Италия - Плейофи (2016 - 2017)
неделя, 28 май, 2017
17:30
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.75 |
3.30 |
4.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.33 |
2.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.67 |
2.15 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
28.05.2017 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Терамо, а гостите от Лумецане.
Разстоянието между двата града е 430.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Стадио Гаетано Бонолис,
който има капацитет от
7 498 места, от които седящи 2 000.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Стадио Гаетано Бонолис.
Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Терамо - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.05.2017 |
Плейофи |
Лумецане |
1 - 1 |
Терамо |
2.41 |
2.89 |
2.83 |
| 07.05.2017 |
Серия С - В |
Унион Бреша |
0 - 1 |
Терамо |
3.23 |
3.16 |
2.02 |
| 30.04.2017 |
Серия С - В |
Терамо |
0 - 0 |
Парма |
2.05 |
3.21 |
3.14 |
| 23.04.2017 |
Серия С - В |
Мачератезе 1922 |
0 - 0 |
Терамо |
2.35 |
3.03 |
2.85 |
| 15.04.2017 |
Серия С - В |
Терамо |
0 - 0 |
Форли |
1.68 |
3.26 |
4.86 |
| 09.04.2017 |
Серия С - В |
Терамо |
0 - 1 |
Реджиана |
2.28 |
2.92 |
3.09 |
| 05.04.2017 |
Серия С - В |
Анкона |
0 - 1 |
Терамо |
2.50 |
2.88 |
2.77 |
| 01.04.2017 |
Серия С - В |
Терамо |
2 - 1 |
Самбенедетезе |
2.49 |
2.97 |
2.73 |
| 26.03.2017 |
Серия С - В |
Мантова |
0 - 0 |
Терамо |
1.99 |
3.13 |
3.52 |
| 19.03.2017 |
Серия С - В |
Терамо |
6 - 0 |
Губио |
2.67 |
2.84 |
2.61 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Лумецане - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.05.2017 |
Плейофи |
Лумецане |
1 - 1 |
Терамо |
2.41 |
2.89 |
2.83 |
| 07.05.2017 |
Серия С - В |
Падуа |
2 - 0 |
Лумецане |
1.90 |
3.05 |
3.85 |
| 30.04.2017 |
Серия С - В |
Лумецане |
1 - 2 |
Алма Ювентус Фано |
2.04 |
2.92 |
3.62 |
| 23.04.2017 |
Серия С - В |
Мантова |
1 - 1 |
Лумецане |
2.02 |
2.95 |
3.64 |
| 15.04.2017 |
Серия С - В |
Лумецане |
1 - 1 |
Албинолефе |
2.66 |
2.82 |
2.65 |
| 09.04.2017 |
Серия С - В |
Лумецане |
0 - 1 |
Судтирол |
2.34 |
2.89 |
2.95 |
| 05.04.2017 |
Серия С - В |
Самбенедетезе |
1 - 1 |
Лумецане |
1.87 |
3.27 |
3.73 |
| 02.04.2017 |
Серия С - В |
Лумецане |
2 - 1 |
Анкона |
1.97 |
2.99 |
3.81 |
| 25.03.2017 |
Серия С - В |
Порденоне |
7 - 2 |
Лумецане |
1.54 |
3.56 |
5.58 |
| 19.03.2017 |
Серия С - В |
Лумецане |
1 - 1 |
Мачератезе 1922 |
2.28 |
2.86 |
3.12 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.05.2017 |
Плейофи |
Лумецане |
1 - 1 |
Терамо |
2.41 |
2.89 |
2.83 |
| 23.12.2016 |
Серия С - В |
Терамо |
1 - 1 |
Лумецане |
1.94 |
3.09 |
3.69 |
| 27.08.2016 |
Серия С - В |
Лумецане |
2 - 0 |
Терамо |
2.36 |
2.97 |
2.86 |
В последните 3 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Терамо имат изиграна само 1 среща,
като са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Терамо класиране
Неизвестна дивизия или няма класиране към момента
Лумецане класиране в Серия С - Група А
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Кремонезе |
38 |
24 |
6 |
8 |
68 |
40 |
+28 |
78 |
| 2 |
Алесандрия |
38 |
23 |
9 |
6 |
64 |
33 |
+31 |
78 |
| 3 |
Ливорно |
38 |
19 |
12 |
7 |
51 |
30 |
+21 |
69 |
| 4 |
Арецо |
38 |
18 |
11 |
9 |
50 |
38 |
+12 |
65 |
| 5 |
Джиана Ерминио |
38 |
17 |
12 |
9 |
56 |
43 |
+13 |
63 |
| 6 |
Пиаченца |
38 |
17 |
10 |
11 |
56 |
41 |
+15 |
61 |
| 7 |
Комо |
38 |
15 |
14 |
9 |
55 |
49 |
+6 |
59 |
| 8 |
Витербезе |
38 |
14 |
12 |
12 |
43 |
42 |
+1 |
54 |
| 9 |
Лукезе |
38 |
13 |
14 |
11 |
47 |
39 |
+8 |
51 |
| 10 |
Ренате |
38 |
12 |
15 |
11 |
36 |
36 |
0 |
51 |
| 11 |
Про Пиаченца |
38 |
15 |
6 |
17 |
40 |
42 |
-2 |
51 |
| 12 |
Сиена |
38 |
13 |
6 |
19 |
45 |
49 |
-4 |
45 |
| 13 |
Пистоезе |
38 |
10 |
14 |
14 |
42 |
43 |
-1 |
43 |
| 14 |
Понтедера |
38 |
9 |
16 |
13 |
38 |
50 |
-12 |
43 |
| 15 |
Олбия |
38 |
12 |
6 |
20 |
43 |
59 |
-16 |
42 |
| 16 |
Карарезе |
38 |
10 |
9 |
19 |
44 |
54 |
-10 |
39 |
| 17 |
Прато |
38 |
11 |
6 |
21 |
35 |
59 |
-24 |
39 |
| 18 |
Тутокуойо |
38 |
9 |
11 |
18 |
37 |
53 |
-16 |
38 |
| 19 |
Лупа Рома |
38 |
7 |
12 |
19 |
28 |
48 |
-20 |
33 |
| 20 |
Расинг Рома |
38 |
7 |
9 |
22 |
38 |
68 |
-30 |
30 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.75 |
3.30 |
4.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.33 |
2.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.67 |
2.15 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
28.05.2017 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите