | Пюник Ереван | 3.86 | 3.16 | 1.85 |
| 30.07.2026 | ЛК Квалификации | Пюник Ереван | 0 - 0 | Дебрецен | 2.08 | 3.21 | 3.36 |
| 23.07.2026 | ЛК Квалификации | Дебрецен | 1 - 0 | Пюник Ереван | 1.80 | 3.42 | 4.14 |
| 16.07.2026 | ЛК Квалификации | Пюник Ереван | 1 - 0 | Марсашлок | 1.22 | 5.76 | 10.74 |
| 09.07.2026 | ЛК Квалификации | Марсашлок | 0 - 3 | Пюник Ереван | 4.05 | 3.36 | 1.84 |
| 01.07.2026 | Приятелски срещи | Корвинул Хун. | 2 - 0 | Пюник Ереван | - | - | - |
| 23.06.2026 | Приятелски срещи | Алуминий Кидричево | 2 - 2 | Пюник Ереван | 3.23 | 3.42 | 2.03 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
Няма данни в системата
Висша Лига класиране към 04.09.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ной Ереван | 5 | +10 | 15 |
| 2 | Пюник Ереван | 4 | +6 | 10 |
| 3 | Сардарапат | 4 | +6 | 10 |
| 4 | Арарат-Армения Ереван | 5 | +3 | 10 |
| 5 | Алашкерт Ереван | 5 | +8 | 10 |
| 6 | Урарту Ереван | 5 | +3 | 8 |
| 7 | Ширак Гюмри | 5 | +3 | 7 |
| 8 | ЦСКА Ереван | 5 | -2 | 4 |
| 9 | Гандзасар Капан | 5 | -6 | 3 |
| 10 | Арарат Ереван | 5 | -9 | 3 |
| 11 | Сюник | 5 | -10 | 1 |
| 12 | Ван Чаренцаван | 5 | -12 | 1 |
Хронология в първенството
| Сюник | |
| Пюник Ереван | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сюник | Сюник | Пюник Ереван | Пюник Ереван | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ной Ереван | 3 - 0 | ||||||
| 2 | Пюник Ереван | - | - | - | ||||
| 3 | Сардарапат | 3 - 1 | ||||||
| 4 | Арарат-Армения Ереван | 2 - 1 | ||||||
| 5 | Алашкерт Ереван | |||||||
| 6 | Урарту Ереван | 3 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 7 | Ширак Гюмри | |||||||
| 8 | ЦСКА Ереван | |||||||
| 9 | Гандзасар Капан | 3 - 1 | ||||||
| 10 | Арарат Ереван | 0 - 2 | 0 - 2 | |||||
| 11 | Сюник | - | - | - | ||||
| 12 | Ван Чаренцаван | 1 - 1 | 3 - 0 | |||||
*** По 3 мача в сезон
Представяне в Шампионата
| Сюник | Пюник Ереван | |
| Победи | 0 | 3 |
| Равни | 1 | 1 |
| Загуби | 4 | 0 |
| Вкарани Голове | 3 | 9 |
| Получени Голове | 13 | 3 |
| Средно Вкарани | 0.60 | 2.25 |
| Средно Получени | 2.60 | 0.75 |
| Мачове Вкарал | 60% | 100% |
| Мачове Получил | 100% | 50% |
| Гол/Гол | 60% | 50% |
| Над 1.5 | 100% | 100% |
| Над 2.5 | 80% | 75% |
| Над 3.5 | 40% | 25% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 0 | 1 |
| Равни | 0 | 1 |
| Загуби | 0 | 0 |
| Вкарани Голове | 0 | 4 |
| Получени Голове | 0 | 2 |
| Средно Вкарани | 0.00 | 2.00 |
| Средно Получени | 0.00 | 1.00 |
| Мачове Вкарал | 0% | 100% |
| Мачове Получил | 0% | 50% |
| Гол/Гол | 0% | 50% |
| Над 1.5 | 0% | 100% |
| Над 2.5 | 0% | 50% |
| Над 3.5 | 0% | 50% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 10.25 | 4.84 | 1.24 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.47 | 1.12 | 1.03 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 7.77 | 1.04 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.74 | 1.23 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.35 | 2.93 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.33 | 1.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.09.2026 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Сюник
X 0% за равен
2 0% за Пюник Ереван
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
