Естония - Мейстрилига (2017)
19:30
Таммека Тарту
Нарва Транс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.45 | 3.80 | 2.38 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.25 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.03.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тарту, а гостите от Нарва. Разстоянието между двата града е 139.2 км. Мачът ще се играе на стадион Тамме, който има капацитет от 1 600 места. Размерите на терена са 106 x 66 m. Снимки от Google карта стадион Тамме. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Таммека Тарту - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2017 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 1 - 1 | Таммека Тарту | 5.75 | 4.32 | 1.45 |
| 03.03.2017 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 2 - 0 | ФКИ Талин | - | - | - |
| 14.01.2017 | Естония | Раквере Тарвас | 0 - 3 | Таммека Тарту | 11.00 | 7.50 | 1.12 |
| 05.11.2016 | Мейстрилига | Пярну Линнамеесконд | 0 - 3 | Таммека Тарту | 4.63 | 4.21 | 1.51 |
| 29.10.2016 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 0 - 1 | Номе Калю | 7.19 | 4.73 | 1.31 |
| 22.10.2016 | Мейстрилига | Силамае Калев | 1 - 2 | Таммека Тарту | 1.56 | 3.81 | 4.70 |
| 14.10.2016 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 1 - 0 | Таммека Тарту | 1.12 | 6.92 | 13.09 |
| 30.09.2016 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 1 - 4 | Пайде Линнамеесконд | 2.57 | 3.53 | 2.28 |
| 24.09.2016 | Мейстрилига | Левадия Талин | 4 - 0 | Таммека Тарту | 1.08 | 8.23 | 17.03 |
| 16.09.2016 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 3 - 2 | Флора Талин | 12.46 | 7.69 | 1.11 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Нарва Транс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 2 | ФКИ Талин | 4.59 | 4.01 | 1.55 |
| 04.03.2017 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 1 - 5 | Нарва Транс | 1.70 | 3.68 | 4.03 |
| 05.11.2016 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 0 - 0 | Нарва Транс | 1.65 | 4.08 | 3.82 |
| 29.10.2016 | Мейстрилига | Пярну Линнамеесконд | 1 - 7 | Нарва Транс | 4.89 | 4.08 | 1.50 |
| 21.10.2016 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 0 | ФКИ Талин | 12.02 | 6.24 | 1.16 |
| 15.10.2016 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 2 | Флора Талин | 9.96 | 7.02 | 1.16 |
| 01.10.2016 | Мейстрилига | Раквере Тарвас | 0 - 6 | Нарва Транс | 8.08 | 5.23 | 1.25 |
| 24.09.2016 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 3 | Номе Калю | 7.71 | 4.50 | 1.32 |
| 17.09.2016 | Мейстрилига | Силамае Калев | 2 - 1 | Нарва Транс | 1.49 | 3.79 | 5.58 |
| 13.09.2016 | Мейстрилига | Нарва Транс | 4 - 2 | Таммека Тарту | 1.58 | 4.07 | 4.24 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.2016 | Мейстрилига | Нарва Транс | 4 - 2 | Таммека Тарту | 1.58 | 4.07 | 4.24 |
| 23.08.2016 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 0 - 2 | Нарва Транс | 2.48 | 3.45 | 2.42 |
| 19.06.2016 | Мейстрилига | Нарва Транс | 4 - 1 | Таммека Тарту | 2.01 | 3.49 | 3.01 |
| 04.03.2016 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 2 - 2 | Нарва Транс | 3.40 | 3.69 | 1.86 |
| 07.11.2015 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 2 - 1 | Нарва Транс | 2.48 | 3.62 | 2.29 |
| 17.07.2015 | Мейстрилига | Нарва Транс | 4 - 2 | Таммека Тарту | 1.41 | 4.29 | 5.91 |
| 02.06.2015 | Мейстрилига | Нарва Транс | 6 - 0 | Таммека Тарту | 1.76 | 3.56 | 3.75 |
| 11.04.2015 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 3 - 1 | Нарва Транс | 4.83 | 3.79 | 1.57 |
| 13.09.2014 | Мейстрилига | Нарва Транс | 2 - 1 | Таммека Тарту | 2.09 | 3.67 | 2.74 |
| 30.08.2014 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 2 - 1 | Нарва Транс | 2.32 | 3.31 | 2.58 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 6 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Таммека Тарту имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Мейстрилига класиране към 17.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ФКИ Левадия Талин | 2 | +5 | 4 |
| 2 | Номе Калю | 2 | +4 | 4 |
| 3 | Таммека Тарту | 2 | +2 | 4 |
| 4 | Нарва Транс | 2 | +3 | 3 |
| 5 | Тулевик Вилянди | 2 | 0 | 3 |
| 6 | ФКИ Талин | 2 | -1 | 3 |
| 7 | Пайде Линнамеесконд | 2 | -3 | 3 |
| 8 | Флора Талин | 2 | 0 | 2 |
| 9 | Вапрус Пярну | 2 | -4 | 1 |
| 10 | Силамае Калев | 2 | -6 | 0 |
Хронология в първенството
| Таммека Тарту | |
| Нарва Транс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Таммека Тарту | Таммека Тарту | Нарва Транс | Нарва Транс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ФКИ Левадия Талин | |||||||
| 2 | Номе Калю | |||||||
| 3 | Таммека Тарту | - | - | - | ||||
| 4 | Нарва Транс | - | - | - | ||||
| 5 | Тулевик Вилянди | |||||||
| 6 | ФКИ Талин | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 2 | ||||
| 7 | Пайде Линнамеесконд | 1 - 5 | 1 - 5 | |||||
| 8 | Флора Талин | |||||||
| 9 | Вапрус Пярну | 1 - 1 | ||||||
| 10 | Силамае Калев | |||||||
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Таммека Тарту | Нарва Транс | |
| Позиция | 3 | 4 |
| Точки | 4 | 3 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 2 |
| Точки | 3 | 3 |
Форма в шампионата
| Таммека Тарту | Нарва Транс | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 0 |
1
0 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 0 |
1
0 0 |
Голове в шампионата
| Таммека Тарту | Нарва Транс | |
|
Вкарани
Получени |
3
1 |
6
3 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
2
0 |
5
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.45 | 3.80 | 2.38 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.25 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.03.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
