Приятелски Срещи - Клубни
13:30
Термалика Нечеча
(Полша)
Корона Келце
(Полша)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.41 | 3.55 | 2.42 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.49 | 1.23 | 1.49 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.25 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.14 | 1.63 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.45 | 2.57 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.54 | 2.29 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.09.2024 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нечеча, а гостите от Келце. Разстоянието между двата града е 81.6 км.
Отговорна Игра
Термалика Нечеча - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2024 | Първа Лига | Термалика Неч. | 3 - 0 | Стал Стальова Воля | 1.18 | 6.01 | 10.76 |
| 24.08.2024 | Първа Лига | ГКС Тихи | 0 - 2 | Термалика Неч. | 2.60 | 3.21 | 2.49 |
| 21.08.2024 | Първа Лига | Термалика Неч. | 4 - 2 | Висла Плоцк | 2.11 | 3.35 | 3.08 |
| 18.08.2024 | Първа Лига | Термалика Неч. | 1 - 1 | Рух Хожов | 2.05 | 3.44 | 3.15 |
| 11.08.2024 | Първа Лига | Погон Шедълце | 1 - 2 | Термалика Неч. | 3.89 | 3.64 | 1.75 |
| 04.08.2024 | Първа Лига | Термалика Неч. | 3 - 0 | Одра Ополе | 1.87 | 3.39 | 3.71 |
| 27.07.2024 | Първа Лига | Хробри Глогов | 0 - 4 | Термалика Неч. | 2.95 | 3.34 | 2.14 |
| 20.07.2024 | Първа Лига | Термалика Неч. | 3 - 0 | Варта Познан | 1.93 | 3.40 | 3.49 |
| 13.07.2024 | Приятелски срещи | Стал Стальова Воля | 0 - 2 | Термалика Неч. | 2.45 | 3.40 | 2.41 |
| 05.07.2024 | Приятелски срещи | ГКС Тихи | 3 - 2 | Термалика Неч. | 1.92 | 3.52 | 3.28 |
Общо 8 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.
Корона Келце - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2024 | Екстракласа | Пуща Неполомице | 0 - 0 | Корона Келце | 2.41 | 3.00 | 2.98 |
| 26.08.2024 | Екстракласа | Корона Келце | 2 - 1 | Стал Мелец | 1.99 | 3.24 | 3.64 |
| 18.08.2024 | Екстракласа | Шльонск Вроцлав | 1 - 1 | Корона Келце | 2.08 | 3.03 | 3.71 |
| 10.08.2024 | Екстракласа | Корона Келце | 0 - 2 | Краковия Краков | 2.18 | 2.96 | 3.48 |
| 04.08.2024 | Екстракласа | Мотор Люблин | 1 - 1 | Корона Келце | 2.46 | 3.12 | 2.79 |
| 28.07.2024 | Екстракласа | Корона Келце | 0 - 1 | Легия Варшава | 3.91 | 3.42 | 1.86 |
| 20.07.2024 | Екстракласа | Погон Шчечин | 3 - 0 | Корона Келце | 1.67 | 3.71 | 4.62 |
| 13.07.2024 | Приятелски срещи | Пяст Гливице | 3 - 0 | Корона Келце | - | - | - |
| 29.06.2024 | Приятелски срещи | Рух Хожов | 1 - 4 | Корона Келце | 3.09 | 3.48 | 2.02 |
| 26.06.2024 | Приятелски срещи | Корона Келце | 0 - 3 | Радомяк Радом | - | - | - |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.01.2023 | Приятелски срещи | Термалика Неч. | 1 - 2 | Корона Келце | 3.16 | 3.50 | 2.02 |
| 18.06.2022 | Приятелски срещи | Термалика Неч. | 1 - 1 | Корона Келце | 2.85 | 3.78 | 2.04 |
| 05.05.2021 | Първа Лига | Термалика Неч. | 6 - 2 | Корона Келце | 1.49 | 3.66 | 6.40 |
| 30.09.2020 | Първа Лига | Корона Келце | 0 - 3 | Термалика Неч. | 3.59 | 3.36 | 1.93 |
| 11.02.2018 | Екстракласа | Термалика Неч. | 0 - 3 | Корона Келце | 2.62 | 3.27 | 2.57 |
| 26.08.2017 | Екстракласа | Корона Келце | 2 - 1 | Термалика Неч. | 2.11 | 3.31 | 3.26 |
| 22.05.2017 | Група за Титлата | Термалика Неч. | 0 - 2 | Корона Келце | 2.44 | 3.21 | 2.78 |
| 22.04.2017 | Екстракласа | Корона Келце | 0 - 1 | Термалика Неч. | 2.14 | 3.25 | 3.28 |
| 05.11.2016 | Екстракласа | Термалика Неч. | 1 - 3 | Корона Келце | 1.74 | 3.41 | 4.74 |
| 20.04.2016 | Група за Изпадане | Термалика Неч. | 0 - 0 | Корона Келце | 2.16 | 3.20 | 3.34 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Термалика Нечеча имат изиграни 7 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.41 | 3.55 | 2.42 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.49 | 1.23 | 1.49 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.25 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.14 | 1.63 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.45 | 2.57 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.54 | 2.29 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.09.2024 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра