Италия - Плейофи (2019 - 2020)
21:30
Тернана
Катания
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.00 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.33 | 1.61 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.07.2020 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Терни, а гостите от Катания. Разстоянието между двата града е 600.1 км. Мачът ще се играе на стадион Стадио Либеро Либерати, който има капацитет от 22 000 места, от които седящи 4 500. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стадио Либеро Либерати. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Отговорна Игра
Тернана - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.07.2020 | Плейофи | Тернана | 0 - 0 | Авелино | 1.75 | 3.24 | 4.61 |
| 27.06.2020 | Купа Серия С | Тернана | 1 - 2 | Ювентус НД | 2.05 | 3.10 | 3.40 |
| 08.03.2020 | Серия С - С | Авелино | 2 - 0 | Тернана | 3.72 | 3.09 | 1.96 |
| 01.03.2020 | Серия С - С | Тернана | 2 - 2 | Бишелие 1913 | 1.36 | 4.03 | 7.96 |
| 26.02.2020 | Серия С - С | Тернана | 2 - 2 | Бари | 2.46 | 2.90 | 2.83 |
| 23.02.2020 | Серия С - С | Катания | 0 - 0 | Тернана | 3.03 | 2.86 | 2.35 |
| 16.02.2020 | Серия С - С | Тернана | 0 - 2 | Виртус Франкавила | 1.73 | 3.34 | 4.44 |
| 13.02.2020 | Купа Серия С | Катания | 0 - 0 | Тернана | 2.21 | 3.12 | 3.00 |
| 10.02.2020 | Серия С - С | Реджина | 1 - 0 | Тернана | 2.04 | 2.97 | 3.62 |
| 02.02.2020 | Серия С - С | Тернана | 0 - 0 | Сикула Леонцио | 1.25 | 4.83 | 10.12 |
Общо 6 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 равенства и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Катания - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2020 | Плейофи | Катания | 3 - 2 | Виртус Франкавила | 2.03 | 3.10 | 3.56 |
| 08.03.2020 | Серия С - С | Бишелие 1913 | 0 - 1 | Катания | 3.31 | 3.10 | 2.11 |
| 01.03.2020 | Серия С - С | Катания | 2 - 1 | Вибонезе | 2.08 | 3.04 | 3.41 |
| 26.02.2020 | Серия С - С | Пичерно | 1 - 2 | Катания | 2.67 | 2.97 | 2.55 |
| 23.02.2020 | Серия С - С | Катания | 0 - 0 | Тернана | 3.03 | 2.86 | 2.35 |
| 16.02.2020 | Серия С - С | Катания | 0 - 0 | Реджина | 2.90 | 3.02 | 2.34 |
| 13.02.2020 | Купа Серия С | Катания | 0 - 0 | Тернана | 2.21 | 3.12 | 3.00 |
| 09.02.2020 | Серия С - С | Кавезе 1919 | 0 - 1 | Катания | 2.78 | 2.93 | 2.48 |
| 02.02.2020 | Серия С - С | Катания | 0 - 2 | Монополи 1966 | 2.35 | 2.98 | 2.90 |
| 29.01.2020 | Купа Серия С | Тернана | 2 - 0 | Катания | 1.77 | 3.50 | 3.94 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.02.2020 | Серия С - С | Катания | 0 - 0 | Тернана | 3.03 | 2.86 | 2.35 |
| 13.02.2020 | Купа Серия С | Катания | 0 - 0 | Тернана | 2.21 | 3.12 | 3.00 |
| 29.01.2020 | Купа Серия С | Тернана | 2 - 0 | Катания | 1.77 | 3.50 | 3.94 |
| 06.10.2019 | Серия С - С | Тернана | 3 - 2 | Катания | 2.09 | 3.12 | 3.29 |
| 24.04.2015 | Серия Б | Катания | 2 - 0 | Тернана | 1.48 | 3.92 | 6.35 |
| 29.11.2014 | Серия Б | Тернана | 1 - 0 | Катания | 2.92 | 2.99 | 2.44 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Тернана имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Тернана класиране
Катания класиране в Серия С - Група С
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Реджина | 30 | +35 | 69 |
| 2 | Бари | 30 | +30 | 60 |
| 3 | Монополи 1966 | 30 | +18 | 57 |
| 4 | Потенца | 30 | +13 | 56 |
| 5 | Тернана | 30 | +9 | 51 |
| 6 | Катания | 30 | +1 | 45 |
| 7 | Катанзаро | 30 | +5 | 43 |
| 8 | Терамо | 30 | -2 | 41 |
| 9 | Виртус Франкавила | 30 | +3 | 40 |
| 10 | Авелино | 30 | -4 | 40 |
| 11 | Вибонезе | 30 | +11 | 39 |
| 12 | Витербезе | 30 | -1 | 39 |
| 13 | Кавезе 1919 | 30 | -12 | 38 |
| 14 | Паганезе | 30 | +1 | 36 |
| 15 | Казертана | 30 | +2 | 36 |
| 16 | Пичерно | 30 | -9 | 32 |
| 17 | Сикула Леонцио | 30 | -15 | 29 |
| 18 | Бишелие 1913 | 30 | -19 | 20 |
| 19 | Ренде 1968 | 30 | -31 | 18 |
| 20 | Риети | 30 | -35 | 15 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.00 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.33 | 1.61 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.07.2020 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра