Южна Корея - К-Лига 2 (2026)
събота, 17 октомври, 2026
08:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.53 |
3.90 |
4.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.22 |
2.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.22 |
4.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.25 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тегу, а гостите от Чонгжу.
Разстоянието между двата града е 130.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Тегу,
който има капацитет от
65 000 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Тегу.
Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тегу - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 19.09.2026 |
К-Лига 2 |
Сеул Е-Ланд |
2 - 1 |
Тегу |
2.08 |
3.60 |
2.89 |
| 12.09.2026 |
К-Лига 2 |
Тегу |
3 - 1 |
Йонгин |
1.49 |
4.14 |
5.31 |
| 04.09.2026 |
К-Лига 2 |
Паджу Фронтиър |
0 - 0 |
Тегу |
4.64 |
3.95 |
1.58 |
| 28.08.2026 |
К-Лига 2 |
Ансан Грийнърс |
1 - 2 |
Тегу |
6.09 |
4.56 |
1.39 |
| 22.08.2026 |
К-Лига 2 |
Тегу |
1 - 1 |
Пусан АйПарк |
1.92 |
3.60 |
3.27 |
| 16.08.2026 |
К-Лига 2 |
Тегу |
2 - 0 |
Чунгнам Асан |
1.82 |
3.67 |
3.58 |
| 07.08.2026 |
К-Лига 2 |
Кьонсан |
0 - 1 |
Тегу |
3.68 |
3.58 |
1.82 |
| 01.08.2026 |
К-Лига 2 |
Хуасон |
5 - 1 |
Тегу |
3.24 |
3.46 |
1.98 |
| 25.07.2026 |
К-Лига 2 |
Тегу |
1 - 2 |
Сувон ФК |
1.83 |
3.78 |
3.41 |
| 18.07.2026 |
К-Лига 2 |
Гимпо |
1 - 1 |
Тегу |
2.84 |
3.33 |
2.20 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Чунгбук Чонгжу - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.10.2026 |
К-Лига 2 |
Чунгбук Чонгжу |
3 - 1 |
Съннам |
2.59 |
3.15 |
2.50 |
| 20.09.2026 |
К-Лига 2 |
Ансан Грийнърс |
2 - 3 |
Чунгбук Чонгжу |
3.56 |
3.33 |
1.91 |
| 12.09.2026 |
К-Лига 2 |
Чунгнам Асан |
0 - 1 |
Чунгбук Чонгжу |
2.10 |
3.28 |
3.08 |
| 04.09.2026 |
К-Лига 2 |
Чунгбук Чонгжу |
0 - 2 |
Сеул Е-Ланд |
3.89 |
3.61 |
1.76 |
| 29.08.2026 |
К-Лига 2 |
Хуасон |
2 - 1 |
Чунгбук Чонгжу |
1.82 |
3.44 |
3.81 |
| 23.08.2026 |
К-Лига 2 |
Чунгбук Чонгжу |
1 - 1 |
Кьонсан |
2.53 |
3.21 |
2.50 |
| 15.08.2026 |
К-Лига 2 |
Чунгбук Чонгжу |
2 - 1 |
Чуннам Драгонс |
2.42 |
3.23 |
2.63 |
| 07.08.2026 |
К-Лига 2 |
Гимпо |
3 - 0 |
Чунгбук Чонгжу |
1.72 |
3.45 |
4.33 |
| 01.08.2026 |
К-Лига 2 |
Чунгбук Чонгжу |
2 - 2 |
Сувон Самсунг Блюуингс |
4.99 |
3.76 |
1.57 |
| 29.07.2026 |
ФА Къп |
Чунгбук Чонгжу |
1 - 3 |
Анянг |
3.22 |
3.32 |
1.97 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.07.2026 |
К-Лига 2 |
Чунгбук Чонгжу |
1 - 5 |
Тегу |
4.26 |
3.57 |
1.70 |
| 17.04.2024 |
ФА Къп |
Тегу |
1 - 1 |
Чунгбук Чонгжу |
1.37 |
4.22 |
6.99 |
В последните 2 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Тегу имат изиграна само 1 среща,
като са завършили наравно.
К-Лига 2 класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сувон Самсунг Блюуингс |
26 |
17 |
5 |
4 |
43 |
21 |
+22 |
56 |
| 2 |
Сувон ФК |
26 |
14 |
9 |
3 |
51 |
29 |
+22 |
51 |
| 3 |
Сеул Е-Ланд |
27 |
15 |
6 |
6 |
46 |
30 |
+16 |
51 |
| 4 |
Тегу |
26 |
13 |
7 |
6 |
48 |
35 |
+13 |
46 |
| 5 |
Хуасон |
27 |
12 |
8 |
7 |
41 |
28 |
+13 |
44 |
| 6 |
Пусан АйПарк |
27 |
12 |
6 |
9 |
42 |
35 |
+7 |
42 |
| 7 |
Чунгнам Асан |
26 |
9 |
8 |
9 |
35 |
32 |
+3 |
35 |
| 8 |
Гимпо |
26 |
8 |
11 |
7 |
31 |
31 |
0 |
35 |
| 9 |
Кьонсан |
26 |
8 |
10 |
8 |
31 |
31 |
0 |
34 |
| 10 |
Чунгбук Чонгжу |
27 |
6 |
14 |
7 |
34 |
42 |
-8 |
32 |
| 11 |
Съннам |
26 |
7 |
10 |
9 |
29 |
33 |
-4 |
31 |
| 12 |
Паджу Фронтиър |
26 |
8 |
6 |
12 |
25 |
29 |
-4 |
30 |
| 13 |
Йонгин |
26 |
5 |
12 |
9 |
32 |
37 |
-5 |
27 |
| 14 |
Чеонан Сити |
27 |
5 |
11 |
11 |
31 |
37 |
-6 |
26 |
| 15 |
Чуннам Драгонс |
26 |
5 |
9 |
12 |
30 |
44 |
-14 |
24 |
| 16 |
Ансан Грийнърс |
27 |
6 |
4 |
17 |
28 |
53 |
-25 |
22 |
| 17 |
Кимхе 2008 |
26 |
2 |
8 |
16 |
20 |
50 |
-30 |
14 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Тегу |
|
| Чунгбук Чонгжу |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Тегу |
Тегу |
|
Чунгбук Чонгжу |
Чунгбук Чонгжу |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Сувон Самсунг Блюуингс |
|
0 - 0 |
|
|
2 - 2 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 2 |
Сувон ФК |
1 - 2 |
2 - 2 |
1 - 2 |
|
1 - 4 |
|
|
| 3 |
Сеул Е-Ланд |
1 - 3 |
2 - 1 |
1 - 3 |
|
0 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 4 |
Тегу |
- |
- |
- |
|
1 - 5 |
|
|
| 5 |
Хуасон |
1 - 0 |
5 - 1 |
1 - 0 |
|
2 - 3 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 6 |
Пусан АйПарк |
1 - 1 |
3 - 1 |
1 - 1 |
|
1 - 2 |
|
|
| 7 |
Чунгнам Асан |
2 - 0 |
2 - 3 |
2 - 0 |
|
0 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 8 |
Гимпо |
3 - 3 |
1 - 1 |
3 - 3 |
|
1 - 1 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 9 |
Кьонсан |
2 - 0 |
0 - 1 |
2 - 0 |
|
1 - 1 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 10 |
Чунгбук Чонгжу |
|
1 - 5 |
|
|
- |
- |
- |
| 11 |
Съннам |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
3 - 1 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 12 |
Паджу Фронтиър |
1 - 0 |
0 - 0 |
1 - 0 |
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 13 |
Йонгин |
3 - 1 |
1 - 1 |
3 - 1 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 14 |
Чеонан Сити |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
1 - 0 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 15 |
Чуннам Драгонс |
4 - 2 |
|
4 - 2 |
|
2 - 1 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 16 |
Ансан Грийнърс |
3 - 0 |
1 - 2 |
3 - 0 |
|
1 - 1 |
2 - 3 |
2 - 3 |
| 17 |
Кимхе 2008 |
|
1 - 4 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Тегу |
Чунгбук Чонгжу |
| Победи |
13 |
6 |
| Равни |
7 |
14 |
| Загуби |
6 |
7 |
| Вкарани Голове |
48 |
34 |
| Получени Голове |
35 |
42 |
| Средно Вкарани |
1.85 |
1.26 |
| Средно Получени |
1.35 |
1.56 |
| Мачове Вкарал |
92% |
81% |
| Мачове Получил |
69% |
81% |
| Гол/Гол |
69% |
74% |
| Над 1.5 |
81% |
81% |
| Над 2.5 |
62% |
56% |
| Над 3.5 |
42% |
37% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
8 |
3 |
| Равни |
2 |
8 |
| Загуби |
3 |
2 |
| Вкарани Голове |
26 |
17 |
| Получени Голове |
16 |
18 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.31 |
| Средно Получени |
1.23 |
1.38 |
| Мачове Вкарал |
100% |
77% |
| Мачове Получил |
62% |
77% |
| Гол/Гол |
62% |
69% |
| Над 1.5 |
85% |
77% |
| Над 2.5 |
62% |
62% |
| Над 3.5 |
38% |
38% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.53 |
3.90 |
4.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.22 |
2.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.22 |
4.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.25 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака