Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 (2017 - 2018)
13:00
Талавера де ла Рейна
Реал Мадрид Кастиля
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.29 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.33 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.39 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.02.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Талавера де ла Рейна, а гостите от Мадрид. Разстоянието между двата града е 108.7 км. Мачът ще се играе в 12:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Талавера де ла Рейна - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2018 | Примера РФЕФ 1 | Расинг Ферол | 0 - 3 | Талавера де ла Рейна | 1.73 | 3.22 | 4.60 |
| 21.01.2018 | Примера РФЕФ 1 | Талавера де ла Рейна | 2 - 1 | СС Рейес | 2.25 | 2.96 | 3.12 |
| 14.01.2018 | Примера РФЕФ 1 | Фуенлабрада | 6 - 0 | Талавера де ла Рейна | 1.48 | 3.79 | 6.11 |
| 07.01.2018 | Примера РФЕФ 1 | Талавера де ла Рейна | 1 - 1 | Толедо | 2.10 | 3.13 | 3.24 |
| 17.12.2017 | Примера РФЕФ 1 | Талавера де ла Рейна | 1 - 0 | Серседа | 1.65 | 3.30 | 5.01 |
| 10.12.2017 | Примера РФЕФ 1 | Рапидо де Боусас | 1 - 1 | Талавера де ла Рейна | 1.88 | 3.14 | 3.97 |
| 03.12.2017 | Примера РФЕФ 1 | Талавера де ла Рейна | 3 - 0 | Селта Фортуна | 2.82 | 2.99 | 2.42 |
| 26.11.2017 | Примера РФЕФ 1 | Атлетико Мадрид Б | 2 - 2 | Талавера де ла Рейна | 1.83 | 3.15 | 4.16 |
| 19.11.2017 | Примера РФЕФ 1 | Талавера де ла Рейна | 2 - 0 | Унион Адарве | 1.97 | 2.98 | 3.85 |
| 12.11.2017 | Примера РФЕФ 1 | Химнастика Сег. | 2 - 0 | Талавера де ла Рейна | 2.36 | 2.80 | 3.07 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.
Реал Мадрид Кастиля - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2018 | Примера РФЕФ 1 | Реал Мадрид Кастиля | 2 - 0 | Депортиво Фабрил | 2.04 | 3.12 | 3.39 |
| 21.01.2018 | Примера РФЕФ 1 | Понферадина | 3 - 2 | Реал Мадрид Кастиля | 2.83 | 3.10 | 2.34 |
| 14.01.2018 | Примера РФЕФ 1 | Реал Мадрид Кастиля | 2 - 0 | Корухо | 1.50 | 3.76 | 5.76 |
| 07.01.2018 | Примера РФЕФ 1 | Райо Махадаонда | 3 - 1 | Реал Мадрид Кастиля | 2.06 | 3.07 | 3.40 |
| 15.12.2017 | Примера РФЕФ 1 | Реал Мадрид Кастиля | 4 - 1 | Валядолид Пр. | 1.53 | 3.67 | 5.59 |
| 09.12.2017 | Примера РФЕФ 1 | Расинг Ферол | 1 - 3 | Реал Мадрид Кастиля | 2.62 | 2.94 | 2.61 |
| 02.12.2017 | Примера РФЕФ 1 | Реал Мадрид Кастиля | 0 - 0 | СС Рейес | 1.89 | 3.16 | 3.83 |
| 25.11.2017 | Примера РФЕФ 1 | Фуенлабрада | 0 - 0 | Реал Мадрид Кастиля | 1.78 | 3.33 | 4.14 |
| 18.11.2017 | Примера РФЕФ 1 | Реал Мадрид Кастиля | 1 - 1 | Толедо | 2.21 | 3.24 | 2.91 |
| 11.11.2017 | Примера РФЕФ 1 | Серседа | 0 - 2 | Реал Мадрид Кастиля | 2.75 | 2.95 | 2.51 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.2017 | Примера РФЕФ 1 | Реал Мадрид Кастиля | 2 - 0 | Талавера де ла Рейна | 1.58 | 3.74 | 4.76 |
| 07.05.2016 | Примера РФЕФ 2 | Талавера де ла Рейна | 3 - 4 | Реал Мадрид Кастиля | 5.44 | 3.82 | 1.49 |
| 19.12.2015 | Примера РФЕФ 2 | Реал Мадрид Кастиля | 1 - 1 | Талавера де ла Рейна | 1.37 | 4.14 | 7.21 |
В последните 3 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Талавера де ла Рейна имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Примера Дивисион РФЕФ Група 1 класиране към 04.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фуенлабрада | 23 | +27 | 50 |
