Южна Корея - К-Лига 1 (2017)
13:00
Тегу
Кимчхон Сангму
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.80 | 3.30 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 1.34 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.73 | 2.08 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.05.2017 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тегу, а гостите от Кимчхон. Разстоянието между двата града е 53.0 км. Мачът ще се играе на стадион Тегу, който има капацитет от 65 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Тегу. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тегу - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2017 | К-Лига 1 | Тегу | 1 - 2 | Чеджу СК | 3.50 | 3.32 | 1.93 |
| 13.05.2017 | К-Лига 1 | Кануън | 2 - 1 | Тегу | 2.16 | 2.98 | 3.27 |
| 06.05.2017 | К-Лига 1 | Тегу | 0 - 2 | Чонбук Хюндай Моторс | 4.28 | 3.41 | 1.73 |
| 03.05.2017 | К-Лига 1 | Улсан ХД | 1 - 0 | Тегу | 1.89 | 3.15 | 3.89 |
| 30.04.2017 | К-Лига 1 | Тегу | 2 - 1 | Сеул | 3.56 | 3.17 | 1.99 |
| 22.04.2017 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 4 - 2 | Тегу | 1.65 | 3.47 | 4.89 |
| 19.04.2017 | ФА Къп | Тегу | 1 - 2 | Кьонсан | 2.21 | 3.02 | 3.09 |
| 15.04.2017 | К-Лига 1 | Поханг Стийлърс | 2 - 1 | Тегу | 2.00 | 3.17 | 3.50 |
| 09.04.2017 | К-Лига 1 | Тегу | 2 - 1 | Чуннам Драгонс | 2.24 | 3.03 | 3.09 |
| 01.04.2017 | К-Лига 1 | Кимчхон Сангму | 1 - 1 | Тегу | 2.19 | 3.05 | 3.15 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Кимчхон Сангму - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2017 | К-Лига 1 | Кимчхон Сангму | 1 - 3 | Сувон Самсунг Блюуингс | 3.11 | 3.09 | 2.18 |
| 14.05.2017 | К-Лига 1 | Кимчхон Сангму | 2 - 2 | Сеул | 3.18 | 3.10 | 2.14 |
| 06.05.2017 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 4 - 1 | Кимчхон Сангму | 1.76 | 3.46 | 4.02 |
| 03.05.2017 | К-Лига 1 | Кимчхон Сангму | 0 - 1 | Инчхън Юнайтед | 1.96 | 3.21 | 3.57 |
| 29.04.2017 | К-Лига 1 | Поханг Стийлърс | 1 - 2 | Кимчхон Сангму | 2.07 | 3.17 | 3.31 |
| 23.04.2017 | К-Лига 1 | Кимчхон Сангму | 1 - 0 | Куанджу | 2.28 | 2.98 | 3.06 |
| 16.04.2017 | К-Лига 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 4 - 1 | Кимчхон Сангму | 1.56 | 3.64 | 5.40 |
| 08.04.2017 | К-Лига 1 | Сувон Самсунг Блюуингс | 0 - 0 | Кимчхон Сангму | 1.86 | 3.29 | 3.91 |
| 01.04.2017 | К-Лига 1 | Кимчхон Сангму | 1 - 1 | Тегу | 2.19 | 3.05 | 3.15 |
| 19.03.2017 | К-Лига 1 | Улсан ХД | 0 - 1 | Кимчхон Сангму | 1.93 | 3.29 | 3.59 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.04.2017 | К-Лига 1 | Кимчхон Сангму | 1 - 1 | Тегу | 2.19 | 3.05 | 3.15 |
| 11.11.2012 | К-Лига 1 | Кимчхон Сангму | 0 - 2 | Тегу *** | - | - | - |
| 16.09.2012 | К-Лига 1 | Тегу | 2 - 0 | Кимчхон Сангму *** | 1.67 | 3.47 | 4.63 |
| 14.07.2012 | К-Лига 1 | Кимчхон Сангму | 1 - 1 | Тегу | 3.05 | 3.16 | 2.19 |
| 21.04.2012 | К-Лига 1 | Тегу | 2 - 1 | Кимчхон Сангму | 2.11 | 3.16 | 3.21 |
| 02.07.2011 | К-Лига 1 | Кимчхон Сангму | 1 - 2 | Тегу | 2.20 | 3.21 | 2.94 |
| 05.06.2011 | К-Лига 1 | Тегу | 0 - 0 | Кимчхон Сангму | 2.36 | 3.16 | 2.73 |
| 16.10.2010 | К-Лига 1 | Кимчхон Сангму | 0 - 3 | Тегу | 2.18 | 3.17 | 2.88 |
| 27.02.2010 | К-Лига 1 | Тегу | 1 - 2 | Кимчхон Сангму | - | - | - |
В последните 9 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Тегу имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
*** - Служебен резултат
К-Лига 1 класиране към 28.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 13 | +8 | 25 |
| 2 | Чеджу СК | 12 | +13 | 23 |
| 3 | Поханг Стийлърс | 13 | +4 | 22 |
| 4 | Улсан ХД | 13 | -3 | 22 |
| 5 | Кануън | 13 | +2 | 21 |
| 6 | Сувон Самсунг Блюуингс | 13 | +2 | 20 |
| 7 | Сеул | 13 | +2 | 17 |
| 8 | Кимчхон Сангму | 12 | -5 | 15 |
| 9 | Чуннам Драгонс | 12 | +1 | 12 |
| 10 | Куанджу | 12 | -8 | 11 |
| 11 | Тегу | 12 | -7 | 9 |
| 12 | Инчхън Юнайтед | 12 | -9 | 8 |
Хронология в първенството
| Тегу | |
| Кимчхон Сангму | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Тегу | Тегу | Кимчхон Сангму | Кимчхон Сангму | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 0 - 2 | 0 - 2 | 4 - 1 | 4 - 1 | |||
| 2 | Чеджу СК | 1 - 2 | 4 - 2 | 1 - 2 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||
| 3 | Поханг Стийлърс | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 4 | Улсан ХД | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 5 | Кануън | 2 - 1 | 1 - 2 | |||||
| 6 | Сувон Самсунг Блюуингс | 1 - 1 | 1 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 7 | Сеул | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 2 | ||||
| 8 | Кимчхон Сангму | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 9 | Чуннам Драгонс | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |||
| 10 | Куанджу | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 11 | Тегу | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 12 | Инчхън Юнайтед | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 1 | ||||
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Тегу | Кимчхон Сангму | |
| Позиция | 11 | 8 |
| Точки | 9 | 15 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 4 |
| Точки | 7 | 10 |
Форма в шампионата
| Тегу | Кимчхон Сангму | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
3 7 |
4
3 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
1 2 |
3
1 2 |
Голове в шампионата
| Тегу | Кимчхон Сангму | |
|
Вкарани
Получени |
13
20 |
14
19 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
7
8 |
8
10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.80 | 3.30 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 1.34 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.73 | 2.08 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.05.2017 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
