Приятелски Срещи - Клубни
12:00
Термалика Нечеча
(Полша)
ГКС Ястшембе-Здруй
(Полша)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 3.85 | 4.37 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.19 | 2.18 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.21 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.16 | 1.58 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.46 | 2.51 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.64 | 2.11 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.06.2024 08:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нечеча, а гостите от Ястшембе-Здруй. Разстоянието между двата града е 163.4 км.
Отговорна Игра
Термалика Нечеча - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.06.2024 | Приятелски срещи | Термалика Неч. | 0 - 3 | Карвина | 2.89 | 3.48 | 2.10 |
| 26.05.2024 | Първа Лига | Висла Краков | 0 - 3 | Термалика Неч. | 1.59 | 4.25 | 4.29 |
| 19.05.2024 | Първа Лига | Термалика Неч. | 6 - 1 | ГКС Тихи | 2.28 | 3.30 | 2.81 |
| 11.05.2024 | Първа Лига | Стал Жешов | 4 - 2 | Термалика Неч. | 2.98 | 3.75 | 2.02 |
| 05.05.2024 | Първа Лига | Термалика Неч. | 2 - 2 | Полония Варшава | 1.93 | 3.56 | 3.28 |
| 28.04.2024 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 0 - 1 | Термалика Неч. | 2.33 | 3.20 | 2.79 |
| 25.04.2024 | Първа Лига | Термалика Неч. | 0 - 1 | Одра Ополе | 1.90 | 3.41 | 3.60 |
| 21.04.2024 | Първа Лига | Термалика Неч. | 2 - 2 | ГКС Катовице | 3.18 | 3.35 | 2.06 |
| 14.04.2024 | Първа Лига | Лехия Гданск | 3 - 1 | Термалика Неч. | 1.50 | 4.06 | 5.64 |
| 06.04.2024 | Първа Лига | Термалика Неч. | 1 - 1 | Заглембие Сосновец | 1.59 | 4.04 | 4.74 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 2 загуби в последните 6 домакинства.
ГКС Ястшембе-Здруй - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.06.2024 | Приятелски срещи | ГКС Ястшембе | 2 - 2 | ГКС Катовице | 3.59 | 3.61 | 1.79 |
| 27.01.2024 | Приятелски срещи | ГКС Ястшембе | 0 - 0 | Скра Ченстохова | 2.67 | 3.75 | 2.21 |
| 20.01.2024 | Приятелски срещи | ГКС Тихи | 1 - 1 | ГКС Ястшембе | - | - | - |
| 12.07.2023 | Приятелски срещи | Хлучин | 0 - 1 | ГКС Ястшембе | 3.85 | 3.90 | 1.70 |
| 08.07.2023 | Приятелски срещи | ГКС Катовице | 2 - 1 | ГКС Ястшембе | 1.50 | 4.26 | 4.83 |
| 05.07.2023 | Приятелски срещи | Опава | 5 - 4 | ГКС Ястшембе | 1.28 | 5.66 | 7.36 |
| 01.07.2023 | Приятелски срещи | ГКС Ястшембе | 2 - 1 | Скра Ченстохова | 1.89 | 3.61 | 3.51 |
| 18.02.2023 | Приятелски срещи | Полония Битом | 3 - 1 | ГКС Ястшембе | 2.83 | 3.78 | 2.08 |
| 08.02.2023 | Приятелски срещи | ГКС Ястшембе | 2 - 2 | Гарбарния Краков | 2.71 | 3.41 | 2.26 |
| 04.02.2023 | Приятелски срещи | Рух Хожов | 1 - 0 | ГКС Ястшембе | 1.45 | 4.44 | 5.49 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.04.2021 | Първа Лига | ГКС Ястшембе | 0 - 0 | Термалика Неч. | 4.05 | 3.32 | 1.82 |
| 16.10.2020 | Първа Лига | Термалика Неч. | 2 - 0 | ГКС Ястшембе | 1.40 | 4.35 | 6.91 |
| 19.07.2020 | Първа Лига | ГКС Ястшембе | 0 - 0 | Термалика Неч. | 3.30 | 3.31 | 2.04 |
| 02.11.2019 | Първа Лига | Термалика Неч. | 2 - 2 | ГКС Ястшембе | 2.14 | 3.27 | 3.17 |
| 25.09.2019 | Купа на Полша | ГКС Ястшембе | 1 - 0 | Термалика Неч. | 2.46 | 3.24 | 2.65 |
| 03.04.2019 | Първа Лига | Термалика Неч. | 0 - 0 | ГКС Ястшембе | 2.00 | 3.16 | 3.64 |
| 01.09.2018 | Първа Лига | ГКС Ястшембе | 4 - 2 | Термалика Неч. | 2.74 | 3.06 | 2.49 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Термалика Нечеча имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 3.85 | 4.37 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.19 | 2.18 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.21 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.16 | 1.58 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.46 | 2.51 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.64 | 2.11 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.06.2024 08:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра