Шампионат на Африканските Нации Квалификации (2022)
18:00
Танзания
Судан
с резултат 5 - 6 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.98 | 3.22 | 3.46 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.28 | 1.71 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.60 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.68 | 1.41 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.55 | 2.33 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 4.52 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.09 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.11.2024 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра
Танзания - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.2024 | ШАН Квалификации | Судан | 1 - 0 | Танзания | - | - | - |
| 15.10.2024 | КАН Квалификации | Танзания | 0 - 2 | Конго ДР | 3.83 | 2.83 | 2.06 |
| 10.10.2024 | КАН Квалификации | Конго ДР | 1 - 0 | Танзания | 1.33 | 3.95 | 9.99 |
| 10.09.2024 | КАН Квалификации | Гвинея | 1 - 2 | Танзания | 1.71 | 3.10 | 5.08 |
| 04.09.2024 | КАН Квалификации | Танзания | 0 - 0 | Етиопия | 1.83 | 2.95 | 4.48 |
| 11.06.2024 | СП квал. CAF | Замбия | 0 - 1 | Танзания | 1.68 | 3.30 | 5.21 |
| 02.06.2024 | Приятелски срещи | Индонезия | 0 - 0 | Танзания | 2.80 | 3.25 | 2.39 |
| 19.05.2024 | Приятелски срещи | Судан | 0 - 1 | Танзания | - | - | - |
| 25.03.2024 | Приятелски срещи | Танзания | 3 - 0 | Монголия | 1.21 | 6.06 | 11.13 |
| 22.03.2024 | Приятелски срещи | България | 1 - 0 | Танзания | 1.79 | 3.40 | 4.45 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба в последните 3 домакинства.
Судан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.2024 | ШАН Квалификации | Судан | 1 - 0 | Танзания | - | - | - |
| 15.10.2024 | КАН Квалификации | Судан | 2 - 0 | Гана | 5.13 | 3.04 | 1.74 |
| 10.10.2024 | КАН Квалификации | Гана | 0 - 0 | Судан | 1.25 | 4.58 | 11.93 |
| 09.09.2024 | КАН Квалификации | Ангола | 2 - 1 | Судан | 1.56 | 3.19 | 6.66 |
| 04.09.2024 | КАН Квалификации | Судан | 1 - 0 | Нигер | 1.94 | 2.96 | 3.92 |
| 11.06.2024 | СП квал. CAF | Южен Судан | 0 - 3 | Судан | 3.76 | 2.72 | 2.20 |
| 06.06.2024 | СП квал. CAF | Мавритания | 0 - 2 | Судан | 1.72 | 3.22 | 4.93 |
| 19.05.2024 | Приятелски срещи | Судан | 0 - 1 | Танзания | - | - | - |
| 26.03.2024 | Приятелски срещи | Гвинея-Бисау | 2 - 1 | Судан | 2.18 | 3.05 | 3.21 |
| 23.03.2024 | Приятелски срещи | Судан | 1 - 0 | Гвинея-Бисау | 3.26 | 2.78 | 2.48 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.2024 | ШАН Квалификации | Судан | 1 - 0 | Танзания | - | - | - |
| 19.05.2024 | Приятелски срещи | Судан | 0 - 1 | Танзания | - | - | - |
| 15.10.2023 | Приятелски срещи | Судан | 1 - 1 | Танзания | - | - | - |
| 29.03.2022 | Приятелски срещи | Танзания | 1 - 1 | Судан | - | - | - |
| 14.12.2019 | СЕСАФА Къп | Судан | 0 - 0 | Танзания | 3.06 | 3.00 | 2.20 |
| 18.10.2019 | ШАН Квалификации | Судан | 1 - 2 | Танзания | 1.67 | 3.06 | 5.70 |
| 22.09.2019 | ШАН Квалификации | Танзания | 0 - 1 | Судан | 1.81 | 3.00 | 4.41 |
| 25.11.2012 | Други Международни | Танзания | 2 - 0 | Судан | 2.55 | 3.25 | 2.45 |
| 17.12.2007 | Приятелски срещи | Танзания | 1 - 2 | Судан | - | - | - |
В последните 9 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Танзания имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.98 | 3.22 | 3.46 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.28 | 1.71 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.60 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.68 | 1.41 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.55 | 2.33 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 4.52 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.09 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.11.2024 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра