Англия - ФА Къп (2024 - 2025)
17:00
Тамуорт
Макълсфийлд Таун
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.35 | 3.70 | 2.35 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.22 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.10.2024 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тамуорт, а гостите от Макълсфийлд. Разстоянието между двата града е 75.4 км. Мачът ще се играе на стадион Дъ Ламб Граунд, който има капацитет от 4 000 места, от които седящи 518. Снимки от Google карта стадион Дъ Ламб Граунд. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Отговорна Игра
Тамуорт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.10.2024 | Нац. Лига | Тамуорт | 2 - 1 | Гейтсхед | 3.45 | 3.53 | 1.90 |
| 05.10.2024 | Нац. Лига | Халифакс Таун | 3 - 2 | Тамуорт | 1.82 | 3.28 | 3.99 |
| 28.09.2024 | Нац. Лига | Тамуорт | 1 - 2 | Олтринкам | 2.46 | 3.38 | 2.50 |
| 24.09.2024 | Нац. Лига | Файлд | 1 - 2 | Тамуорт | 2.00 | 3.42 | 3.23 |
| 21.09.2024 | Нац. Лига | Брейнтри Таун | 0 - 1 | Тамуорт | 2.03 | 3.23 | 3.35 |
| 14.09.2024 | Нац. Лига | Тамуорт | 3 - 1 | Мейдънхед Юнайтед | 2.54 | 3.20 | 2.56 |
| 07.09.2024 | Нац. Лига | Ийстли | 1 - 0 | Тамуорт | 1.69 | 3.66 | 4.24 |
| 31.08.2024 | Нац. Лига | Барнет | 7 - 0 | Тамуорт | 1.42 | 4.31 | 6.07 |
| 26.08.2024 | Нац. Лига | Тамуорт | 3 - 2 | Алдършот Таун | 2.59 | 3.33 | 2.41 |
| 24.08.2024 | Нац. Лига | Бостън Юнайтед | 1 - 1 | Тамуорт | 2.77 | 3.09 | 2.37 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Макълсфийлд Таун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.08.2024 | Приятелски срещи | Макълсфийлд Таун | 0 - 1 | Честър | - | - | - |
| 23.07.2024 | Приятелски срещи | Макълсфийлд Таун | 2 - 2 | Рочдейл | 2.87 | 3.65 | 2.03 |
| 06.04.2024 | ФА Трофи | Гейтсхед | 2 - 1 | Макълсфийлд Таун | 1.58 | 4.18 | 4.28 |
| 13.01.2024 | ФА Трофи | Макълсфийлд Таун | 5 - 0 | Доркинг Уонд. | 2.31 | 3.60 | 2.53 |
| 18.11.2023 | ФА Трофи | Олфритън Таун | 2 - 4 | Макълсфийлд Таун | 1.96 | 3.53 | 3.19 |
| 14.10.2023 | ФА Къп | Олфритън Таун | 3 - 1 | Макълсфийлд Таун | 2.19 | 3.48 | 2.79 |
| 08.07.2023 | Приятелски срещи | Макълсфийлд Таун | 0 - 1 | Дъ Ню Сейнтс | - | - | - |
| 29.10.2022 | ФА Трофи | Макълсфийлд Таун | 0 - 2 | Гайзли | 2.23 | 3.04 | 2.91 |
| 30.07.2022 | Приятелски срещи | Рексъм | 4 - 0 | Макълсфийлд Таун | 1.60 | 3.85 | 4.72 |
| 23.07.2022 | Приятелски срещи | Макълсфийлд Таун | 4 - 0 | Йорк Сити | - | - | - |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.03.2014 | Нац. Лига | Макълсфийлд Таун | 2 - 1 | Тамуорт | 1.63 | 3.66 | 4.66 |
| 30.11.2013 | Англия | Тамуорт | 2 - 0 | Макълсфийлд Таун | 2.40 | 3.20 | 2.55 |
| 05.10.2013 | Нац. Лига | Тамуорт | 1 - 0 | Макълсфийлд Таун | 2.72 | 3.16 | 2.41 |
| 12.02.2013 | Нац. Лига | Тамуорт | 0 - 0 | Макълсфийлд Таун | 2.81 | 3.30 | 2.29 |
| 06.11.2012 | Нац. Лига | Макълсфийлд Таун | 2 - 0 | Тамуорт | 1.70 | 3.55 | 4.44 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Тамуорт имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Тамуорт класиране в Национална Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Барнет | 13 | +16 | 30 |
| 2 | Форест Грийн Роувърс | 13 | +13 | 27 |
| 3 | Йорк Сити | 13 | +12 | 26 |
| 4 | Гейтсхед | 13 | +7 | 26 |
| 5 | Рочдейл | 13 | +11 | 24 |
| 6 | Олдъм | 13 | +5 | 23 |
| 7 | Ийстли | 13 | +2 | 21 |
| 8 | Халифакс Таун | 13 | +3 | 20 |
| 9 | Сътън Юнайтед | 13 | +2 | 19 |
| 10 | Йоувил | 13 | 0 | 18 |
| 11 | Олтринкам | 13 | -2 | 18 |
| 12 | Солихъл Муурс | 13 | -3 | 18 |
| 13 | Дагенъм и Редбридж | 13 | +6 | 17 |
| 14 | Тамуорт | 13 | -7 | 17 |
| 15 | Уокинг | 13 | -3 | 16 |
| 16 | Хартлипул | 13 | -3 | 16 |
| 17 | Саутенд | 13 | -2 | 14 |
| 18 | Алдършот Таун | 13 | -3 | 14 |
| 19 | Мейдънхед Юнайтед | 13 | -4 | 14 |
| 20 | Брейнтри Таун | 13 | -5 | 13 |
| 21 | Файлд | 13 | -8 | 12 |
| 22 | Бостън Юнайтед | 13 | -12 | 9 |
| 23 | Уелдстоун | 13 | -9 | 8 |
| 24 | Ебсфлийт Юнайтед | 13 | -16 | 6 |
Макълсфийлд Таун класиране
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.35 | 3.70 | 2.35 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.22 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.10.2024 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра