Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 (2026 - 2027)
неделя, 8 ноември, 2026
13:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.25 |
3.10 |
2.05 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
1.29 |
1.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.38 |
1.53 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.65 |
2.20 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Теруел, а гостите от Ибиса.
Разстоянието между двата града е 269.8 км.
Мачът ще се играе в 12:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Теруел - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Сант Андреу |
2 - 0 |
Теруел |
1.71 |
3.42 |
4.38 |
| 24.10.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Теруел |
1 - 1 |
Агилас |
2.78 |
2.89 |
2.49 |
| 17.10.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Виляреал Б |
2 - 0 |
Теруел |
1.34 |
4.46 |
7.54 |
| 10.10.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Теруел |
1 - 0 |
Алкоркон |
4.18 |
3.27 |
1.78 |
| 04.10.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Сарагоса |
4 - 1 |
Теруел |
1.25 |
4.89 |
11.03 |
| 27.09.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Теруел |
1 - 1 |
Уеска |
3.95 |
3.00 |
1.93 |
| 19.09.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Райо Махадаонда |
2 - 0 |
Теруел |
2.00 |
3.02 |
3.63 |
| 12.09.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Теруел |
0 - 1 |
Реал Хаен |
2.98 |
2.97 |
2.31 |
| 06.09.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Реал Мурсия |
4 - 0 |
Теруел |
1.65 |
3.28 |
5.17 |
| 31.08.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Теруел |
0 - 0 |
Реал Мадрид Кастиля |
2.52 |
2.98 |
2.61 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Ибиса - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.10.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Ибиса |
3 - 0 |
КЕ Еуропа |
1.55 |
3.66 |
5.31 |
| 25.10.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Алкоркон |
3 - 3 |
Ибиса |
1.81 |
3.33 |
3.96 |
| 17.10.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Агилас |
1 - 2 |
Ибиса |
2.78 |
3.07 |
2.37 |
| 09.10.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Ибиса |
1 - 1 |
Реал Мадрид Кастиля |
2.14 |
3.23 |
3.04 |
| 04.10.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Виляреал Б |
0 - 1 |
Ибиса |
2.05 |
3.34 |
3.15 |
| 25.09.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Ибиса |
0 - 2 |
Сарагоса |
2.39 |
3.24 |
2.65 |
| 19.09.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Реал Хаен |
2 - 1 |
Ибиса |
2.21 |
3.08 |
3.03 |
| 12.09.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Ибиса |
2 - 0 |
Сант Андреу |
1.76 |
3.28 |
4.31 |
| 05.09.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Ибиса |
2 - 1 |
Райо Махадаонда |
1.66 |
3.44 |
4.79 |
| 30.08.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Антекера |
3 - 2 |
Ибиса |
2.96 |
2.94 |
2.28 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.02.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Теруел |
1 - 0 |
Ибиса |
2.88 |
2.71 |
2.52 |
| 26.10.2025 |
Примера РФЕФ 2 |
Ибиса |
0 - 1 |
Теруел |
1.63 |
3.36 |
5.07 |
В последните 2 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
нямат победа
и нямат равен мач.
На домашния терен на Теруел имат изиграна само 1 среща,
като победители са били домакините.
Примера Дивисион РФЕФ Група 2 класиране към 08.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Виляреал Б |
10 |
6 |
3 |
1 |
23 |
12 |
+11 |
21 |
| 2 |
Сарагоса |
10 |
6 |
3 |
1 |
19 |
12 |
+7 |
21 |
| 3 |
Реал Хаен |
10 |
5 |
4 |
1 |
16 |
11 |
+5 |
19 |
| 4 |
Реал Мурсия |
10 |
6 |
1 |
3 |
12 |
8 |
+4 |
19 |
| 5 |
Ибиса |
10 |
5 |
2 |
3 |
17 |
13 |
+4 |
17 |
| 6 |
Еркулес |
10 |
5 |
1 |
4 |
10 |
11 |
-1 |
16 |
| 7 |
Алкоркон |
10 |
3 |
6 |
1 |
18 |
10 |
+8 |
15 |
| 8 |
Картахена |
10 |
4 |
3 |
3 |
14 |
11 |
+3 |
15 |
| 9 |
Реал Мадрид Кастиля |
10 |
4 |
3 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
15 |
| 9 |
Уеска |
10 |
3 |
6 |
1 |
13 |
11 |
+2 |
15 |
| 11 |
Химнастик де Тарагона |
10 |
4 |
2 |
4 |
15 |
16 |
-1 |
14 |
| 12 |
Алхесирас |
10 |
4 |
1 |
5 |
15 |
16 |
-1 |
13 |
| 13 |
Сант Андреу |
10 |
3 |
3 |
4 |
12 |
12 |
0 |
12 |
| 14 |
Атлетико Мадрид Б |
10 |
2 |
5 |
3 |
18 |
16 |
+2 |
11 |
| 15 |
Антекера |
10 |
2 |
5 |
3 |
14 |
14 |
0 |
11 |
| 16 |
Агилас |
10 |
1 |
5 |
4 |
9 |
15 |
-6 |
8 |
| 17 |
Райо Махадаонда |
10 |
2 |
1 |
7 |
7 |
12 |
-5 |
7 |
| 18 |
Хувентуд Торемолинос |
10 |
1 |
4 |
5 |
11 |
20 |
-9 |
7 |
| 19 |
КЕ Еуропа |
10 |
2 |
1 |
7 |
6 |
18 |
-12 |
7 |
| 20 |
Теруел |
10 |
1 |
3 |
6 |
4 |
17 |
-13 |
6 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Теруел |
|
| Ибиса |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Теруел |
Теруел |
|
Ибиса |
Ибиса |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Виляреал Б |
|
2 - 0 |
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 2 |
Сарагоса |
|
4 - 1 |
|
|
0 - 2 |
|
|
| 3 |
Реал Хаен |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 4 |
Реал Мурсия |
|
4 - 0 |
|
|
|
|
|
| 5 |
Ибиса |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
Еркулес |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Алкоркон |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
3 - 3 |
3 - 3 |
| 8 |
Картахена |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Реал Мадрид Кастиля |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
1 - 1 |
|
|
| 9 |
Уеска |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 11 |
Химнастик де Тарагона |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Алхесирас |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Сант Андреу |
|
2 - 0 |
|
|
2 - 0 |
|
|
| 14 |
Атлетико Мадрид Б |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Антекера |
|
|
|
|
|
3 - 2 |
3 - 2 |
| 16 |
Агилас |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 17 |
Райо Махадаонда |
|
2 - 0 |
|
|
2 - 1 |
|
|
| 18 |
Хувентуд Торемолинос |
|
|
|
|
|
|
|
| 19 |
КЕ Еуропа |
|
|
|
|
3 - 0 |
|
|
| 20 |
Теруел |
- |
- |
- |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Теруел |
Ибиса |
| Победи |
1 |
5 |
| Равни |
3 |
2 |
| Загуби |
6 |
3 |
| Вкарани Голове |
4 |
17 |
| Получени Голове |
17 |
13 |
| Средно Вкарани |
0.40 |
1.70 |
| Средно Получени |
1.70 |
1.30 |
| Мачове Вкарал |
40% |
90% |
| Мачове Получил |
80% |
70% |
| Гол/Гол |
30% |
60% |
| Над 1.5 |
70% |
90% |
| Над 2.5 |
20% |
60% |
| Над 3.5 |
20% |
20% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
2 |
| Равни |
3 |
1 |
| Загуби |
1 |
2 |
| Вкарани Голове |
3 |
9 |
| Получени Голове |
3 |
9 |
| Средно Вкарани |
0.60 |
1.80 |
| Средно Получени |
0.60 |
1.80 |
| Мачове Вкарал |
60% |
100% |
| Мачове Получил |
60% |
80% |
| Гол/Гол |
40% |
80% |
| Над 1.5 |
40% |
80% |
| Над 2.5 |
0% |
80% |
| Над 3.5 |
0% |
40% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.25 |
3.10 |
2.05 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
1.29 |
1.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.38 |
1.53 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.65 |
2.20 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака