Приятелски Срещи - Клубни
12:00
Теплице
(Чехия)
Таборско
(Чехия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 3.99 | 4.88 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.17 | 2.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 3.86 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.43 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.58 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.47 | 2.46 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.65 | 2.06 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.07.2026 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Теплице, а гостите от Табор. Разстоянието между двата града е 148.8 км.
Отговорна Игра
Теплице - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.07.2026 | Приятелски срещи | Теплице | 0 - 0 | Прибрам | 1.50 | 3.90 | 5.37 |
| 23.05.2026 | Група за Изпадане | Млада Болеслав | 0 - 2 | Теплице | 2.14 | 3.49 | 2.99 |
| 16.05.2026 | Група за Изпадане | Теплице | 2 - 0 | Дукла Прага | 2.93 | 3.09 | 2.35 |
| 12.05.2026 | Група за Изпадане | Злин | 2 - 4 | Теплице | 2.50 | 2.99 | 2.76 |
| 09.05.2026 | Група за Изпадане | Теплице | 2 - 1 | Баник Острава | 2.64 | 3.14 | 2.55 |
| 03.05.2026 | Група за Изпадане | Теплице | 1 - 1 | Словачко | 2.06 | 3.24 | 3.32 |
| 25.04.2026 | 1. Лига | Теплице | 0 - 1 | Храдец Кралове | 2.56 | 3.03 | 2.69 |
| 18.04.2026 | 1. Лига | Злин | 3 - 2 | Теплице | 2.56 | 2.97 | 2.75 |
| 12.04.2026 | 1. Лига | Теплице | 0 - 1 | Спарта Прага | 5.22 | 3.61 | 1.61 |
| 04.04.2026 | 1. Лига | Виктория Пилзен | 2 - 2 | Теплице | 1.36 | 4.34 | 7.68 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Таборско - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.07.2026 | Приятелски срещи | Таборско | 2 - 4 | Бохемианс 1905 Прага | 4.03 | 3.91 | 1.63 |
| 30.06.2026 | Приятелски срещи | Таборско | 0 - 3 | Амщетен | 2.64 | 3.56 | 2.20 |
| 30.05.2026 | Плейофи | Таборско | 0 - 5 | Баник Острава | 4.67 | 3.74 | 1.64 |
| 26.05.2026 | Плейофи | Баник Острава | 3 - 0 | Таборско | 1.25 | 5.35 | 9.45 |
| 23.05.2026 | Национална Лига | Простейов | 2 - 1 | Таборско | 2.18 | 3.36 | 2.85 |
| 16.05.2026 | Национална Лига | Таборско | 1 - 0 | Опава | 1.94 | 3.39 | 3.34 |
| 10.05.2026 | Национална Лига | Славия Прага Б | 2 - 1 | Таборско | 3.12 | 3.47 | 1.99 |
| 06.05.2026 | Национална Лига | Таборско | 2 - 0 | Хрудим | 1.55 | 3.86 | 4.73 |
| 03.05.2026 | Национална Лига | Виктория Жижков | 3 - 1 | Таборско | 2.61 | 3.25 | 2.40 |
| 25.04.2026 | Национална Лига | Таборско | 2 - 1 | Прибрам | 1.72 | 3.63 | 3.86 |
Общо 3 победи и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.01.2022 | Чехия | Теплице | 3 - 3 | Таборско | 1.66 | 4.02 | 3.87 |
| 10.07.2021 | Приятелски срещи | Таборско | 2 - 2 | Теплице | - | - | - |
| 16.01.2019 | Приятелски срещи | Теплице | 6 - 1 | Таборско | 1.40 | 4.97 | 5.01 |
| 19.09.2017 | Купа на Чехия | Таборско | 3 - 4 | Теплице | 5.59 | 4.65 | 1.39 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Теплице имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 3.99 | 4.88 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.17 | 2.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 3.86 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.43 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.58 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.47 | 2.46 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.65 | 2.06 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.07.2026 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра