Италия - Серия С - Група В (2016 - 2017)
15:30
Терамо
Мачератезе 1922
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.40 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.30 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.12.2016 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Терамо, а гостите от Мачерата. Разстоянието между двата града е 73.9 км. Мачът ще се играе на стадион Стадио Гаетано Бонолис, който има капацитет от 7 498 места, от които седящи 2 000. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стадио Гаетано Бонолис. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Терамо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.12.2016 | Серия С - В | Форли | 0 - 2 | Терамо | 2.55 | 2.95 | 2.64 |
| 26.11.2016 | Серия С - В | Реджиана | 1 - 0 | Терамо | 1.44 | 3.77 | 6.61 |
| 23.11.2016 | Италия | Терамо | 2 - 0 | Сиена | 2.55 | 3.02 | 2.56 |
| 19.11.2016 | Серия С - В | Терамо | 3 - 2 | Анкона | 2.20 | 2.98 | 3.12 |
| 13.11.2016 | Серия С - В | Самбенедетезе | 2 - 0 | Терамо | 1.76 | 3.30 | 4.26 |
| 05.11.2016 | Серия С - В | Терамо | 0 - 1 | Мантова | 1.80 | 3.18 | 4.10 |
| 02.11.2016 | Италия | Терамо | 2 - 2 | Лупа Рома | 2.20 | 3.02 | 3.01 |
| 29.10.2016 | Серия С - В | Губио | 1 - 5 | Терамо | 1.65 | 3.30 | 4.98 |
| 22.10.2016 | Серия С - В | Терамо | 1 - 3 | Албинолефе | 1.86 | 3.15 | 3.90 |
| 15.10.2016 | Серия С - В | Венеция | 3 - 1 | Терамо | 1.57 | 3.55 | 5.40 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Мачератезе 1922 - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.12.2016 | Серия С - В | Мачератезе 1922 | 1 - 2 | Судтирол | 2.20 | 3.03 | 3.07 |
| 26.11.2016 | Серия С - В | Мачератезе 1922 | 1 - 1 | Форли | 1.68 | 3.32 | 4.63 |
| 22.11.2016 | Италия | Анкона | 2 - 1 | Мачератезе 1922 | 2.33 | 2.98 | 2.88 |
| 19.11.2016 | Серия С - В | Басано Виртус | 0 - 2 | Мачератезе 1922 | 1.49 | 3.68 | 6.07 |
| 12.11.2016 | Серия С - В | Мачератезе 1922 | 0 - 0 | Парма | 3.64 | 3.12 | 1.96 |
| 09.11.2016 | Италия | Мачератезе 1922 | 2 - 1 | Казертана | 2.60 | 3.00 | 2.50 |
| 05.11.2016 | Серия С - В | Унион Бреша | 2 - 0 | Мачератезе 1922 | 1.86 | 3.21 | 3.77 |
| 22.10.2016 | Серия С - В | Реджиана | 1 - 0 | Мачератезе 1922 | 1.61 | 3.45 | 5.05 |
| 15.10.2016 | Серия С - В | Губио | 0 - 1 | Мачератезе 1922 | 1.62 | 3.38 | 5.25 |
| 11.10.2016 | Серия С - В | Албинолефе | 3 - 2 | Мачератезе 1922 | 2.17 | 2.93 | 3.25 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.02.2016 | Серия С - В | Терамо | 1 - 1 | Мачератезе 1922 | 2.39 | 2.99 | 2.75 |
| 18.10.2015 | Серия С - В | Мачератезе 1922 | 3 - 2 | Терамо | 2.24 | 3.05 | 3.00 |
В последните 2 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Терамо имат изиграна само 1 среща, като са завършили наравно.
Серия С - Група В класиране към 07.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Порденоне | 16 | +11 | 33 |
| 2 | Реджиана | 16 | +11 | 33 |
| 3 | Венеция | 16 | +9 | 32 |
| 4 | Самбенедетезе | 16 | +6 | 29 |
| 5 | Падуа | 16 | +7 | 28 |
| 6 | Губио | 16 | +2 | 28 |
| 7 | Басано Виртус | 16 | +9 | 27 |
| 8 | Парма | 16 | +4 | 26 |
| 9 | Унион Бреша | 16 | +6 | 25 |
| 10 | Албинолефе | 16 | +4 | 24 |
| 11 | Судтирол | 16 | -2 | 18 |
| 12 | Сантарканджело | 16 | -1 | 17 |
| 13 | Терамо | 16 | -4 | 16 |
| 14 | Анкона | 16 | -7 | 15 |
| 15 | Лумецане | 15 | -6 | 14 |
| 16 | Алма Ювентус Фано | 16 | -10 | 13 |
| 17 | Модена | 16 | -9 | 12 |
| 18 | Мантова | 16 | -12 | 12 |
| 19 | Мачератезе 1922 | 15 | -4 | 10 |
| 20 | Форли | 16 | -14 | 9 |
Хронология в първенството
| Терамо | |
| Мачератезе 1922 | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Терамо | Терамо | Мачератезе 1922 | Мачератезе 1922 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Порденоне | 3 - 1 | 2 - 4 | |||||
| 2 | Реджиана | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 3 | Венеция | 3 - 1 | ||||||
| 4 | Самбенедетезе | 2 - 0 | 1 - 2 | |||||
| 5 | Падуа | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 6 | Губио | 1 - 5 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 7 | Басано Виртус | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 8 | Парма | 0 - 0 | ||||||
| 9 | Унион Бреша | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 10 | Албинолефе | 1 - 3 | 1 - 3 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||
| 11 | Судтирол | 1 - 1 | 1 - 2 | |||||
| 12 | Сантарканджело | 1 - 1 | ||||||
| 13 | Терамо | - | - | - | ||||
| 14 | Анкона | 3 - 2 | 3 - 2 | 0 - 0 | ||||
| 15 | Лумецане | 2 - 0 | ||||||
| 16 | Алма Ювентус Фано | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 17 | Модена | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 18 | Мантова | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | ||||
| 19 | Мачератезе 1922 | - | - | - | ||||
| 20 | Форли | 0 - 2 | 1 - 1 | |||||
*** Римини - оттегляне от първенството
Класиране в шампионата
| Терамо | Мачератезе 1922 | |
| Позиция | 13 | 19 |
| Точки | 16 | 10 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 11 |
| Точки | 8 | 9 |
Форма в шампионата
| Терамо | Мачератезе 1922 | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
4 8 |
3
6 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
2 3 |
2
3 3 |
Голове в шампионата
| Терамо | Мачератезе 1922 | |
|
Вкарани
Получени |
19
23 |
12
16 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
8
9 |
6
7 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.40 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.30 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.12.2016 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