| 2 | Райо Махадаонда | 23 | +15 | 44 |
| 3 | Депортиво Фабрил | 23 | +12 | 41 |
| 4 | Рапидо де Боусас | 22 | +9 | 40 |
| 5 | Атлетико Мадрид Б | 23 | +7 | 39 |
| 6 | Навалкарнеро | 23 | +1 | 38 |
| 7 | Реал Мадрид Кастиля | 23 | +11 | 34 |
| 8 | Селта Фортуна | 23 | +1 | 34 |
| 9 | Талавера де ла Рейна | 23 | -3 | 34 |
| 10 | СС Рейес | 24 | +3 | 34 |
| 11 | Гихуело | 23 | +4 | 30 |
| 12 | Унион Адарве | 22 | -7 | 27 |
| 13 | Корухо | 23 | -13 | 26 |
| 14 | Понферадина | 23 | -3 | 26 |
| 15 | Толедо | 23 | -3 | 23 |
| 16 | Понтеведра | 23 | -4 | 23 |
| 17 | Химнастика Сеговиана | 23 | -10 | 21 |
| 18 | Расинг Ферол | 23 | -11 | 21 |
| 19 | Валядолид Промесас | 22 | -16 | 18 |
| 20 | Серседа | 23 | -20 | 16 |
Хронология в първенството
| Талавера де ла Рейна | |
| Реал Мадрид Кастиля | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Талавера де ла Рейна | Талавера де ла Рейна | Реал Мадрид Кастиля | Реал Мадрид Кастиля | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Фуенлабрада | 0 - 1 | 6 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 2 | Райо Махадаонда | 0 - 3 | 0 - 3 | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 3 | Депортиво Фабрил | 3 - 0 | 2 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 4 | Рапидо де Боусас | 1 - 1 | 3 - 0 | |||||
| 5 | Атлетико Мадрид Б | 2 - 2 | 1 - 1 | |||||
| 6 | Навалкарнеро | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 7 | Реал Мадрид Кастиля | 2 - 0 | - | - | - | |||
| 8 | Селта Фортуна | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 4 | 1 - 4 | |||
| 9 | Талавера де ла Рейна | - | - | - | 2 - 0 | |||
| 10 | СС Рейес | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | |||
| 11 | Гихуело | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 12 | Унион Адарве | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 13 | Корухо | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||
| 14 | Понферадина | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||
| 15 | Толедо | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 16 | Понтеведра | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 17 | Химнастика Сеговиана | 2 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 18 | Расинг Ферол | 0 - 1 | 0 - 3 | 0 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
| 19 | Валядолид Промесас | 2 - 1 | 2 - 1 | 4 - 1 | ||||
| 20 | Серседа | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
Класиране в шампионата
| Талавера де ла Рейна | Реал Мадрид Кастиля | |
| Позиция | 9 | 7 |
| Точки | 34 | 34 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 8 |
| Точки | 25 | 13 |
Форма в шампионата
| Талавера де ла Рейна | Реал Мадрид Кастиля | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
7 7 |
9
7 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
1 3 |
4
1 6 |
Голове в шампионата
| Талавера де ла Рейна | Реал Мадрид Кастиля | |
|
Вкарани
Получени |
24
27 |
33
22 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
16
9 |
16
16 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.29 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.33 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.39 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.02.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
