Малта - Премиер Лига (2016 - 2017)
15:00
Таршин Рейнбоус
Сейнт Андрюс ФК
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 4.00 | 2.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.22 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.12.2016 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Таршин, а гостите от Сейнт Андрю'с. Мачът ще се играе в Атард, разстоянието от Атард до Таршин е 7.5 км., а от Атард до Сейнт Андрю'с е 4.8 км. Мачът ще се играе на стадион Национален стадион Та Али, който има капацитет от 16 997 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Национален стадион Та Али. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Таршин Рейнбоус - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.11.2016 | Премиер Лига | Биркиркара | 3 - 1 | Таршин Рейнбоус | 1.31 | 4.68 | 7.65 |
| 19.11.2016 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 1 - 0 | Гзира Юнайтед | 2.32 | 3.42 | 2.57 |
| 05.11.2016 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 1 - 2 | Хибърниънс | 5.61 | 4.37 | 1.43 |
| 29.10.2016 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 2 - 2 | Балзан | 4.37 | 3.94 | 1.59 |
| 22.10.2016 | Премиер Лига | Валета | 1 - 0 | Таршин Рейнбоус | 1.50 | 4.05 | 4.94 |
| 15.10.2016 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 1 - 1 | Моста ФК | 1.78 | 3.72 | 3.49 |
| 01.10.2016 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 2 - 2 | Таршин Рейнбоус | - | - | - |
| 25.09.2016 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 2 - 1 | Таршин Рейнбоус | 2.65 | 3.51 | 2.23 |
| 22.09.2016 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 2 - 1 | Хамрун Спартанс | 2.12 | 3.44 | 2.85 |
| 17.09.2016 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 1 - 0 | Флориана | 4.57 | 4.13 | 1.54 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Сейнт Андрюс ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.11.2016 | Премиер Лига | Флориана | 4 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 1.55 | 4.03 | 4.57 |
| 19.11.2016 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 1 | Биркиркара | 7.25 | 4.86 | 1.30 |
| 05.11.2016 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 0 | Гзира Юнайтед | 1.92 | 3.91 | 2.95 |
| 28.10.2016 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 0 - 0 | Валета | 9.62 | 5.96 | 1.20 |
| 23.10.2016 | Премиер Лига | Хибърниънс | 1 - 0 | Сейнт Андрюс ФК | 1.19 | 5.86 | 10.49 |
| 16.10.2016 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 4 - 1 | Пембрук Атлета | 2.24 | 3.60 | 2.55 |
| 30.09.2016 | Премиер Лига | Балзан | 3 - 0 | Сейнт Андрюс ФК | 1.22 | 5.64 | 8.50 |
| 26.09.2016 | Премиер Лига | Моста ФК | 1 - 0 | Сейнт Андрюс ФК | 2.43 | 3.44 | 2.68 |
| 21.09.2016 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 3 - 0 | Слима Уондърърс | 5.35 | 4.73 | 1.40 |
| 18.09.2016 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 3 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 1.82 | 4.04 | 3.21 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2016 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 0 | Таршин Рейнбоус | 5.29 | 4.16 | 1.45 |
| 19.03.2016 | Група за Титлата | Сейнт Андрюс ФК | 2 - 3 | Таршин Рейнбоус | 9.54 | 6.09 | 1.18 |
| 13.02.2016 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 1 | Таршин Рейнбоус | 8.85 | 6.80 | 1.17 |
| 24.10.2015 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 1 - 0 | Сейнт Андрюс ФК | 1.31 | 4.94 | 6.55 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Таршин Рейнбоус имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Премиер Лига класиране към 03.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Балзан | 13 | +14 | 30 |
| 2 | Хибърниънс | 13 | +10 | 29 |
| 3 | Валета | 13 | +9 | 25 |
| 4 | Биркиркара | 13 | +19 | 24 |
| 5 | Флориана | 13 | +7 | 24 |
| 6 | Слима Уондърърс | 13 | -1 | 17 |
| 7 | Хамрун Спартанс | 13 | -3 | 17 |
| 8 | Сейнт Андрюс ФК | 13 | -8 | 14 |
| 9 | Таршин Рейнбоус | 13 | -7 | 13 |
| 10 | Гзира Юнайтед | 13 | -12 | 9 |
| 11 | Пембрук Атлета | 13 | -16 | 7 |
| 12 | Моста ФК | 13 | -12 | 4 |
Хронология в първенството
| Таршин Рейнбоус | |
| Сейнт Андрюс ФК | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Таршин Рейнбоус | Таршин Рейнбоус | Сейнт Андрюс ФК | Сейнт Андрюс ФК | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Балзан | 2 - 2 | 2 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 2 | Хибърниънс | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 3 | Валета | 1 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 4 | Биркиркара | 0 - 4 | 3 - 1 | 0 - 4 | 1 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 5 | Флориана | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 3 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||
| 6 | Слима Уондърърс | 2 - 1 | 3 - 0 | |||||
| 7 | Хамрун Спартанс | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 8 | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 9 | Таршин Рейнбоус | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 10 | Гзира Юнайтед | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 11 | Пембрук Атлета | 2 - 2 | 4 - 1 | |||||
| 12 | Моста ФК | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
*** По 1 мач в сезон
Класиране в шампионата
| Таршин Рейнбоус | Сейнт Андрюс ФК | |
| Позиция | 9 | 8 |
| Точки | 13 | 14 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 12 |
| Точки | 11 | 0 |
Форма в шампионата
| Таршин Рейнбоус | Сейнт Андрюс ФК | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
4 6 |
4
2 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
2 2 |
0
0 6 |
Голове в шампионата
| Таршин Рейнбоус | Сейнт Андрюс ФК | |
|
Вкарани
Получени |
13
20 |
13
21 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
8
10 |
2
16 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 4.00 | 2.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.22 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.12.2016 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
