Сингапур - Висша Лига (2025 - 2026)
понеделник, 18 май, 2026
14:30
Танджонг Пагар Юнайтед
Хоуганг Юнайтед
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Танджонг Пагар Юнайтед
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.50 |
4.10 |
1.70 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.00 |
1.20 |
1.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.75 |
1.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
9.00 |
1.07 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.60 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
2.10 |
1.67 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
3.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Куинстаун, а гостите от Хоуганг.
Разстоянието между двата града е 12.4 км.
Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Танджонг Пагар Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Висша Лига |
Балестиер Халса |
6 - 0 |
Танджонг Пагар Юнайтед |
1.42 |
4.70 |
5.17 |
| 05.05.2026 |
Висша Лига |
Танджонг Пагар Юнайтед |
1 - 2 |
Хоуганг Юнайтед |
7.53 |
5.52 |
1.26 |
| 25.04.2026 |
Висша Лига |
Албирекс Ниигата СИНГ |
4 - 0 |
Танджонг Пагар Юнайтед |
1.07 |
9.34 |
17.05 |
| 19.04.2026 |
Висша Лига |
Гейланг Интернешънъл |
2 - 1 |
Танджонг Пагар Юнайтед |
1.24 |
5.51 |
8.19 |
| 10.04.2026 |
Висша Лига |
Танджонг Пагар Юнайтед |
0 - 1 |
Йънг Лайънс |
2.48 |
3.59 |
2.32 |
| 06.04.2026 |
Висша Лига |
Танджонг Пагар Юнайтед |
0 - 4 |
Лайън С. Сейлърс |
- |
- |
- |
| 16.03.2026 |
Висша Лига |
Танджонг Пагар Юнайтед |
0 - 3 |
Тампайнс Роувърс |
14.08 |
8.14 |
1.10 |
| 06.03.2026 |
Висша Лига |
Танджонг Пагар Юнайтед |
0 - 2 |
Албирекс Ниигата СИНГ |
9.36 |
6.40 |
1.18 |
| 01.03.2026 |
Висша Лига |
Танджонг Пагар Юнайтед |
1 - 4 |
Балестиер Халса |
3.85 |
4.35 |
1.61 |
| 23.02.2026 |
Висша Лига |
Хоуганг Юнайтед |
3 - 0 |
Танджонг Пагар Юнайтед |
1.45 |
4.63 |
4.96 |
Общо 10 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 6 загуби
в последните 6 домакинства.
Хоуганг Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Висша Лига |
Хоуганг Юнайтед |
0 - 1 |
Тампайнс Роувърс |
6.99 |
5.08 |
1.30 |
| 05.05.2026 |
Висша Лига |
Танджонг Пагар Юнайтед |
1 - 2 |
Хоуганг Юнайтед |
7.53 |
5.52 |
1.26 |
| 27.04.2026 |
Висша Лига |
Балестиер Халса |
0 - 3 |
Хоуганг Юнайтед |
2.34 |
3.81 |
2.36 |
| 18.04.2026 |
Висша Лига |
Хоуганг Юнайтед |
0 - 4 |
Албирекс Ниигата СИНГ |
5.02 |
4.29 |
1.47 |
| 12.04.2026 |
Висша Лига |
Лайън С. Сейлърс |
4 - 1 |
Хоуганг Юнайтед |
1.10 |
7.94 |
14.43 |
| 04.04.2026 |
Висша Лига |
Хоуганг Юнайтед |
0 - 1 |
Гейланг Интернешънъл |
2.37 |
3.67 |
2.42 |
| 14.03.2026 |
Висша Лига |
Йънг Лайънс |
0 - 2 |
Хоуганг Юнайтед |
5.75 |
4.93 |
1.37 |
| 09.03.2026 |
Висша Лига |
Хоуганг Юнайтед |
1 - 2 |
Балестиер Халса |
2.57 |
3.95 |
2.13 |
| 27.02.2026 |
Висша Лига |
Тампайнс Роувърс |
3 - 0 |
Хоуганг Юнайтед |
1.37 |
4.65 |
6.14 |
| 23.02.2026 |
Висша Лига |
Хоуганг Юнайтед |
3 - 0 |
Танджонг Пагар Юнайтед |
1.45 |
4.63 |
4.96 |
Общо 4 победи и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.05.2026 |
Висша Лига |
Танджонг Пагар Юнайтед |
1 - 2 |
Хоуганг Юнайтед |
7.53 |
5.52 |
1.26 |
| 23.02.2026 |
Висша Лига |
Хоуганг Юнайтед |
3 - 0 |
Танджонг Пагар Юнайтед |
1.45 |
4.63 |
4.96 |
| 07.11.2025 |
Купа на Сингапур |
Танджонг Пагар Юнайтед |
2 - 3 |
Хоуганг Юнайтед |
3.37 |
4.18 |
1.74 |
| 13.05.2025 |
Висша Лига |
Танджонг Пагар Юнайтед |
1 - 1 |
Хоуганг Юнайтед |
4.45 |
4.63 |
1.48 |
| 01.11.2024 |
Висша Лига |
Хоуганг Юнайтед |
6 - 0 |
Танджонг Пагар Юнайтед |
1.41 |
4.86 |
4.98 |
| 11.08.2024 |
Висша Лига |
Хоуганг Юнайтед |
5 - 1 |
Танджонг Пагар Юнайтед |
1.71 |
