Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 (2017 - 2018)
неделя, 6 май, 2018
13:00
13:00
Талавера де ла Рейна
Рапидо де Боусас
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
Прогнози на потребителите
1 0% за Талавера де ла Рейна
X 0% за равен
2 0% за Рапидо де Боусас
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.60 | 3.25 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.33 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.05.2018 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Талавера де ла Рейна, а гостите от Боусас. Разстоянието между двата града е 413.0 км. Мачът ще се играе в 12:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Талавера де ла Рейна - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2018 | Примера РФЕФ 1 | Селта Фортуна | 1 - 1 | Талавера де ла Рейна | 1.58 | 3.45 | 5.32 |
| 22.04.2018 | Примера РФЕФ 1 | Талавера де ла Рейна | 2 - 0 | Атлетико Мадрид Б | 2.08 | 3.08 | 3.26 |
| 15.04.2018 | Примера РФЕФ 1 | Унион Адарве | 1 - 0 | Талавера де ла Рейна | 2.04 | 3.08 | 3.40 |
| 08.04.2018 | Примера РФЕФ 1 | Талавера де ла Рейна | 3 - 0 | Химнастика Сег. | 1.80 | 3.40 | 3.91 |
| 29.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Понтеведра | 4 - 0 | Талавера де ла Рейна | 2.26 | 3.00 | 3.04 |
| 24.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Талавера де ла Рейна | 1 - 0 | Гихуело | 1.87 | 3.22 | 3.90 |
| 18.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Навалкарнеро | 4 - 0 | Талавера де ла Рейна | 1.88 | 3.16 | 3.85 |
| 11.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Валядолид Пр. | 3 - 0 | Талавера де ла Рейна | 2.62 | 2.95 | 2.60 |
| 04.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Талавера де ла Рейна | 2 - 0 | Депортиво Фабрил | 2.25 | 2.93 | 3.08 |
| 25.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Понферадина | 2 - 2 | Талавера де ла Рейна | 1.99 | 3.16 | 3.47 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи в последните 4 домакинства.
Рапидо де Боусас - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2018 | Примера РФЕФ 1 | Рапидо де Боусас | 0 - 2 | Депортиво Фабрил | 2.02 | 3.07 | 3.48 |
| 22.04.2018 | Примера РФЕФ 1 | Понферадина | 2 - 2 | Рапидо де Боусас | 2.28 | 2.94 | 3.04 |
| 15.04.2018 | Примера РФЕФ 1 | Рапидо де Боусас | 2 - 0 | Корухо | 1.97 | 3.18 | 3.54 |
| 08.04.2018 | Примера РФЕФ 1 | Райо Махадаонда | 1 - 0 | Рапидо де Боусас | 1.81 | 3.26 | 3.99 |
| 01.04.2018 | Примера РФЕФ 1 | Рапидо де Боусас | 0 - 0 | Реал Мадрид Кастиля | 2.23 | 2.99 | 3.11 |
| 25.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Расинг Ферол | 1 - 0 | Рапидо де Боусас | 1.93 | 3.01 | 3.88 |
| 17.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Рапидо де Боусас | 0 - 0 | СС Рейес | 1.79 | 3.24 | 4.20 |
| 11.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Фуенлабрада | 0 - 0 | Рапидо де Боусас | 1.72 | 3.32 | 4.42 |
| 04.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Рапидо де Боусас | 1 - 0 | Толедо | 1.77 | 3.20 | 4.18 |
| 25.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Серседа | 0 - 0 | Рапидо де Боусас | 4.42 | 3.31 | 1.71 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.12.2017 | Примера РФЕФ 1 | Рапидо де Боусас | 1 - 1 | Талавера де ла Рейна | 1.88 | 3.14 | 3.97 |
Примера Дивисион РФЕФ Група 1 класиране към 06.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Райо Махадаонда | 36 | +23 | 66 |
| 2 | Депортиво Фабрил | 36 | +17 | 65 |
| 3 | Фуенлабрада | 36 | +26 | 62 |
| 4 | Селта Фортуна | 36 | +11 | 60 |
| 5 | Рапидо де Боусас | 36 | +9 | 57 |
| 6 | Навалкарнеро | 36 | +2 | 57 |
| 7 | Талавера де ла Рейна | 36 | -6 | 53 |
| 8 | Реал Мадрид Кастиля | 37 | +15 | 52 |
| 9 | СС Рейес | 36 | +3 | 51 |
| 10 | Атлетико Мадрид Б | 36 | -1 | 50 |
| 11 | Унион Адарве | 36 | -5 | 47 |
| 12 | Понферадина | 36 | +3 | 45 |
| 13 | Гихуело | 36 | +3 | 44 |
| 14 | Понтеведра | 36 | -3 | 41 |
| 15 | Валядолид Промесас | 36 | -7 | 41 |
| 16 | Корухо | 36 | -20 | 40 |
| 17 | Расинг Ферол | 37 | -15 | 39 |
| 18 | Химнастика Сеговиана | 36 | -14 | 39 |
| 19 | Толедо | 36 | -8 | 37 |
| 20 | Серседа | 36 | -33 | 25 |
Хронология в първенството
| Талавера де ла Рейна | |
| Рапидо де Боусас | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Талавера де ла Рейна | Талавера де ла Рейна | Рапидо де Боусас | Рапидо де Боусас | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Райо Махадаонда | 0 - 3 | 0 - 0 | 0 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Депортиво Фабрил | 2 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 3 | Фуенлабрада | 0 - 1 | 6 - 0 | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 4 | Селта Фортуна | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 5 | Рапидо де Боусас | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 6 | Навалкарнеро | 1 - 0 | 4 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 7 | Талавера де ла Рейна | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 8 | Реал Мадрид Кастиля | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 9 | СС Рейес | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 10 | Атлетико Мадрид Б | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 11 | Унион Адарве | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 12 | Понферадина | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 4 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 13 | Гихуело | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 14 | Понтеведра | 2 - 1 | 4 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 15 | Валядолид Промесас | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 16 | Корухо | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 17 | Расинг Ферол | 0 - 1 | 0 - 3 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 18 | Химнастика Сеговиана | 3 - 0 | 2 - 0 | 3 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 19 | Толедо | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 20 | Серседа | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
Класиране в шампионата
| Талавера де ла Рейна | Рапидо де Боусас | |
| Позиция | 7 | 5 |
| Точки | 53 | 57 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 6 |
| Точки | 41 | 23 |
Форма в шампионата
| Талавера де ла Рейна | Рапидо де Боусас | |
|
Победи
Равни Загуби |
14
11 11 |
14
15 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
13
2 3 |
5
8 5 |
Голове в шампионата
| Талавера де ла Рейна | Рапидо де Боусас | |
|
Вкарани
Получени |
38
44 |
37
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
27
11 |
15
16 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.60 | 3.25 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.33 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.05.2018 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Талавера де ла Рейна
X 0% за равен
2 0% за Рапидо де Боусас
Няма гласували за футболния мач
