Малта - Премиер Лига (2016 - 2017)
17:00
Таршин Рейнбоус
Балзан
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 7.50 | 4.75 | 1.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 1.17 | 1.07 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.00 | 1.14 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Таршин, а гостите от Балзан. Мачът ще се играе в Атард, разстоянието от Атард до Таршин е 7.5 км., а от Атард до Балзан е 1.7 км. Мачът ще се играе на стадион Национален стадион Та Али, който има капацитет от 16 997 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Национален стадион Та Али. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Таршин Рейнбоус - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2017 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 1 - 1 | Таршин Рейнбоус | 3.30 | 3.84 | 1.84 |
| 09.04.2017 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 1 - 3 | Моста ФК | 1.67 | 3.77 | 4.04 |
| 04.04.2017 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 1 - 1 | Таршин Рейнбоус | 2.02 | 3.54 | 2.99 |
| 01.04.2017 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 1 - 1 | Хамрун Спартанс | 2.64 | 3.56 | 2.25 |
| 18.03.2017 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 0 - 1 | Флориана | 4.23 | 4.10 | 1.59 |
| 11.03.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 0 | Таршин Рейнбоус | 2.81 | 3.33 | 2.18 |
| 04.03.2017 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 0 - 1 | Биркиркара | 4.97 | 3.71 | 1.56 |
| 25.02.2017 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 1 - 0 | Таршин Рейнбоус | 3.31 | 3.74 | 1.83 |
| 11.02.2017 | Премиер Лига | Хибърниънс | 1 - 0 | Таршин Рейнбоус | 1.53 | 4.35 | 4.31 |
| 05.02.2017 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 1 - 1 | Валета | 6.02 | 3.81 | 1.47 |
Общо 4 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Балзан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2017 | Премиер Лига | Балзан | 2 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 1.33 | 4.49 | 7.16 |
| 08.04.2017 | Премиер Лига | Биркиркара | 3 - 1 | Балзан | 2.29 | 3.64 | 2.50 |
| 05.04.2017 | Премиер Лига | Балзан | 3 - 1 | Гзира Юнайтед | 1.42 | 4.53 | 5.33 |
| 02.04.2017 | Премиер Лига | Хибърниънс | 3 - 1 | Балзан | 2.18 | 3.55 | 2.69 |
| 17.03.2017 | Премиер Лига | Балзан | 0 - 1 | Валета | 2.66 | 3.40 | 2.26 |
| 12.03.2017 | Премиер Лига | Флориана | 0 - 2 | Балзан | 2.65 | 3.50 | 2.22 |
| 05.03.2017 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 2 - 5 | Балзан | 9.53 | 5.93 | 1.19 |
| 24.02.2017 | Премиер Лига | Балзан | 7 - 1 | Моста ФК | 1.19 | 5.68 | 10.70 |
| 12.02.2017 | Премиер Лига | Балзан | 1 - 2 | Слима Уондърърс | 1.56 | 3.96 | 4.54 |
| 04.02.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 0 - 1 | Балзан | 5.52 | 4.39 | 1.43 |
Общо 6 победи и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2017 | Премиер Лига | Балзан | 2 - 2 | Таршин Рейнбоус | 1.63 | 3.97 | 4.06 |
| 29.10.2016 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 2 - 2 | Балзан | 4.37 | 3.94 | 1.59 |
| 01.03.2016 | Група за Титлата | Балзан | 2 - 2 | Таршин Рейнбоус | 1.46 | 4.00 | 5.44 |
| 06.12.2015 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 3 - 0 | Балзан | 4.67 | 3.80 | 1.57 |
| 13.09.2015 | Премиер Лига | Балзан | 0 - 0 | Таршин Рейнбоус | 1.63 | 3.85 | 4.14 |
| 20.03.2015 | Група за Титлата | Балзан | 3 - 2 | Таршин Рейнбоус | 1.40 | 4.29 | 5.85 |
| 04.01.2015 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 0 - 5 | Балзан | 3.13 | 3.60 | 1.94 |
| 27.09.2014 | Премиер Лига | Балзан | 3 - 2 | Таршин Рейнбоус | 2.30 | 3.57 | 2.50 |
| 01.02.2014 | Премиер Лига | Балзан | 3 - 2 | Таршин Рейнбоус | 2.00 | 3.60 | 2.90 |
| 28.09.2013 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 3 - 1 | Балзан | 1.85 | 3.75 | 3.15 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 4 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Таршин Рейнбоус имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Премиер Лига класиране към 22.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хибърниънс | 30 | +28 | 65 |
| 2 | Балзан | 30 | +24 | 60 |
| 3 | Валета | 30 | +27 | 59 |
| 4 | Биркиркара | 30 | +31 | 55 |
| 5 | Флориана | 30 | +13 | 50 |
| 6 | Слима Уондърърс | 30 | +7 | 45 |
| 7 | Сейнт Андрюс ФК | 30 | -5 | 34 |
| 8 | Таршин Рейнбоус | 30 | -4 | 32 |
| 9 | Гзира Юнайтед | 30 | -9 | 32 |
| 10 | Хамрун Спартанс | 30 | -17 | 29 |
| 11 | Моста ФК | 30 | -42 | 17 |
| 12 | Пембрук Атлета | 30 | -53 | 15 |
Хронология в първенството
| Таршин Рейнбоус | |
| Балзан | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Таршин Рейнбоус | Таршин Рейнбоус | Балзан | Балзан | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Хибърниънс | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 2 | Балзан | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | - | - | - | |
| 3 | Валета | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 4 | Биркиркара | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 5 | Флориана | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 6 | Слима Уондърърс | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 8 | Таршин Рейнбоус | - | - | - | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 9 | Гзира Юнайтед | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Хамрун Спартанс | 1 - 1 | 2 - 3 | 1 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 11 | Моста ФК | 1 - 3 | 0 - 2 | 1 - 3 | 7 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 12 | Пембрук Атлета | 7 - 1 | 1 - 1 | 7 - 1 | 4 - 0 | 2 - 5 | 2 - 5 | |
*** По 1 мач в сезон
Класиране в шампионата
| Таршин Рейнбоус | Балзан | |
| Позиция | 8 | 2 |
| Точки | 32 | 60 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 2 |
| Точки | 20 | 30 |
Форма в шампионата
| Таршин Рейнбоус | Балзан | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
11 12 |
18
6 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
5 5 |
9
3 3 |
Голове в шампионата
| Таршин Рейнбоус | Балзан | |
|
Вкарани
Получени |
35
39 |
61
37 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
20
19 |
24
18 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 7.50 | 4.75 | 1.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 1.17 | 1.07 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.00 | 1.14 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
