Тайван - Висша Лига (2026 - 2027)
неделя, 18 октомври, 2026
13:30
13:30
Тайнан Сити
Тайчун Рок
Прогнози на потребителите
1 0% за Тайнан Сити
X 0% за равен
2 0% за Тайчун Рок
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Тайнан, а гостите от Тайчун. Разстоянието между двата града е 135.8 км. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тайнан Сити - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Висша Лига | Татунг | 0 - 0 | Тайнан Сити | 4.00 | 3.38 | 1.75 |
| 20.09.2026 | Висша Лига | Тайнан Сити | 0 - 2 | АК Тайпе | 1.50 | 3.84 | 5.27 |
| 13.09.2026 | Висша Лига | Хан Юен | 1 - 1 | Тайнан Сити | 3.15 | 3.23 | 2.06 |
| 30.05.2026 | Висша Лига | Тайнан Сити | 1 - 0 | Хан Юен | 1.80 | 3.38 | 3.73 |
| 24.05.2026 | Висша Лига | Тайнан Сити | 2 - 1 | Тайчун Футуро | 1.48 | 3.90 | 5.43 |
| 17.05.2026 | Висша Лига | Хан Юен | 0 - 0 | Тайнан Сити | 3.01 | 3.26 | 2.09 |
| 10.05.2026 | Висша Лига | Тайчун Рок | 2 - 4 | Тайнан Сити | 6.97 | 4.53 | 1.33 |
| 03.05.2026 | Висша Лига | АК Тайпе | 1 - 0 | Тайнан Сити | 3.88 | 3.56 | 1.73 |
| 26.04.2026 | Висша Лига | Тайнан Сити | 4 - 0 | Мин Чуан Юнив. | 1.02 | 12.34 | 44.17 |
| 19.04.2026 | Висша Лига | Тайнан Сити | 1 - 0 | Татунг | 1.45 | 4.16 | 5.39 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Тайчун Рок - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Висша Лига | АК Тайпе | 2 - 1 | Тайчун Рок | 1.60 | 3.67 | 4.58 |
| 20.09.2026 | Висша Лига | Тайчун Рок | 1 - 3 | Тайпауър | 3.45 | 3.44 | 1.87 |
| 13.09.2026 | Висша Лига | Гаосюн Атакърс | 5 - 2 | Тайчун Рок | - | - | - |
| 24.05.2026 | Висша Лига | Тайчун Рок | 3 - 0 | Мин Чуан Юнив. | 1.22 | 5.67 | 8.71 |
| 17.05.2026 | Висша Лига | Тайчун Рок | 1 - 2 | АК Тайпе | 3.16 | 3.34 | 2.00 |
| 10.05.2026 | Висша Лига | Тайчун Рок | 2 - 4 | Тайнан Сити | 6.97 | 4.53 | 1.33 |
| 03.05.2026 | Висша Лига | Тайчун Рок | 1 - 0 | Татунг | 2.70 | 3.25 | 2.28 |
| 26.04.2026 | Висша Лига | Тайчун Рок | 2 - 2 | Тайпауър | 2.63 | 3.23 | 2.28 |
| 19.04.2026 | Висша Лига | Тайчун Футуро | 0 - 1 | Тайчун Рок | 1.37 | 4.35 | 6.33 |
| 12.04.2026 | Висша Лига | Хан Юен | 0 - 2 | Тайчун Рок | 1.29 | 4.62 | 8.49 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Висша Лига | Тайчун Рок | 2 - 4 | Тайнан Сити | 6.97 | 4.53 | 1.33 |
| 21.12.2025 | Висша Лига | Тайчун Рок | 0 - 0 | Тайнан Сити | 8.47 | 5.46 | 1.23 |
| 28.09.2025 | Висша Лига | Тайнан Сити | 3 - 3 | Тайчун Рок | 1.23 | 5.36 | 8.65 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Тайнан Сити имат изиграна само 1 среща, като са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 18.10.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Гаосюн Атакърс | 3 | +5 | 7 |
| 2 | АК Тайпе | 3 | +2 | 6 |
| 2 | Тайпауър | 3 | +2 | 6 |
| 4 | Татунг | 3 | +1 | 5 |
| 5 | Хан Юен | 3 | 0 | 3 |
| 6 | Тайчун Футуро | 3 | -2 | 3 |
| 7 | Тайнан Сити | 3 | -2 | 2 |
| 8 | Тайчун Рок | 3 | -6 | 0 |
Хронология в първенството
| Тайнан Сити | |
| Тайчун Рок | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Тайнан Сити | Тайнан Сити | Тайчун Рок | Тайчун Рок | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Гаосюн Атакърс | 5 - 2 | 5 - 2 | |||||
| 2 | АК Тайпе | 0 - 2 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 2 | Тайпауър | 1 - 3 | ||||||
| 4 | Татунг | 0 - 0 | ||||||
| 5 | Хан Юен | 1 - 1 | ||||||
| 6 | Тайчун Футуро | |||||||
| 7 | Тайнан Сити | - | - | - | ||||
| 8 | Тайчун Рок | - | - | - | ||||
*** По 3 мача в сезон
Представяне в Шампионата
| Тайнан Сити | Тайчун Рок | |
| Победи | 0 | 0 |
| Равни | 2 | 0 |
| Загуби | 1 | 3 |
| Вкарани Голове | 1 | 4 |
| Получени Голове | 3 | 10 |
| Средно Вкарани | 0.33 | 1.33 |
| Средно Получени | 1.00 | 3.33 |
| Мачове Вкарал | 33% | 100% |
| Мачове Получил | 67% | 100% |
| Гол/Гол | 33% | 100% |
| Над 1.5 | 67% | 100% |
| Над 2.5 | 0% | 100% |
| Над 3.5 | 0% | 67% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 0 | 0 |
| Равни | 0 | 0 |
| Загуби | 1 | 2 |
| Вкарани Голове | 0 | 3 |
| Получени Голове | 2 | 7 |
| Средно Вкарани | 0.00 | 1.50 |
| Средно Получени | 2.00 | 3.50 |
| Мачове Вкарал | 0% | 100% |
| Мачове Получил | 100% | 100% |
| Гол/Гол | 0% | 100% |
| Над 1.5 | 100% | 100% |
| Над 2.5 | 0% | 100% |
| Над 3.5 | 0% | 50% |
Прогнози на потребителите
1 0% за Тайнан Сити
X 0% за равен
2 0% за Тайчун Рок
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
