Естония - Мейстрилига (2017)
13:00
Таммека Тарту
ФКИ Левадия Талин
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 6.00 | 5.00 | 1.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 1.14 | 1.11 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.00 | 1.14 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тарту, а гостите от Талин. Разстоянието между двата града е 163.1 км. Мачът ще се играе на стадион Тамме, който има капацитет от 1 600 места. Размерите на терена са 106 x 66 m. Снимки от Google карта стадион Тамме. Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Таммека Тарту - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2017 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 1 - 1 | Силамае Калев | 2.53 | 3.46 | 2.34 |
| 11.04.2017 | Купа на Естония | Тулевик Вилянди | 0 - 0 | Таммека Тарту | 3.38 | 3.57 | 1.87 |
| 07.04.2017 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 1 - 3 | Таммека Тарту | 2.90 | 3.34 | 2.14 |
| 01.04.2017 | Мейстрилига | Флора Талин | 4 - 0 | Таммека Тарту | 1.24 | 5.17 | 9.03 |
| 17.03.2017 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 1 - 1 | Нарва Транс | 2.39 | 3.41 | 2.50 |
| 11.03.2017 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 1 - 1 | Таммека Тарту | 5.75 | 4.32 | 1.45 |
| 03.03.2017 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 2 - 0 | ФКИ Талин | - | - | - |
| 14.01.2017 | Естония | Раквере Тарвас | 0 - 3 | Таммека Тарту | 11.00 | 7.50 | 1.12 |
| 05.11.2016 | Мейстрилига | Пярну Линнамеесконд | 0 - 3 | Таммека Тарту | 4.63 | 4.21 | 1.51 |
| 29.10.2016 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 0 - 1 | Номе Калю | 7.19 | 4.73 | 1.31 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
ФКИ Левадия Талин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2017 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 0 - 2 | Левадия Талин | 8.37 | 5.84 | 1.23 |
| 08.04.2017 | Мейстрилига | Левадия Талин | 3 - 1 | Нарва Транс | 1.24 | 5.07 | 8.98 |
| 31.03.2017 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 0 - 1 | Левадия Талин | 2.63 | 3.22 | 2.40 |
| 18.03.2017 | Мейстрилига | Левадия Талин | 7 - 0 | Пайде Линнамеесконд | 1.15 | 6.67 | 11.89 |
| 11.03.2017 | Мейстрилига | Левадия Талин | 5 - 0 | Силамае Калев | 1.39 | 4.24 | 6.28 |
| 04.03.2017 | Мейстрилига | Флора Талин | 1 - 1 | Левадия Талин | 2.49 | 3.19 | 2.49 |
| 05.11.2016 | Мейстрилига | Левадия Талин | 2 - 1 | Флора Талин | 2.30 | 3.29 | 2.70 |
| 29.10.2016 | Мейстрилига | Раквере Тарвас | 0 - 1 | Левадия Талин | 19.69 | 11.70 | 1.03 |
| 22.10.2016 | Мейстрилига | Левадия Талин | 2 - 0 | Пярну Линнамеесконд | 1.05 | 9.99 | 16.11 |
| 18.10.2016 | Купа на Естония | ФКИ Талин | 2 - 1 | Левадия Талин | 2.39 | 3.41 | 2.51 |
Общо 8 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.09.2016 | Мейстрилига | Левадия Талин | 4 - 0 | Таммека Тарту | 1.08 | 8.23 | 17.03 |
| 16.08.2016 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 1 - 2 | Левадия Талин | 9.02 | 5.90 | 1.21 |
| 29.04.2016 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 1 - 4 | Левадия Талин | 7.31 | 4.69 | 1.31 |
| 22.04.2016 | Мейстрилига | Левадия Талин | 1 - 1 | Таммека Тарту | 1.18 | 5.73 | 11.16 |
| 03.10.2015 | Мейстрилига | Левадия Талин | 1 - 0 | Таммека Тарту | 1.13 | 6.96 | 11.72 |
| 15.08.2015 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 1 - 6 | Левадия Талин | 11.86 | 7.45 | 1.12 |
| 26.06.2015 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 2 - 3 | Левадия Талин | 18.31 | 8.39 | 1.07 |
| 21.03.2015 | Мейстрилига | Левадия Талин | 2 - 1 | Таммека Тарту | 1.05 | 9.05 | 20.33 |
| 26.09.2014 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 0 - 1 | Левадия Талин | 16.84 | 8.33 | 1.07 |
| 15.08.2014 | Мейстрилига | Левадия Талин | 1 - 0 | Таммека Тарту | 1.04 | 10.11 | 18.73 |
В последните 10 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 9 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Таммека Тарту имат изиграни 5 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 5 победи и нямат равен мач.
Мейстрилига класиране към 22.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Флора Талин | 7 | +12 | 17 |
| 2 | ФКИ Левадия Талин | 6 | +17 | 16 |
| 3 | Номе Калю | 6 | +6 | 13 |
| 4 | Нарва Транс | 6 | +3 | 10 |
| 5 | ФКИ Талин | 7 | +7 | 9 |
| 6 | Таммека Тарту | 6 | 0 | 9 |
| 7 | Пайде Линнамеесконд | 7 | -12 | 9 |
| 8 | Силамае Калев | 7 | -8 | 4 |
| 9 | Тулевик Вилянди | 6 | -10 | 3 |
| 10 | Вапрус Пярну | 6 | -15 | 1 |
Хронология в първенството
| Таммека Тарту | |
| ФКИ Левадия Талин | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Таммека Тарту | Таммека Тарту | ФКИ Левадия Талин | ФКИ Левадия Талин | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Флора Талин | 4 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 2 | ФКИ Левадия Талин | - | - | - | ||||
| 3 | Номе Калю | |||||||
| 4 | Нарва Транс | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 5 | ФКИ Талин | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 6 | Таммека Тарту | - | - | - | ||||
| 7 | Пайде Линнамеесконд | 7 - 0 | ||||||
| 8 | Силамае Калев | 1 - 1 | 1 - 1 | 5 - 0 | ||||
| 9 | Тулевик Вилянди | 1 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 10 | Вапрус Пярну | 1 - 1 | ||||||
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Таммека Тарту | ФКИ Левадия Талин | |
| Позиция | 6 | 2 |
| Точки | 9 | 16 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 1 |
| Точки | 5 | 7 |
Форма в шампионата
| Таммека Тарту | ФКИ Левадия Талин | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
3 1 |
5
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
2 0 |
2
1 0 |
Голове в шампионата
| Таммека Тарту | ФКИ Левадия Талин | |
|
Вкарани
Получени |
8
8 |
19
2 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
4
2 |
4
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 6.00 | 5.00 | 1.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 1.14 | 1.11 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.00 | 1.14 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
