Приятелски Срещи - Клубни
12:30
Термалика Нечеча
(Полша)
Пуща Неполомице
(Полша)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 3.50 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.25 | 1.90 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.02.2021 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нечеча, а гостите от Неполомице. Разстоянието между двата града е 46.4 км. Мачът ще се играе на стадион Нечеча КС, който има капацитет от 2 093 места. Размерите на терена са 103 x 64 m. Снимки от Google карта стадион Нечеча КС. Мачът ще се играе в 11:30 местно време.
Отговорна Игра
Термалика Нечеча - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.01.2021 | Приятелски срещи | Термалика Неч. | 0 - 2 | Краковия Краков | 3.10 | 3.40 | 2.00 |
| 12.12.2020 | Първа Лига | Стомил Олщин | 1 - 4 | Термалика Неч. | 4.79 | 3.41 | 1.69 |
| 09.12.2020 | Първа Лига | Термалика Неч. | 1 - 1 | Одра Ополе | 1.48 | 4.02 | 6.00 |
| 05.12.2020 | Първа Лига | Термалика Неч. | 2 - 0 | ЛКС Лодз | 1.72 | 3.68 | 4.22 |
| 28.11.2020 | Първа Лига | Термалика Неч. | 0 - 0 | ГКС Тихи | 1.54 | 3.86 | 5.35 |
| 25.11.2020 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 0 - 0 | Термалика Неч. | 3.44 | 3.13 | 2.03 |
| 20.11.2020 | Първа Лига | Термалика Неч. | 2 - 0 | Видзев Лодз | 1.85 | 3.35 | 3.85 |
| 15.11.2020 | Първа Лига | Миедж Легница | 2 - 3 | Термалика Неч. | 2.92 | 3.08 | 2.34 |
| 07.11.2020 | Първа Лига | Термалика Неч. | 2 - 1 | Гурник Ленчна | 1.57 | 3.67 | 5.62 |
| 04.11.2020 | Първа Лига | Хробри Глогов | 0 - 2 | Термалика Неч. | 3.46 | 3.22 | 2.01 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Пуща Неполомице - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.01.2021 | Приятелски срещи | Сандеця Нови Сонч | 1 - 3 | Пуща Неполомице | - | - | - |
| 22.01.2021 | Приятелски срещи | Одра Ополе | 1 - 2 | Пуща Неполомице | 2.37 | 3.37 | 2.50 |
| 13.01.2021 | Приятелски срещи | Краковия Краков | 3 - 1 | Пуща Неполомице | 1.61 | 3.65 | 4.52 |
| 12.12.2020 | Първа Лига | ГКС Белхатов | 0 - 2 | Пуща Неполомице | 2.33 | 3.12 | 2.93 |
| 06.12.2020 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 0 - 1 | Сандеця Нови Сонч | 2.32 | 3.09 | 2.97 |
| 02.12.2020 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 2 - 0 | Пуща Неполомице | 2.04 | 3.27 | 3.47 |
| 28.11.2020 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 0 - 2 | Стомил Олщин | 2.10 | 3.10 | 3.37 |
| 25.11.2020 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 0 - 0 | Термалика Неч. | 3.44 | 3.13 | 2.03 |
| 22.11.2020 | Първа Лига | ЛКС Лодз | 4 - 4 | Пуща Неполомице | 1.36 | 3.98 | 9.17 |
| 18.11.2020 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 1 - 0 | Гурник Ленчна | 2.41 | 3.02 | 2.84 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.11.2020 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 0 - 0 | Термалика Неч. | 3.44 | 3.13 | 2.03 |
| 26.06.2020 | Първа Лига | Термалика Неч. | 1 - 3 | Пуща Неполомице | 1.95 | 3.35 | 3.60 |
| 29.09.2019 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 0 - 3 | Термалика Неч. | 2.66 | 2.99 | 2.57 |
| 24.04.2019 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 1 - 0 | Термалика Неч. | 2.65 | 3.01 | 2.64 |
| 06.10.2018 | Първа Лига | Термалика Неч. | 2 - 2 | Пуща Неполомице | 1.87 | 3.39 | 3.85 |
| 23.03.2014 | Първа Лига | Термалика Неч. | 0 - 0 | Пуща Неполомице | 1.99 | 3.18 | 3.49 |
| 22.02.2014 | Приятелски срещи | Пуща Неполомице | 0 - 1 | Термалика Неч. | 2.25 | 3.50 | 2.60 |
| 21.08.2013 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 2 - 0 | Термалика Неч. | 3.88 | 3.41 | 1.82 |
В последните 8 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Термалика Нечеча имат изиграни 3 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 3.50 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.25 | 1.90 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.02.2021 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра