Сингапур - Висша Лига (2018)
14:45
Тампайнс Роувърс
Балестиер Халса
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 4.75 | 7.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.18 | 3.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 6.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.61 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.05.2018 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тампайнс, а гостите от Тоа Пайох. Разстоянието между двата града е 10.1 км. Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тампайнс Роувърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.04.2018 | Други Международни | Тампайнс Роувърс | 2 - 4 | Персия Джакарта | 5.85 | 4.37 | 1.40 |
| 21.04.2018 | Висша Лига | Уориърс ФК | 0 - 0 | Тампайнс Роувърс | 3.78 | 3.77 | 1.72 |
| 18.04.2018 | Висша Лига | Тампайнс Роувърс | 4 - 0 | Хоуганг Юнайтед | 1.48 | 4.07 | 5.12 |
| 10.04.2018 | Други Международни | Сонглам Нгеан Вин | 2 - 1 | Тампайнс Роувърс | 1.18 | 5.87 | 10.14 |
| 07.04.2018 | Висша Лига | Тампайнс Роувърс | 3 - 1 | Гейланг Интернешънъл | 1.40 | 4.44 | 5.70 |
| 31.03.2018 | Висша Лига | Джуронг | 2 - 1 | Тампайнс Роувърс | 1.55 | 3.82 | 4.73 |
| 14.03.2018 | Други Международни | Джохор Дарул Такзим | 2 - 1 | Тампайнс Роувърс | 1.20 | 5.91 | 8.95 |
| 06.03.2018 | Други Международни | Тампайнс Роувърс | 0 - 0 | Джохор Дарул Такзим | 5.37 | 4.29 | 1.43 |
| 28.02.2018 | Други Международни | Персия Джакарта | 4 - 1 | Тампайнс Роувърс | 1.32 | 4.50 | 7.75 |
| 10.02.2018 | Други Международни | Тампайнс Роувърс | 0 - 2 | Сонглам Нгеан Вин | 2.69 | 3.45 | 2.23 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Балестиер Халса - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2018 | Висша Лига | Балестиер Халса | 2 - 1 | Уориърс ФК | 3.29 | 3.23 | 2.00 |
| 22.04.2018 | Висша Лига | Хоуганг Юнайтед | 1 - 1 | Балестиер Халса | 2.29 | 3.25 | 2.71 |
| 14.04.2018 | Висша Лига | Гейланг Интернешънъл | 0 - 1 | Балестиер Халса | 1.89 | 3.47 | 3.35 |
| 11.04.2018 | Висша Лига | Балестиер Халса | 3 - 1 | Йънг Лайънс | 2.79 | 3.31 | 2.20 |
| 08.04.2018 | Висша Лига | Балестиер Халса | 0 - 1 | Джуронг | 6.91 | 4.95 | 1.30 |
| 04.04.2018 | Висша Лига | Лайън С. Сейлърс | 3 - 1 | Балестиер Халса | 1.28 | 5.00 | 7.45 |
| 02.11.2017 | Висша Лига | Хоуганг Юнайтед | 0 - 1 | Балестиер Халса | 1.79 | 3.47 | 3.72 |
| 26.10.2017 | Висша Лига | Балестиер Халса | 0 - 3 | Джуронг | 7.71 | 4.93 | 1.28 |
| 20.10.2017 | Висша Лига | Лайън С. Сейлърс | 2 - 0 | Балестиер Халса | 1.28 | 4.95 | 7.63 |
| 16.10.2017 | Висша Лига | Бруней ДПММ | 1 - 4 | Балестиер Халса | 1.80 | 3.49 | 3.69 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.2017 | Висша Лига | Балестиер Халса | 0 - 1 | Тампайнс Роувърс | 6.58 | 4.56 | 1.34 |
| 14.07.2017 | Купа на Лигата | Балестиер Халса | 3 - 0 | Тампайнс Роувърс | 2.43 | 3.83 | 2.37 |
| 17.06.2017 | Висша Лига | Тампайнс Роувърс | 3 - 1 | Балестиер Халса | 1.20 | 5.59 | 9.71 |
| 11.03.2017 | Висша Лига | Балестиер Халса | 0 - 1 | Тампайнс Роувърс | 5.19 | 3.98 | 1.50 |
| 22.10.2016 | Висша Лига | Тампайнс Роувърс | 2 - 0 | Балестиер Халса | 1.16 | 6.06 | 11.32 |
| 17.06.2016 | Висша Лига | Балестиер Халса | 2 - 3 | Тампайнс Роувърс | 4.00 | 3.55 | 1.71 |
| 07.04.2016 | Висша Лига | Тампайнс Роувърс | 1 - 0 | Балестиер Халса | 1.52 | 3.90 | 5.07 |
| 05.11.2015 | Висша Лига | Балестиер Халса | 4 - 3 | Тампайнс Роувърс | 2.79 | 3.37 | 2.18 |
| 21.08.2015 | Висша Лига | Тампайнс Роувърс | 0 - 0 | Балестиер Халса | 2.10 | 3.35 | 2.94 |
| 26.06.2015 | Купа на Лигата | Тампайнс Роувърс | 2 - 2 | Балестиер Халса | 2.10 | 3.54 | 2.77 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Тампайнс Роувърс имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 02.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Джуронг | 5 | +14 | 15 |
| 2 | Балестиер Халса | 6 | +1 | 10 |
| 3 | Тампайнс Роувърс | 4 | +5 | 7 |
| 4 | Бруней ДПММ | 3 | +3 | 6 |
| 5 | Йънг Лайънс | 3 | +1 | 6 |
| 6 | Лайън Сити Сейлърс | 4 | -2 | 6 |
| 7 | Уориърс ФК | 5 | -2 | 3 |
| 8 | Хоуганг Юнайтед | 4 | -6 | 2 |
| 9 | Гейланг Интернешънъл | 6 | -14 | 1 |
Хронология в първенството
| Тампайнс Роувърс | |
| Балестиер Халса | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Тампайнс Роувърс | Тампайнс Роувърс | Балестиер Халса | Балестиер Халса | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Джуронг | 2 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 2 | Балестиер Халса | - | - | - | ||||
| 3 | Тампайнс Роувърс | - | - | - | ||||
| 4 | Бруней ДПММ | |||||||
| 5 | Йънг Лайънс | 3 - 1 | ||||||
| 6 | Лайън Сити Сейлърс | 3 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 7 | Уориърс ФК | 0 - 0 | 2 - 1 | |||||
| 8 | Хоуганг Юнайтед | 4 - 0 | 4 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 9 | Гейланг Интернешънъл | 3 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Тампайнс Роувърс | Балестиер Халса | |
| Позиция | 3 | 2 |
| Точки | 7 | 10 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 2 |
| Точки | 6 | 4 |
Форма в шампионата
| Тампайнс Роувърс | Балестиер Халса | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
1 1 |
3
1 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
0 0 |
1
1 1 |
Голове в шампионата
| Тампайнс Роувърс | Балестиер Халса | |
|
Вкарани
Получени |
8
3 |
8
7 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
7
1 |
3
4 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 4.75 | 7.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.18 | 3.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 6.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.61 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.05.2018 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