4.19 |
3.51 |
| 26.05.2024 |
Висша Лига |
Танджонг Пагар Юнайтед |
1 - 1 |
Хоуганг Юнайтед |
4.03 |
4.37 |
1.56 |
| 19.04.2024 |
Приятелски срещи |
Хоуганг Юнайтед |
1 - 0 |
Танджонг Пагар Юнайтед |
- |
- |
- |
| 25.09.2023 |
Купа на Сингапур |
Танджонг Пагар Юнайтед |
2 - 1 |
Хоуганг Юнайтед |
2.83 |
3.94 |
2.03 |
| 19.08.2023 |
Висша Лига |
Хоуганг Юнайтед |
3 - 3 |
Танджонг Пагар Юнайтед |
1.72 |
4.23 |
3.46 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 6 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Танджонг Пагар Юнайтед имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 18.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Лайън Сити Сейлърс |
20 |
16 |
3 |
1 |
68 |
11 |
+57 |
51 |
| 2 |
Тампайнс Роувърс |
20 |
14 |
4 |
2 |
55 |
19 |
+36 |
46 |
| 3 |
Албирекс Ниигата СИНГ |
20 |
14 |
2 |
4 |
44 |
19 |
+25 |
44 |
| 4 |
Балестиер Халса |
21 |
11 |
2 |
8 |
44 |
46 |
-2 |
35 |
| 5 |
Хоуганг Юнайтед |
20 |
8 |
0 |
12 |
25 |
36 |
-11 |
24 |
| 6 |
Гейланг Интернешънъл |
21 |
7 |
3 |
11 |
29 |
42 |
-13 |
24 |
| 7 |
Йънг Лайънс |
20 |
1 |
3 |
16 |
12 |
57 |
-45 |
6 |
| 8 |
Танджонг Пагар Юнайтед |
20 |
1 |
1 |
18 |
15 |
62 |
-47 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Танджонг Пагар Юнайтед |
|
| Хоуганг Юнайтед |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Танджонг Пагар Юнайтед |
Танджонг Пагар Юнайтед |
|
Хоуганг Юнайтед |
Хоуганг Юнайтед |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Лайън Сити Сейлърс |
0 - 4 |
7 - 0 |
0 - 4 |
|
1 - 5 |
4 - 1 |
4 - 1 |
| 2 |
Тампайнс Роувърс |
0 - 3 |
2 - 1 |
0 - 3 |
|
0 - 1 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 3 |
Албирекс Ниигата СИНГ |
0 - 2 |
4 - 0 |
0 - 2 |
|
0 - 4 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 4 |
Балестиер Халса |
1 - 4 |
6 - 0 |
1 - 4 |
|
1 - 2 |
0 - 3 |
0 - 3 |
| 5 |
Хоуганг Юнайтед |
1 - 2 |
3 - 0 |
1 - 2 |
|
- |
- |
- |
| 6 |
Гейланг Интернешънъл |
1 - 3 |
2 - 1 |
1 - 3 |
|
0 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 7 |
Йънг Лайънс |
0 - 1 |
1 - 1 |
0 - 1 |
|
2 - 0 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 8 |
Танджонг Пагар Юнайтед |
- |
- |
- |
|
3 - 0 |
1 - 2 |
1 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Танджонг Пагар Юнайтед |
Хоуганг Юнайтед |
| Победи |
1 |
8 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
18 |
12 |
| Вкарани Голове |
15 |
25 |
| Получени Голове |
62 |
36 |
| Средно Вкарани |
0.75 |
1.25 |
| Средно Получени |
3.10 |
1.80 |
| Мачове Вкарал |
50% |
70% |
| Мачове Получил |
100% |
75% |
| Гол/Гол |
50% |
45% |
| Над 1.5 |
95% |
90% |
| Над 2.5 |
85% |
70% |
| Над 3.5 |
45% |
25% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
6 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
9 |
4 |
| Вкарани Голове |
8 |
17 |
| Получени Голове |
30 |
15 |
| Средно Вкарани |
0.80 |
1.70 |
| Средно Получени |
3.00 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
40% |
90% |
| Мачове Получил |
100% |
70% |
| Гол/Гол |
40% |
60% |
| Над 1.5 |
90% |
100% |
| Над 2.5 |
80% |
80% |
| Над 3.5 |
50% |
20% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.50 |
4.10 |
1.70 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.00 |
1.20 |
1.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.75 |
1.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
9.00 |
1.07 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.60 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
2.10 |
1.67 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
3.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Танджонг Пагар Юнайтед
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака