Нидерландия - Ерсте Дивизи (2016 - 2017)
21:00
Телстар
Йънг Утрехт
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.75 | 3.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.29 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2017 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Велсен, а гостите от Утрехт. Разстоянието между двата града е 52.1 км. Мачът ще се играе на стадион ТАТА Стийл, който има капацитет от 3 060 места. Снимки от Google карта стадион ТАТА Стийл. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Телстар - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2017 | Ерсте Дивизи | Дордрехт | 0 - 2 | Телстар | 2.06 | 3.43 | 3.15 |
| 14.04.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 5 - 1 | Телстар | 1.17 | 6.35 | 12.48 |
| 07.04.2017 | Ерсте Дивизи | Телстар | 1 - 3 | Йънг Аякс | 4.39 | 4.02 | 1.62 |
| 31.03.2017 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 2 - 0 | Телстар | 1.32 | 5.07 | 7.30 |
| 17.03.2017 | Ерсте Дивизи | Телстар | 1 - 1 | МВВ Маастрихт | 4.27 | 3.66 | 1.70 |
| 13.03.2017 | Ерсте Дивизи | Телстар | 2 - 2 | Еммен | 3.46 | 3.41 | 1.96 |
| 10.03.2017 | Ерсте Дивизи | НАК Бреда | 1 - 0 | Телстар | 1.32 | 4.78 | 7.66 |
| 03.03.2017 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 4 - 2 | Телстар | 1.52 | 4.00 | 5.35 |
| 24.02.2017 | Ерсте Дивизи | Телстар | 2 - 0 | Ден Бош | 2.56 | 3.34 | 2.48 |
| 17.02.2017 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 2 - 1 | Телстар | 1.45 | 4.25 | 5.95 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Йънг Утрехт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 0 - 2 | Камбур | 7.52 | 4.59 | 1.34 |
| 14.04.2017 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 2 - 1 | Йънг Утрехт | 1.26 | 5.70 | 8.06 |
| 10.04.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 2 - 1 | ТОП Ос | 2.09 | 3.76 | 2.86 |
| 03.04.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Аякс | 2 - 0 | Йънг Утрехт | 1.21 | 6.20 | 9.57 |
| 17.03.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 3 - 1 | ФК Айндховен | 4.03 | 3.80 | 1.71 |
| 13.03.2017 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 4 - 1 | Йънг Утрехт | 1.33 | 4.63 | 7.86 |
| 10.03.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 0 - 1 | Ахил '29 | 1.68 | 3.72 | 4.36 |
| 06.03.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 0 - 0 | ВВВ Венло | 7.51 | 4.55 | 1.35 |
| 24.02.2017 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 1 - 1 | Йънг Утрехт | 1.60 | 3.92 | 4.65 |
| 17.02.2017 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 4 - 1 | Йънг Утрехт | 1.79 | 3.66 | 3.85 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.12.2016 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 2 - 1 | Телстар | 2.31 | 3.40 | 2.73 |
Ерсте Дивизи класиране към 21.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ВВВ Венло | 35 | +42 | 76 |
| 2 | Йънг Аякс | 35 | +33 | 67 |
| 3 | Камбур | 35 | +29 | 65 |
| 4 | Йънг ПСВ | 35 | +26 | 62 |
| 5 | Волендам | 35 | +20 | 58 |
| 6 | Алмере Сити | 35 | +11 | 58 |
| 7 | МВВ Маастрихт | 35 | +12 | 57 |
| 8 | НАК Бреда | 35 | +10 | 57 |
| 9 | Еммен | 35 | +9 | 51 |
| 10 | ФК Айндховен | 35 | -4 | 51 |
| 11 | Ваалвийк | 35 | -6 | 50 |
| 12 | Хелмонд Спорт | 35 | -14 | 47 |
| 13 | Де Граафшап | 35 | +7 | 46 |
| 14 | Ден Бош | 35 | -15 | 41 |
| 15 | Телстар | 35 | -18 | 37 |
| 16 | ТОП Ос | 35 | -26 | 37 |
| 17 | Фортуна Ситард | 35 | -13 | 35 |
| 18 | Йънг Утрехт | 35 | -27 | 31 |
| 19 | Дордрехт | 35 | -25 | 23 |
| 20 | Ахил '29 | 35 | -51 | 17 |
Хронология в първенството
| Телстар | |
| Йънг Утрехт | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Телстар | Телстар | Йънг Утрехт | Йънг Утрехт | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ВВВ Венло | 1 - 1 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 2 | Йънг Аякс | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 3 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 3 | Камбур | 0 - 3 | 5 - 1 | 0 - 3 | 0 - 2 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 4 | Йънг ПСВ | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 5 | Волендам | 0 - 1 | 3 - 0 | 0 - 1 | 2 - 4 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 6 | Алмере Сити | 3 - 6 | 2 - 0 | 3 - 6 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 7 | МВВ Маастрихт | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 8 | НАК Бреда | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 2 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 9 | Еммен | 2 - 2 | 0 - 0 | 2 - 2 | 3 - 1 | |||
| 10 | ФК Айндховен | 1 - 4 | 4 - 2 | 1 - 4 | 3 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 11 | Ваалвийк | 0 - 4 | 1 - 0 | 0 - 4 | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 12 | Хелмонд Спорт | 4 - 2 | 3 - 4 | 4 - 2 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 13 | Де Граафшап | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 14 | Ден Бош | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 15 | Телстар | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 16 | ТОП Ос | 3 - 1 | 0 - 2 | 3 - 1 | 2 - 1 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 17 | Фортуна Ситард | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 18 | Йънг Утрехт | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 19 | Дордрехт | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 20 | Ахил '29 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Телстар | Йънг Утрехт | |
| Позиция | 15 | 18 |
| Точки | 37 | 31 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 18 | 20 |
| Точки | 21 | 6 |
Форма в шампионата
| Телстар | Йънг Утрехт | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
10 16 |
8
7 20 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
6 6 |
1
3 13 |
Голове в шампионата
| Телстар | Йънг Утрехт | |
|
Вкарани
Получени |
42
60 |
41
68 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
23
30 |
16
42 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.75 | 3.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.29 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2017 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
