Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 (2025 - 2026)
неделя, 17 май, 2026
18:00
18:00
Талавера де ла Рейна
Оуренсе
Прогнози на потребителите
1 100% за Талавера де ла Рейна
X 0% за равен
2 0% за Оуренсе
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.10 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.29 | 1.60 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.05.2026 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Талавера де ла Рейна, а гостите от Оуренсе. Разстоянието между двата града е 366.5 км. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Талавера де ла Рейна - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Примера РФЕФ 1 | Осасуна Б | 2 - 1 | Талавера де ла Рейна | 2.52 | 2.91 | 2.70 |
| 02.05.2026 | Примера РФЕФ 1 | Талавера де ла Рейна | 2 - 1 | Аренас Клуб де Гечо | 1.95 | 3.15 | 3.60 |
| 25.04.2026 | Примера РФЕФ 1 | Талавера де ла Рейна | 1 - 2 | Реал Мадрид Кастиля | 2.46 | 3.19 | 2.59 |
| 19.04.2026 | Примера РФЕФ 1 | Луго | 0 - 0 | Талавера де ла Рейна | 1.95 | 3.07 | 3.75 |
| 12.04.2026 | Примера РФЕФ 1 | Талавера де ла Рейна | 0 - 1 | Самора | 2.29 | 2.91 | 3.05 |
| 04.04.2026 | Примера РФЕФ 1 | Билбао Атлетик | 1 - 2 | Талавера де ла Рейна | 1.96 | 3.03 | 3.75 |
| 28.03.2026 | Примера РФЕФ 1 | Талавера де ла Рейна | 0 - 0 | Тенерифе | 3.81 | 2.98 | 1.99 |
| 22.03.2026 | Примера РФЕФ 1 | Гуадалахара | 1 - 1 | Талавера де ла Рейна | 2.05 | 3.19 | 3.26 |
| 14.03.2026 | Примера РФЕФ 1 | Талавера де ла Рейна | 1 - 1 | Реал Авилес | 2.06 | 3.16 | 3.31 |
| 07.03.2026 | Примера РФЕФ 1 | Мерида АД | 0 - 0 | Талавера де ла Рейна | 1.80 | 3.27 | 4.13 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Оуренсе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Примера РФЕФ 1 | Оуренсе | 2 - 4 | Селта Фортуна | 2.11 | 3.16 | 3.09 |
| 03.05.2026 | Примера РФЕФ 1 | Билбао Атлетик | 2 - 2 | Оуренсе | 1.84 | 3.38 | 3.64 |
| 26.04.2026 | Примера РФЕФ 1 | Оуренсе | 1 - 2 | Самора | 2.39 | 2.97 | 2.84 |
| 14.04.2026 | Примера РФЕФ 1 | Реал Мадрид Кастиля | 1 - 1 | Оуренсе | 1.76 | 3.14 | 4.49 |
| 11.04.2026 | Примера РФЕФ 1 | Оуренсе | 4 - 2 | Луго | 2.15 | 3.00 | 3.21 |
| 05.04.2026 | Примера РФЕФ 1 | Реал Авилес | 2 - 1 | Оуренсе | 2.23 | 2.98 | 3.11 |
| 29.03.2026 | Примера РФЕФ 1 | Оуренсе | 0 - 0 | Понферадина | 2.29 | 2.81 | 3.11 |
| 21.03.2026 | Примера РФЕФ 1 | Понтеведра | 0 - 0 | Оуренсе | 1.95 | 3.00 | 3.86 |
| 14.03.2026 | Примера РФЕФ 1 | Оуренсе | 1 - 1 | Расинг Ферол | 2.92 | 2.94 | 2.35 |
| 08.03.2026 | Примера РФЕФ 1 | Баракалдо | 1 - 0 | Оуренсе | 1.85 | 3.12 | 4.08 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.09.2025 | Примера РФЕФ 1 | Оуренсе | 1 - 2 | Талавера де ла Рейна | 2.25 | 2.97 | 3.04 |
Примера Дивисион РФЕФ Група 1 класиране към 17.05.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Тенерифе | 36 | +36 | 73 |
| 2 | Селта Фортуна | 36 | +14 | 64 |
| 3 | Самора | 36 | +13 | 61 |
| 4 | Понтеведра | 36 | +21 | 57 |
| 5 | Реал Мадрид Кастиля | 36 | +9 | 56 |
| 6 | Понферадина | 36 | +8 | 54 |
| 7 | Баракалдо | 36 | +10 | 54 |
| 8 | Унионистас де Саламанка | 36 | +3 | 52 |
| 9 | Луго | 36 | -5 | 49 |
| 10 | Мерида АД | 36 | -7 | 48 |
| 11 | Расинг Ферол | 36 | -5 | 48 |
| 12 | Аренас Клуб де Гечо | 36 | -10 | 48 |
| 13 | Билбао Атлетик | 36 | -8 | 46 |
| 14 | Реал Авилес | 36 | -9 | 43 |
| 15 | Касереньо | 36 | -7 | 41 |
| 16 | Гуадалахара | 36 | -13 | 40 |
| 17 | Оуренсе | 36 | -4 | 39 |
| 18 | Талавера де ла Рейна | 36 | -10 | 39 |
| 19 | Осасуна Б | 36 | -13 | 39 |
| 20 | Арентейро | 36 | -23 | 27 |
Хронология в първенството
| Талавера де ла Рейна | |
| Оуренсе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Талавера де ла Рейна | Талавера де ла Рейна | Оуренсе | Оуренсе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Тенерифе | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 2 | Селта Фортуна | 1 - 1 | 4 - 3 | 1 - 1 | 2 - 4 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 3 | Самора | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 4 | Понтеведра | 0 - 4 | 2 - 1 | 0 - 4 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 5 | Реал Мадрид Кастиля | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Понферадина | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 7 | Баракалдо | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | Унионистас де Саламанка | 0 - 1 | 5 - 1 | 0 - 1 | 4 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | Луго | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 4 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 10 | Мерида АД | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 11 | Расинг Ферол | 3 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 12 | Аренас Клуб де Гечо | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 13 | Билбао Атлетик | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 14 | Реал Авилес | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 15 | Касереньо | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 16 | Гуадалахара | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 17 | Оуренсе | 1 - 2 | - | - | - | |||
| 18 | Талавера де ла Рейна | - | - | - | 1 - 2 | |||
| 19 | Осасуна Б | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 20 | Арентейро | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
Представяне в Шампионата
| Талавера де ла Рейна | Оуренсе | |
| Победи | 10 | 9 |
| Равни | 9 | 12 |
| Загуби | 17 | 15 |
| Вкарани Голове | 36 | 42 |
| Получени Голове | 46 | 46 |
| Средно Вкарани | 1.00 | 1.17 |
| Средно Получени | 1.28 | 1.28 |
| Мачове Вкарал | 67% | 67% |
| Мачове Получил | 83% | 69% |
| Гол/Гол | 58% | 53% |
| Над 1.5 | 67% | 69% |
| Над 2.5 | 44% | 47% |
| Над 3.5 | 11% | 22% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 7 | 1 |
| Равни | 5 | 8 |
| Загуби | 6 | 9 |
| Вкарани Голове | 19 | 12 |
| Получени Голове | 18 | 22 |
| Средно Вкарани | 1.06 | 0.67 |
| Средно Получени | 1.00 | 1.22 |
| Мачове Вкарал | 67% | 50% |
| Мачове Получил | 78% | 72% |
| Гол/Гол | 50% | 44% |
| Над 1.5 | 67% | 61% |
| Над 2.5 | 33% | 33% |
| Над 3.5 | 11% | 11% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.10 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.29 | 1.60 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.05.2026 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 100% за Талавера де ла Рейна
X 0% за равен
2 0% за Оуренсе
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
