Малта - Премиер Лига (2016 - 2017)
15:00
Таршин Рейнбоус
Флориана
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.00 | 4.20 | 1.62 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.22 | 1.22 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.40 | 1.30 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.02 | 1.77 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.03.2017 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Таршин, а гостите от Флориана. Мачът ще се играе в Атард, разстоянието от Атард до Таршин е 7.5 км., а от Атард до Флориана е 6.3 км. Мачът ще се играе на стадион Национален стадион Та Али, който има капацитет от 16 997 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Национален стадион Та Али. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Таршин Рейнбоус - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 0 | Таршин Рейнбоус | 2.81 | 3.33 | 2.18 |
| 04.03.2017 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 0 - 1 | Биркиркара | 4.97 | 3.71 | 1.56 |
| 25.02.2017 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 1 - 0 | Таршин Рейнбоус | 3.31 | 3.74 | 1.83 |
| 11.02.2017 | Премиер Лига | Хибърниънс | 1 - 0 | Таршин Рейнбоус | 1.53 | 4.35 | 4.31 |
| 05.02.2017 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 1 - 1 | Валета | 6.02 | 3.81 | 1.47 |
| 28.01.2017 | Премиер Лига | Балзан | 2 - 2 | Таршин Рейнбоус | 1.63 | 3.97 | 4.06 |
| 22.01.2017 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 7 - 1 | Пембрук Атлета | 1.66 | 3.90 | 3.96 |
| 14.01.2017 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 2 | Таршин Рейнбоус | 4.42 | 3.97 | 1.57 |
| 08.01.2017 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 1 - 0 | Слима Уондърърс | 2.78 | 3.36 | 2.19 |
| 18.12.2016 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 2 - 3 | Таршин Рейнбоус | 2.76 | 3.44 | 2.15 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Флориана - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.03.2017 | Премиер Лига | Флориана | 0 - 2 | Балзан | 2.65 | 3.50 | 2.22 |
| 04.03.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 0 - 0 | Флориана | 6.22 | 4.62 | 1.35 |
| 25.02.2017 | Премиер Лига | Флориана | 2 - 0 | Пембрук Атлета | 1.33 | 4.70 | 6.97 |
| 11.02.2017 | Премиер Лига | Биркиркара | 1 - 2 | Флориана | 2.08 | 3.46 | 2.93 |
| 04.02.2017 | Премиер Лига | Флориана | 4 - 0 | Моста ФК | 1.37 | 4.35 | 6.77 |
| 29.01.2017 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 4 - 3 | Флориана | 5.84 | 4.07 | 1.43 |
| 22.01.2017 | Премиер Лига | Флориана | 1 - 3 | Слима Уондърърс | 1.71 | 3.72 | 3.93 |
| 15.01.2017 | Премиер Лига | Хибърниънс | 2 - 2 | Флориана | 2.26 | 3.19 | 2.81 |
| 07.01.2017 | Премиер Лига | Флориана | 5 - 1 | Хамрун Спартанс | 1.55 | 3.94 | 4.66 |
| 17.12.2016 | Премиер Лига | Валета | 0 - 0 | Флориана | 1.63 | 3.72 | 4.39 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.12.2016 | Премиер Лига | Флориана | 1 - 1 | Таршин Рейнбоус | 1.66 | 3.92 | 3.88 |
| 17.09.2016 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 1 - 0 | Флориана | 4.57 | 4.13 | 1.54 |
| 29.04.2016 | Група за Титлата | Флориана | 2 - 3 | Таршин Рейнбоус | 1.91 | 3.43 | 3.34 |
| 10.01.2016 | Премиер Лига | Флориана | 0 - 3 | Таршин Рейнбоус | 1.93 | 3.59 | 3.18 |
| 26.09.2015 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 1 - 1 | Флориана | 3.12 | 3.61 | 1.94 |
| 28.02.2015 | Група за Титлата | Таршин Рейнбоус | 1 - 2 | Флориана | 3.47 | 3.96 | 1.72 |
| 31.01.2015 | Премиер Лига | Флориана | 1 - 1 | Таршин Рейнбоус | 1.67 | 4.00 | 3.80 |
| 02.11.2014 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 1 - 1 | Флориана | 2.49 | 3.35 | 2.40 |
| 12.04.2014 | Група за Изпадане | Таршин Рейнбоус | 0 - 2 | Флориана | 2.57 | 3.50 | 2.20 |
| 09.03.2014 | Група за Изпадане | Флориана | 0 - 3 | Таршин Рейнбоус | 1.75 | 3.75 | 3.60 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Таршин Рейнбоус имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Премиер Лига класиране към 18.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хибърниънс | 26 | +24 | 56 |
| 2 | Балзан | 26 | +25 | 54 |
| 3 | Валета | 26 | +26 | 53 |
| 4 | Биркиркара | 25 | +24 | 44 |
| 5 | Флориана | 25 | +15 | 43 |
| 6 | Слима Уондърърс | 25 | -1 | 34 |
| 7 | Таршин Рейнбоус | 25 | -1 | 29 |
| 8 | Сейнт Андрюс ФК | 26 | -8 | 28 |
| 9 | Гзира Юнайтед | 26 | -9 | 28 |
| 10 | Хамрун Спартанс | 26 | -13 | 28 |
| 11 | Пембрук Атлета | 26 | -41 | 14 |
| 12 | Моста ФК | 26 | -41 | 11 |
Хронология в първенството
| Таршин Рейнбоус | |
| Флориана | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Таршин Рейнбоус | Таршин Рейнбоус | Флориана | Флориана | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Хибърниънс | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 2 | Балзан | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 3 | Валета | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 4 | Биркиркара | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 5 | Флориана | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | - | - | - | |
| 6 | Слима Уондърърс | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 7 | Таршин Рейнбоус | - | - | - | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 4 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 9 | Гзира Юнайтед | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 4 - 3 | 4 - 3 | |
| 10 | Хамрун Спартанс | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 1 | 5 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 11 | Пембрук Атлета | 7 - 1 | 2 - 2 | 7 - 1 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 12 | Моста ФК | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 4 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
*** По 1 мач в сезон
Класиране в шампионата
| Таршин Рейнбоус | Флориана | |
| Позиция | 7 | 5 |
| Точки | 29 | 43 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 5 |
| Точки | 19 | 19 |
Форма в шампионата
| Таршин Рейнбоус | Флориана | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
8 10 |
12
7 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
4 3 |
5
4 3 |
Голове в шампионата
| Таршин Рейнбоус | Флориана | |
|
Вкарани
Получени |
31
32 |
41
26 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
18
14 |
18
15 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.00 | 4.20 | 1.62 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.22 | 1.22 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.40 | 1.30 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.02 | 1.77 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.03.2017 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
