Естония - Мейстрилига (2017)
16:00
Таммека Тарту
Флора Талин
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 9.00 | 6.00 | 1.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.33 | 1.11 | 1.04 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 8.50 | 1.05 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.07.2017 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тарту, а гостите от Талин. Разстоянието между двата града е 163.1 км. Мачът ще се играе на стадион Тамме, който има капацитет от 1 600 места. Размерите на терена са 106 x 66 m. Снимки от Google карта стадион Тамме. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Таммека Тарту - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.07.2017 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 1 - 4 | ФКИ Талин | 8.00 | 4.55 | 1.30 |
| 08.07.2017 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 2 - 1 | Таммека Тарту | 1.16 | 5.96 | 11.75 |
| 01.07.2017 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 2 - 1 | Вапрус Пярну | 1.31 | 4.68 | 6.95 |
| 16.06.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 2 | Таммека Тарту | 1.46 | 4.10 | 5.23 |
| 03.06.2017 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 0 - 2 | Флора Талин | 9.12 | 5.46 | 1.21 |
| 30.05.2017 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 1 - 1 | Таммека Тарту | 3.47 | 3.47 | 1.84 |
| 27.05.2017 | Купа на Естония | ФКИ Талин | 2 - 0 | Таммека Тарту | 1.24 | 4.97 | 9.09 |
| 23.05.2017 | Мейстрилига | Силамае Калев | 2 - 0 | Таммека Тарту | 1.84 | 3.57 | 3.40 |
| 20.05.2017 | Мейстрилига | Левадия Талин | 2 - 1 | Таммека Тарту | 1.13 | 6.92 | 11.54 |
| 12.05.2017 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 0 - 0 | Пайде Линнамеесконд | 2.56 | 3.36 | 2.34 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Флора Талин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.07.2017 | Мейстрилига | Флора Талин | 3 - 3 | Левадия Талин | 2.45 | 3.22 | 2.52 |
| 09.07.2017 | Мейстрилига | Левадия Талин | 0 - 0 | Флора Талин | 2.16 | 3.23 | 2.92 |
| 06.07.2017 | ЛЕ Квалификации | Флора Талин | 2 - 3 | Домжале | 3.43 | 3.33 | 1.98 |
| 29.06.2017 | ЛЕ Квалификации | Домжале | 2 - 0 | Флора Талин | 1.54 | 3.73 | 5.84 |
| 22.06.2017 | Приятелски срещи | Флора Талин | 2 - 0 | АИК Стокхолм | 5.44 | 3.97 | 1.49 |
| 19.06.2017 | Мейстрилига | Флора Талин | 2 - 0 | Номе Калю | 1.90 | 3.27 | 3.52 |
| 16.06.2017 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 0 - 10 | Флора Талин | 15.07 | 8.73 | 1.07 |
| 03.06.2017 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 0 - 2 | Флора Талин | 9.12 | 5.46 | 1.21 |
| 29.05.2017 | Мейстрилига | Флора Талин | 3 - 2 | Силамае Калев | 1.16 | 5.87 | 11.49 |
| 23.05.2017 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 1 - 3 | Флора Талин | 13.69 | 7.23 | 1.11 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.06.2017 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 0 - 2 | Флора Талин | 9.12 | 5.46 | 1.21 |
| 01.04.2017 | Мейстрилига | Флора Талин | 4 - 0 | Таммека Тарту | 1.24 | 5.17 | 9.03 |
| 16.09.2016 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 3 - 2 | Флора Талин | 12.46 | 7.69 | 1.11 |
| 22.07.2016 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 0 - 4 | Флора Талин | 5.37 | 4.41 | 1.43 |
| 16.05.2016 | Мейстрилига | Флора Талин | 0 - 0 | Таммека Тарту | 1.17 | 6.05 | 11.17 |
| 03.05.2016 | Купа на Естония | Флора Талин | 2 - 0 | Таммека Тарту | 1.23 | 5.33 | 9.34 |
| 04.04.2016 | Мейстрилига | Флора Талин | 0 - 0 | Таммека Тарту | 1.14 | 6.70 | 11.86 |
| 18.09.2015 | Мейстрилига | Флора Талин | 2 - 1 | Таммека Тарту | 1.10 | 7.63 | 13.11 |
| 21.08.2015 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 1 - 4 | Флора Талин | 14.03 | 7.79 | 1.09 |
| 26.05.2015 | Мейстрилига | Флора Талин | 7 - 0 | Таммека Тарту | 1.08 | 8.03 | 16.89 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 7 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Таммека Тарту имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
Мейстрилига класиране към 22.07.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Флора Талин | 19 | +45 | 49 |
| 2 | ФКИ Левадия Талин | 20 | +41 | 48 |
| 3 | Номе Калю | 18 | +33 | 39 |
| 4 | ФКИ Талин | 20 | +36 | 36 |
| 5 | Нарва Транс | 19 | -1 | 25 |
| 6 | Силамае Калев | 19 | -16 | 19 |
| 7 | Таммека Тарту | 19 | -15 | 18 |
| 8 | Пайде Линнамеесконд | 19 | -22 | 17 |
| 9 | Тулевик Вилянди | 19 | -41 | 10 |
| 10 | Вапрус Пярну | 20 | -60 | 8 |
Хронология в първенството
| Таммека Тарту | |
| Флора Талин | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Таммека Тарту | Таммека Тарту | Флора Талин | Флора Талин | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Флора Талин | 0 - 2 | 4 - 0 | 0 - 2 | - | - | - | |
| 2 | ФКИ Левадия Талин | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 3 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 3 | Номе Калю | 1 - 3 | 5 - 1 | 1 - 3 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 4 | ФКИ Талин | 1 - 4 | 2 - 1 | 1 - 4 | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 5 | Нарва Транс | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 4 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 6 | Силамае Калев | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 3 - 2 | |||
| 7 | Таммека Тарту | - | - | - | 4 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 8 | Пайде Линнамеесконд | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 3 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 9 | Тулевик Вилянди | 1 - 1 | 7 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 10 | Вапрус Пярну | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 0 - 10 | 0 - 10 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Таммека Тарту | Флора Талин | |
| Позиция | 7 | 1 |
| Точки | 18 | 49 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 2 |
| Точки | 9 | 20 |
Форма в шампионата
| Таммека Тарту | Флора Талин | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
6 9 |
15
4 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
3 4 |
6
2 0 |
Голове в шампионата
| Таммека Тарту | Флора Талин | |
|
Вкарани
Получени |
19
34 |
55
10 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
8
14 |
21
2 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 9.00 | 6.00 | 1.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.33 | 1.11 | 1.04 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 8.50 | 1.05 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.07.2017 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
